پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
  |   نظرات: يك نظر
1,922 نفر بازدید

سلیمانی: پنالتی پرسپولیس دیده نشد/ گزارشگران تلویزیونی عملکرد داوران را کارشناسی نکنند

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: پنالتی پرسپولیس در نیمه اول دیدار مقابل استقلال خوزستان توسط داور گرفته نشد.

حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال درباره قضاوت تیم داوری بازی‌ پرسپولیس و استقلال خوزستان اظهار داشت: موعود بنیادی‌فر با قضاوت‌های قبلی کمی فاصله داشت و نسبت به موقعیت‌های حساس دور از  صحنه بود و نحوه دویدنش نشان می‌داد که خسته است و یا آمادگی لازمه را نداشت. البته باید به خاطر چیدمان این‌چنینی به کمیته داوران نمره منفی داد و داوری که از یک پرواز طولانی به ایران می‌آید نباید بلافاصله قضاوت کند.

وی ادامه داد: در دقیقه ٢٢، فردین گروسیان دروازه‌بان استقلال خوزستان با دست مچ پای سمت چپ علیپور را زد و خطا کرد که داور پنالتی تشخیص نداد و دستور به ادامه بازی داد. بازیکنان دو تیم به بنیادی‌فر اعتراض کردند که استقلالی‌ها اعتقاد داشتند علیپور بخاطر شبیه‌سازی باید اخطار می‌گرفت و پرسپولیسی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند.

کارشناس داوری فوتبال گفت: کیانی در دقیقه ۳۴ پشت محوطه جریمه استقلال روی علیپور خطا کرد و به خاطر جلوگیری از حمله پرسپولیس کارت زرد دوم را دریافت و اخراج شد که تصمیم داور کاملا صحیح بود. در دقیقه ۴٢ هم  شجاع خلیل‌زاده روی شریفی بازیکن استقلال خوزستان مرتکب خطا شد که از چشم داور بخاطر دوری از صحنه دور ماند و در ادامه در دقیقه ۴۵ اعلام آفساید کامیابی‌نیا از سوی کمک داور اول صحیح بود.

سلیمانی ادامه داد: در دقیقه ۵٣ مهاجم استقلال خوزستان روی شجاع خلیل‌زاده پشت محوطه جریمه خطا کرد که در ادامه با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شد ولی بنیادی‌فر در این صحنه به خاطر دور بودن از صحنه خطا را تشخیص نداد.

وی در پایان گفت: گزارشگران تلویزیونی سعی کنند به وظایف خودشان بپردازند و صحنه‌های داوری را کارشناسی نکنند که موجبات تحریک تماشاگران فراهم نکنند و همین ابراز عقیده‌ها که در پخش‌های زنده صورت می‌گیرد باعث می‌شود که داوران از سوی تماشاگران تحت فشار قرار بگیرند و فحاشی علیه داوران علاوه بر اینکه زیبنده نیست موجب عدم تمرکز هم می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “سلیمانی: پنالتی پرسپولیس دیده نشد/ گزارشگران تلویزیونی عملکرد داوران را کارشناسی نکنند”

  1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

    ۱۶

    ۰

    اولا اگه داور اونقدر ضعیفه پس هم خودش غلط کرده برای بازی پرسپولیس بیاد هم کمیته ناداوران غلط کرده که اینومیزاره ثانیا فرض کنیم داور جامانده کمک ها چه غلطی میکنن و نقش مترسکهای پشت دروازه چیست وقتی حتی هنوز در یک صحنه دخالت نداشته اند..بریزید دور این چرندیاتو…تاج و شرکاش باید از فوتبال به زباله دان تاریخ برن!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2595 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4960471 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر