جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۵/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
  |   نظرات: بدون نظر
636 نفر بازدید

سرمربی سوریه: جابجایی ویلموتس با کی‌روش طبیعی است و تیم ایران تغییری نکرده است/ مدافع سوری: دنبال ارائه یک بازی خوب هستیم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه حضور ویلموتس به جای کی‌روش را دلیلی برای تغییر تاکتیک تیم ملی ایران ندانست.

فجر ابراهیم، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه مقابل ایران گفت: ما هم مثل تیم ایران، لیگ‌مان به پایان رسیده و در طول مسابقات برخی بازیکنان مصدوم شوند. این شرایط را تیم ایران هم دارد و فرقی نمی‌کند.

وی در خصوص غیبت‌های کلافه کننده عمر الخریبین در اردوهای تیم ملی سوریه، اظهار داشت: موضوع خاصی نیست و دلیل خاصی هم ندارد. اگر می‌خواهید دلیل آن را بدانید از خود او بپرسید.

سرمربی تیم ملی سوریه در مورد تغییراتی که در تیم ملی سوریه رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: چون فیفادی است، ما محکوم هستیم در این زمان بازی کنیم. با این حال تغییراتی هم خواهیم داشت اما طبیعی است که استخوان‌بندی اصلی تیم را حفظ کنیم.

ابراهیم در خصوص اینکه مارک ویلموتس جانشین کارلوس کی‌روش شده و این تغییرات را چطور می‌بیند، گفت: طبیعی است. اگر مربی تیم ملی ایران هم تغییر کرده باشد، بازیکنان تغییر نکرده‌اند و تاکتیک و تکنیک بازیکنان هم همان است. پس تیم ایران تغییر زیادی نکرده است.

همچنین عمرو المیدانی، مدافع تیم ملی سوریه نیز اظهار داشت: تیم ملی ایران را می‌شناسیم و تجربه بازی مقابل آنها را داشته‌ایم و می‌خواهیم یک بازی خوب انجام دهیم.

وی درباره شناختش از بازیکنان ایران تصریح کرد: بازی‌های مقدماتی جام جهانی مقابل آنها دو بازی انجام دادیم و طبیعتا آنها را می‌شناسیم اما شناخت من در همین حد است. بیشتر از این شناختی از آنها ندارم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5698 بازدید

بازدید دیروز: 45196 بازدید

بازدید کل : 14349617 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر