پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای سلطانی‌فر: مسئولیت صفر تا صد تیم امید با فدراسیون فوتبال است/ تا المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی ۳ ساله داریم بسته هستند
154 نفر بازدید

سلطانی‌فر: مسئولیت صفر تا صد تیم امید با فدراسیون فوتبال است/ تا المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی ۳ ساله داریم

پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی به رئیس فدراسیون فوتبال توصیه کرد تیمی جوان با هدف‌گذاری بلند مدت به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام شود.

مسعود سلطانی‌فر در جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی با تأکید به حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از تیم فوتبال اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: مسئولیت صفر تا صد تیم امید برای این مسابقات با فدراسیون فوتبال است. جوانان بسیار خوبی در فوتبال‌مان داریم و هدف‌گذاری این تیم باید بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو باشد تا با برنامه‌ریزی سه ساله بعد از ۴۴ سال هم به المپیک صعود کنیم و هم نتایج خوبی بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان، بازی‌های آسیایی را فرصت بزرگی برای مربیان، بازیکنان، و فدراسیون فوتبال ایران دانست و خطاب به تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برنامه‌ریزی جدی و بلندمدت خود را برای تیم ملی امید هم اکنون شروع کنید تا بعد از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ این تیم بتواند استخوان‌بندی اصلی تیم ملی بزرگسالان را تشکیل دهد و آینده فوتبال ما را تضمین کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 70042 بازدید

بازدید دیروز: 136409 بازدید

بازدید کل : 64459851 بازدید

افراد آنلاین: 260 نفر