دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۷
تبلیغ داخلی


 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۰ - ۴:۵۲
  |   نظرات: بدون نظر
15 نفر بازدید

سپاهان با ابراهیم‌زاده مذاکره کرده است

مرجع خبری پرسپولیس : قائم مقام باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: سپاهان به دنبال ابراهیم‌زاده است و آن‌طور که شنیده‌ایم با این مربی مذاکراتی انجام داده است.


فرشته سموعی در مورد وضعیت کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: منصور ابراهیم‌زاده گزینه اول ما برای سرمربیگری فصل آینده است و همچنان منتظر ایشان هستیم. در باشگاه‌ ذوب آهن همواره از نیرو‌های متخصص، کارآمد و با تحصیلات دانشگاهی استفاده می‌شود.


وی ادامه داد: بیشتر باشگاه‌های ایران به دنبال جذب مربیان خوب هستند و به همین دلیل هم باشگاه سپاهان قصد جذب منصور ابراهیم زاده را دارد و آن‌طور که شنیده‌ایم با این مربی مذاکراتی انجام داده است.


قائم مقام باشگاه ذوب آهن اصفهان در مورد وضعیتی که برای باشگاه سپاهان پیش آمده اظهار داشت: این مسایل داخلی باشگاه‌ است و ارتباطی به باشگاه ذوب آهن پیدا نمی‌کند اما ما دوست داریم سپاهان همواره باشگاه قدرتمندی برای ورزش ایران باقی بماند.


سموعی در مورد وضعیت محمدرضا خلعتبری و احتمال حضورش در یک باشگاه خارجی گفت: شاکله اصلی تیم را حفظ می‌کنیم و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و تیم اول آسیا و هشتادم جهان هستیم. می‌خواهیم رده خود را در آسیا حفظ کنیم و در جهان به رتبه بهتری برسیم بنابراین نیروها و بازیکنان قدری را جذب خواهیم کرد. ذوب آهن اکنون تابلوی فوتبال آسیا در جهان است، به همین دلیل بازیکنان زیادی حاضرند در این تیم بازی کنند و خلعتبری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22106 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25669956 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر