پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳۱/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
  |   نظرات: ۳ نظر
1,606 نفر بازدید

سرپرست باشگاه پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود

پرسپولیس نیوز :وزیر ورزش و جوانان تصمیم به برگزاری جلسه با سرپرست باشگاه پرسپولیس دارد تا تکلیف اعضای جدید هیات مدیره را مشخص کند.

تکلیف اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هنوز مشخص نشده است. همین موضوع باعث شده تا شایعاتی پیرامون ترکیب جدید این اعضا به گوش برسد.

وزیر ورزش و جوانان قصد دارد پس از بازگشت از سفر استانی خود به کرمان، جلسه ای را با علی اکبر طاهری برگزار کند. نشستی که طاهری نیز به آن اصرار دارد تا وزیر را در جریان مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس قرار دهد.

گفته می شود وزیر ورزش و جوانان اصرار به ماندن طاهری در باشگاه دارد و به همین خاطر می خواهد اعضای جدید را با نظر وی انتخاب کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “سرپرست باشگاه پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش می رود”

 1. علی گفت:

  ۰

  ۰

  دکترر میدونم این ااسپانسر خیلی قویه و نمیدونم به کی وصله ولی خدااوکیلی بخوااه از وزیرر که خودمون ی سامانه بزنیم مخصوص بااشگاه بعد استقباال رو ببین…..دکتر اون هر چی قوی باشه ماا چهل ملیون هوادار باهاتیم کافیه یاا علی بگی….یاعلی

 2. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  نه اقا چرا تهمت استقلالی!
  کاملا منطقی میگید الان دو سال هوادارا کمک میکنن پس این پول چی شده

 3. ALIREZA گفت:

  ۰

  ۰

  هزارتا منفی که میزنید بزنید تهمت استقلالی بودنم بزنید باز هم من حرفم رو میگم دکتر طاهری خواسته یا ناخواسته داره باحمایت از۳۰۹۰به پرسپولیس خیانت میکنه چون کلی پوله. باشگاه تو این دوسال میشده کجا رفته این پولا خرج مطالبات بازیکنا نشده خرج بدهی ها باشگاه نشده حتی پول ژوزه هم نشده پس کجاست قضاوت با خودتون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 109486 بازدید

بازدید دیروز: 118198 بازدید

بازدید کل : 68030290 بازدید

افراد آنلاین: 544 نفر