چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۵
 |  ۱۲/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  |   نظرات: يك نظر
2,145 نفر بازدید

سلیمانی: گل کاشیما آفساید بود / عسگری: بازیکن کاشیما در مسیر توپ و آفساید قرار داشت

پرسپولیس نیوز : کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که گل دوم کاشیما آنتلرز به پرسپولیس آفساید بوده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر صفر برابر میزبان خود کاشیما آنتلرز تن به شکست داد. یکی از صحنه‌های مشکوک این دیدار صحنه گل دوم کاشیما آنتلرز به پرسپولیس بود.

حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان در این باره به تسنیم گفت: بازیکن شماره ٩ کاشیما آنتلرز در وضعیت آفساید کسب منفعت کرد و باعث گمراه کردن مدافعان پرسپولیس شد و در نهایت مهاجم زننده ضربه، گل دوم را به ثمر رساند. کمک داور باید به خاطر مهاجم شماره ٩ در وضعیت آفساید پرچم می‌زد چون در اصطلاح داوری کسب منفعت و تاثیر در بازی حریف محسوب می‌شود.

همچنین رییس پیشین کمیته داوران می‌گوید هافبک پرسپولیس در دیدار با کاشیما به درستی از زمین مسابقه اخراج شد.

حسین عسگری، پیشکسوت و کارشناس داوری فوتبال ایران درباره قضاوت داور چینی در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیمای ژاپن اظهارکرد: داوری دو نیمه متفاوت داشت. او در نیمه اول هم بازی را خوب مدیریت کرد و هم قضاوتی خوبی داشت، اما در نیمه دوم کار از دستش در رفت.

او ادامه داد: تصمیمات داور تا حدودی درست بود، اما اعتراض بی مورد بازیکنان پرسپولیس باعث شد تا جو بازی به هم بریزد و داور نیز نتواند این دیدار را مدیریت کند. خستگی بر بازیکنان چیره شده بود و داور چند خطا را در میانه‌های میدان به اشتباه سوت زد. هر دو اخطار نعمتی درست بود، اما بازیکنان پرسپولیس باید رعایت جو بازی را می‌کردند و اعتراضات خود را کم می‌کردند. بالاخره دیدیدم که اعتراض زیاد در مسابقات داخلی کار دست نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا داد.

عسگری افزود: بین گل اول و دوم کاشیما، سرجینیو موفق شد گلی را به ثمر برساند، اما داور به درستی آن را آفساید اعلام کرد، البته گل دوم نماینده ژاپن نیز مشکوک بود زیرا یک بازیکن که در مسیر توپ قرار داشت در آفساید بود و داور می‌توانست این خطا را بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “سلیمانی: گل کاشیما آفساید بود / عسگری: بازیکن کاشیما در مسیر توپ و آفساید قرار داشت”

  1. Hji گفت:

    ۱۳

    ۰

    خاک تو سر فنایی بی ناموس و حرومزاده با اون کارشناسی داوریش،فنایی یاد بگیر…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30201 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238795 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر