شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۴/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
  |   نظرات: ۳ نظر
3,919 نفر بازدید

زهرا اسفندیاری مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس شد

پرسپولیس نیوز: با صدور حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه منصوب شد.

محمد حسن انصاریفرد ضمن قدردانی از تلاش‌ها، خدمات و زحمات حسین علیپور و با توجه به موضوع بازنشستگی وی، با صدور حکمی، زهرا اسفندیاری را به عنوان مدیر جدید امور اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه معرفی کرد.

مسوول ورزش بانوان شهرستان فیروزکوه، مشاور فرماندار فیروزکوه در امور جوانان، حسابدار تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استان تهران، مسوول مالی هیات والیبال استان، رئیس و دبیر واحد اداره نظارت بر اماکن ورزشی، رئیس اداره توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان تهران، مسوول کمیته آمادگی جسمانی استان تهران و … از جمله سوابق حرفه‌ای و مسوولیتی مدیر جدید اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه، بوده است.

زهرا اسفندیاری با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، دارای مدارک مربیگری و داوری در رشته‌های مختلف ورزشی چون ایروبیک، والیبال، فوتسال، هندبال، پینگ پنگ و آمادگی جسمانی است و به عنوان مدرس ایروبیک نیز فعالیت دارند.

امروز یکشنبه با حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و کارکنان، مراسم تودیع و معارفه‌ای هم برگزار شد. در این جلسه از تلاش‌های صادقانه حسین علیپور قدردانی شد و تابلو فرشی هم به رسم یادبود تقدیم وی گردید. علیپور از سال ۹۴ به عنوان مدیر امور مالی، اداری و پشتیبانی باشگاه فعالیت داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “زهرا اسفندیاری مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس شد”

 1. سیروس گفت:

  ۴

  ۰

  با توجه به سابقه خوب و حرفه ای که داره مبارک باشه البته در علم مدیریت این هم مثل باشگاهی بنام پرسپولیس براش سخت هست که کار بکنه اما به نظر میاد تجربه خوبی داره و میتونه کمک خوبی باشه امیدوارم بتونه لا اقل برای زنان ودختران جامعه پرسپولیس کار ی بکنه و مفید باشه

 2. Mhkia6623@gmail.com گفت:

  ۴

  ۰

  پس جواد چی شد ممد حسن

 3. سعید گفت:

  ۸

  ۴

  عجب دکور زشتی کار شده انگار هرچی MDFته انبار داشته انداخته ،هیچ کدوم از رنگا باهم هارمونی ندارن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16960 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24192668 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر