یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  |   نظرات: ۵ نظر
741 نفر بازدید

سلطانی‌فر: از تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال استقبال می‌کنم/ عملکرد خیلی از افراد در ۱۰ سال گذشته مشخص می‌شود

وزیر ورزش و جوانان گفت که از موضوع تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت استقبال می‌کند.

مسعود سلطانی‌فر درخصوص شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در ۱۰ سال گذشته هیچ‌گاه درآمدشان اضافه بر هزینه‌هایشان نبوده است. در واقع این شرایط همیشه یا مساوی یا کمتر بوده است و به همین دلیل هم بدهی بالا آورده اند. بنابراین مالیاتی به آنها از این جهت تعلق نمی‌گیرد. اگر آن زمان یعنی در ۱۰ سال گذشته مدیران باشگاه‌ها اظهارنامه مالیاتی ارائه می‌کردند، اسناد و مدارک لازم مالی و گزارش حسابرسی را می‌دادند، مطمئناً امروز این مقدار بدهی به نام این باشگاه‌ها ثبت نمی‌شد.

وی افزود: خوشبختانه اخیراً شنیده‌ام که مجلس به دنبال تحقیق و تفحص از عملکرد این دو باشگاه در طول ۱۰ سال گذشته است و من از این کار شدیداً استقبال می‌کنم. من حتما می‌خواهم که مجلس عملکرد دقیقی روی این دو باشگاه در ۱۰ سال گذشته داشته باشد و مشخص شود که چه اتفاقاتی افتاده، چه کسانی خدمت و چه کسانی  کوتاهی کرده‌اند. در واقع این تحقیق و تفحص عملکرد خیلی افراد را در ۱۰ سال گذشته مشخص خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بالاترین دستگاه قانون‌گذاری و نظارتی کشور این کار را انجام می‌دهد و مطمئناً این تحقیق و تفحص دقیق خواهد بود. البته گزارش‌های دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و سایر دستگاه‌ها هم وجود دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “سلطانی‌فر: از تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال استقبال می‌کنم/ عملکرد خیلی از افراد در ۱۰ سال گذشته مشخص می‌شود”

 1. حسام الدین حسام گفت:

  ۶

  ۰

  اقای وزیر اول خودتون باس پاسخگو باشید پانزده میلیارد برای یک بازیکن خارجی به اسم تیام از کدوم بودجه اومده لیگ قهرمانان پاداشش فقط چهار یا پنج میلیارده تو این اوضاع بد اقتصادی

 2. پرسپولیس57 گفت:

  ۱

  ۰

  بخدافقط درموردپرسپولیس تحقیق میکنید

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۰

  خداوکیلی یه جوان ۲۰ ساله که هیچ تجربه ای نداره رو بزارن مدیر عامل این دوتا تیم بشه بهتر اداره میکرد تا این آقایون.فقط تاسف میخوریم بابت این دسته از مدیران نالایق تو کشورمون که فقط به فوتبال هم محدود نمیشه.

 4. behzad گفت:

  ۳

  ۰

  امیدوارم این اتفاق بیفته تا همه به دزدی ها و خیانتهای طاهری و رویانیان پی ببرن.دو نفر که حسابی مردم رو فریب دادن و خیانت کردن.هر دوتاشون هم استقلالی بودن

 5. سجاد _گیلانغرب گفت:

  ۳

  ۱

  پرسپولیس نیاز به تحقیق نداره همه چیزش مشخص و شفافه کیسه بایدمورد تحقیق قرار بگیره تیمی که ۱۴ میلیارد به یه بازیکن میده باید شفاف بشه …..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر