یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۴
 |  ۳۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
566 نفر بازدید

سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: محکومیت هدایتی به ۲۰ سال حبس

پرسپولیس نیوز : سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت حسین هدایتی به ۲۰ سال حبس خبر داد.

به گزارش ایسنا غلامحسین اسماعیلی در سومین نشست خبری امروز با خبرنگاران با اشاره به پرونده‌های مفاسد اقتصادی، اظهار کرد: همانگونه که می‌دانید پرونده مربوط به حسین هدایتی مورد رسیدگی قرار گرفت و رأی صادر شد و بر این اساس، طبق رأی صادره از دادگاه ویژه مبارزه با جرایم اقتصادی، حسین هدایتی فرزند علی اکبر به جرم اخلال عمده در نظام پولی کشور به تحمل ۲۰ سال حبس و محرومیت دائم از بکارگیری در خدمات دولتی و رد مال معادل ۴۸۸ میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و تحمل ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شده است.

وی افزود: متهم دیگر سید مهدی موسوی نژاد به جرم اخلال در نظام اقتصادی به تحمل ۱۵ سال حبس و محرومیت دائم از مشاغل دولتی و استرداد ۹۳۰ میلیارد ریال در حق بانک سرمایه و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد. همچنین علی اکبر یقینی به جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۰ سال حبس و محرومیت دائم از مشاغل دولتی و مجتبی کیان پیشه به جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به تحمل ۵ سال حبس محکوم شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: محکومیت هدایتی به ۲۰ سال حبس”

  1. همیشه سرخ گفت:

    ۵

    ۰

    استقلال اینهمه پول رو از کجا میاره مگر نه اینکه اوناهم یه کسی مثل هدایتی رو دارن که مثل ریگ براشون پول خرج میکنه/پس چرا با اون برخورد نمیشه؟؟؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21687 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12997091 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر