شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
  |   نظرات: ۳ نظر
1,945 نفر بازدید

سفر ۴ مدیرعامل باشگاه‌های ایران در آسیا به مالزی برای رایزنی با مسئولان AFC

پرسپولیس نیوز: مدیران عامل چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ‌قهرمانان آسیا با رایزنی‌های محمد حسن انصاری فرد و موافقت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال امشب راهی مالزی مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌شوند.

محمدحسن انصاری فرد دو شب قبل پس از گفت و گو و مشاوره با برخی مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت و گویی با وزیر ورزش پیشنهاد داد نمایندگان چهار باشگاه ایرانی برای ارایه نظرات خود و هواداران پرشماری که دارند راهی مالزی شده و با مقامات ارشد کنفدراسیون رایزنی و دیدار کنند.

این پیشنهاد انصاری فرد با استقبال سلطانی فر همراه بود و وزیر ورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری کند.

انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسئولان ارشد کنفدراسیون هستند.این‌ خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است.

شکوری دبیر فدراسیون و مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی ها و انتقال دغدغه ها به سران کنفدراسیون عازم مالزی می شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند.

با توجه به اقدام سازمان لیگ فوتبال برای تهیه بلیت، سفر مدیران عامل چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و ابراهیم شکوری که قرار بود امشب انجام شود، حداقل ۲۴ ساعت به تعویق افتاد.

به این ترتیب، قرار است، نمایندگان فوتبال ایران برای گفتگوی مستقیم با مقام‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا شب چهارشنبه انجام شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “سفر ۴ مدیرعامل باشگاه‌های ایران در آسیا به مالزی برای رایزنی با مسئولان AFC”

 1. محمد گفت:

  ۵

  ۰

  کار خوبیه،ولی یک کم دیر نیست؟
  بجای اینکه این چند روز مصاحبه بیخود بکنید ، خوب زودتر میرفتین‌،
  فکر کنم قراره فردا AFC نظرش رو بده.

 2. سرخ دل گفت:

  ۷

  ۰

  نرفته حرف از تعویق پرواز می زنید بعد میخاید برید بگید پروازمون مشکل نداره حداقل وقتی تعویق میفته اعلام نکنید که تاخیر داشتیم همون روز اوکی شدنتون رو اعلام کنید که گاف دستشون نداده باشید اینو ما هوادارا باس به شما بگیم شماها چکاره اید پس

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16426 بازدید

بازدید دیروز: 54608 بازدید

بازدید کل : 21010301 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر