شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۸/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
  |   نظرات: ۴۱ نظر
4,151 نفر بازدید

سپاهان ۰-۱ پرسپولیس / صعود شیرین پرسپولیس با گل دقیقه ۱۲۰ / دبل قهرمانی نزدیک است

پرسپولیس نیوز : دیدار پر از حاشیه سپاهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی با برتری میهمان سرخپوش به پایان رسید.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت ۲۱ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی انجامید. سپس دو تیم در وقت‌های اضافه کار خود را دنبال کردند که در نهایت پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. گل این بازی را احمد نوراللهی در دقیقه ۱+۱۲۰ به ثمر رسید. در این دیدار محمد ایرانپوریان در دقیقه ۹۵ و کی‌روش استنلی در دقیقه ۱۰۶ از تیم سپاهان اخراج شدند و سروش رفیعی هم که تعویض شده بود و روی نیمکت حضور داشت در دقیقه ۱۰۶ از داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد.

محمدحسین زاهدی فرد در دقیقه ۱۱۴ یک پنالتی عجیب برای سپاهان اعلام کرد که مهدی کیانی کاپیتان سپاهان توپ را به بیرون زد. پرسپولیس قهرمان ایران در این بازی کاملا برتر بود و علاوه بر دو بار زدن توپ به تیرک دروازه چندین موقعیت تک به تک از دست داد.

ترکیب سپاهان:پیام نیازمند، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد کریمی (۸۴ – رسول نویدکیا)، علی قربانی (۴۶- ولادیمیر کومان) (۷۴ – حامد بحیرایی)، مهرداد محمدی، کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری (۱۱۰ – مهدی شریفی)، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سروش رفیعی (۷۱ – سیامک نعمتی)، مهدی ترابی (۹۰ – امید عالیشاه)، ماریو بودیمیر (۸۲ – محسن ربیع‌خواه) و علی علیپور.

داور: محمدحسین زاهدی‌فرد

نیمه اول
دقیقه ۸: حمله تند و تیز برای سپاهانی‌ها با تعلل مدافعان پرسپولیس همراه شد که کی‌روش استنلی در آستانه تک به تک شدن با بیرانوند بود، اما تکل لحظه آخر محمد نادری این موقعیت را از مهاجم تیم میزبان گرفت.

دقیقه ۱۳: پاسکاری پرسپولیسی‌ها با پاس در عمق مهدی ترابی برای ماریو بودیمیر به موقعیتی خطرناک تبدیل شد. مدافعان سپاهان توپ ابتدایی را به صورت ناقص دفع کردند و در برگشت سروش رفیعی ضربه‌ای زمینی را به سمت دروازه روانه کرد، در حالی که دفع ناقص توپ توسط پیام نیازمند در حال ورود به دروازه بود، محمد ایرانپوریان موفق شد این توپ خطرناک را به اوت بفرستد.

دقیقه ۲۰: ارسال پورقاز پشت مدافعان پرسپولیس و به تیر دوم، به علی قربانی رسید و ضربه سر او به باز شدن دروازه علیرضا بیرانوند نیز منجر شد، اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید و پرچم کمک داور مسابقه به نشانه آفساید بالا رفت.

دقیقه ۲۴: شوت ناگهانی میلاد محمدی از فاصله‌ای دور به سمت دروازه پرسپولیس در آستانه ورود به دروازه بود که واکنش به موقع بیرانوند یک کرنر را برای سپاهان ساخت.

دقیقه ۳۸: مهدی کیانی با خطای هند، از سوی داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۴۰: شجاع خلیل‌زاده به دلیل درگیری با سیاوش یزدانی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۴۵: محمد ایرانپوریان با خطای شدیدی که روی شجاع خلیل‌زاده انجام داد، کارت زرد گرفت. رادوشویچ هم که از روی نیمکت پرسپولیس اعتراض کرد با کارت زرد داور مواجه شد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۶: حمله تند و تیز پرسپولیسی‌ها در شروع نیمه دوم موقعیت خطرناکی روی دروازه سپاهان ایجاد کرد که واکنش به موقع مدافعان تیم میزبان مانع به نتیجه رسیدن این حمله شد.

دقیقه ۵۵: توپ ارسالی سعید آقایی از سمت چپ به تیر دوم دروازه پرسپولیس به سیاوش یزدانی رسید که کنترل توپ و سپس ضربه او در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه ۵۷: ماریو بودیمیر روی یک ضدحمله توپ خوبی را در فضای خالی برای مهدی ترابی ارسال کرد. حرکت عرضی و رو به عقب این بازیکن به بیرون محوطه جریمه او را در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار داد. شوت ترابی پس از برخورد به پایین تیر عمودی دروازه نیازمند برگشت داده شد و به بودیمیر رسید که در برگشت ضربه این مهاجم کروات را نیازمند مهار کرد.

دقیقه ۵۸: ضدحمله تند و تیز سپاهانی‌ها این بار می‌توانست برای پرسپولیسی‌ها خطرساز شود، اما در نهایت توپ ارسالی و زمینی روی دروازه را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۶۲: علی علیپور این بار از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از بالای دروازه سپاهان راهی اوت شد.

دقیقه ۶۳: پرسپولیسی‌ها که راه رسیدن به دروازه سپاهان را در نیمه نخست بسته دیدند، در نیمه دوم شوتزنی را در دستور کار قرار دادند که این بار شوت احمد نوراللهی به بالای دروازه رفت.

دقیقه ۶۸: حمله پرسپولیسی‌ها این بار به پشت محوطه جریمه به علی علیپور ختم شد که مهدی کیانی با حرکتی خطرناک خطای دو ضرب را پشت محوطه جریمه تقدیم سرخپوشان میهمان کرد.

دقیقه ۶۹: ضربه ایستگاهی دوضرب پرسپولیسی‌ها پشت محوطه جریمه به مهدی شیری رسید که شوت این بازیکن با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۳: نفوذ سیامک نعمتی از سمت راست و پاس مهدی شیری برای این بازیکن، شوتی سنگین را به سمت دروازه سپاهان ساخته و پرداخته کرد، اما نیازمند مانع از باز شدن دروازه‌اش شد و نعمتی تازه وارد را ناکام گذاشت.

دقیقه ۷۷: ارسال توپ توسط محمد نادری روی دروازه سپاهان، با ضربه سر سیامک نعمتی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۸۹: این بار شوت سنگین علی علیپور به سمت دروازه سپاهان شلیک شد که توپ او با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

وقت اضافه
دقیقه ۹۴: حرکت در عمق علی علیپور، این بازیکن را با پیام نیازمند در موقعیت تک به تک قرار داد، اما ضربه چیپ او پس از برخورد به تیر افقی دروازه توسط مدافعان سپاهان دفع شد.

دقیقه ۹۹: محمد ایرانپوریان در اعتراض به تصمیم داور مسابقه و درگیری لفظی، با کارت زرد دوم جریمه شد و کارت قرمز را مقابل چشمان خود دید تا سپاهان ۱۰ نفره شود.

دقیقه ۱۰۲: زاهدی‌فرد خطای محسن ربیع‌خواه روی کی‌روش استنلی را اعلام کرد که مهاجم برزیلی سپاهان به شدت اعتراض کرد و معتقد بود داور مسابقه باید مدافع پرسپولیس را با کارت زرد جریمه می‌کرد. با این حال زاهدی‌فرد ابتدا به استنلی و سپس به ربیع‌خواه کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۱۰۴: ارسال روی دروازه سپاهان با ضربه سر علی علیپور همراه بود که این توپ هم راهی به دروازه نداشت و راهی اوت شد.

*** در پایان وقت اضافه اول سروش رفیعی که روی نیمکت بود، به حرکات خشن کی‌روش استنلی اعتراض کرد که مهاجم برزیلی سپاهانی‌ها با حمله فیزیکی به سمت هافبک پرسپولیس و ضربه زدن به او، جو ورزشگاه را متشنج کرد. پس از این اتفاق داور مسابقه که از صحنه دور بود، پس از مشورت با کمک‌های خود با کارت قرمز مستقیم استنلی را از زمین اخراج کرد و سروش رفیعی نیز که روی نیمکت بود، از داور مسابقه کارت قرمز گرفت.

دقیقه ۱۰۸: مهدی شیری با پاس زمینی، سیامک نعمتی را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد که ضربه این بازیکن را نیازمند به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۱۲: ضربه ایستگاهی برای سپاهانی‌ها از سمت راست محوطه جریمه پرسپولیس در حالی که بی خطر روی دروازه ارسال شد، در سمت چپ محوطه جریمه محسن ربیع‌خواه با خطا روی سیاوش یزدانی تبدیل به پنالتی برای سپاهان شد.

دقیقه ۱۱۴: مهدی کیانی پشت ضربه پنالتی سپاهان ایستاد و توپ را به بالای دروازه زد تا بهترین موقعیت این تیم برای گلزنی از دست برود.

دقیقه ۱۱۵: ارسال روی دروازه سپاهان با ضربه سر علی علیپور همراه شد که دوباره پیام نیازمند موفق به دفع توپ شد و در حالی که توپ به مهدی شریفی رسیده بود، این بازیکن ضربه‌اش راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱+۱۲۰: احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ پس از برخورد به سیاوش یزدانی وارد دروازه سپاهان شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

41 Responses to “سپاهان ۰-۱ پرسپولیس / صعود شیرین پرسپولیس با گل دقیقه ۱۲۰ / دبل قهرمانی نزدیک است”

 1. جکس گفت:

  ۰

  ۰

  آقاجون مادرتون نگین به این جمعیت بی عقل شله زرد بگین شاش زرد.حیف خوردنی مورد علاقم شله زرد نیست به این نکبت ها نسبت میدین؟
  از. این پس شاش زرد بگین رفتم مستراح یادشون کنم

 2. ALIREZA گفت:

  ۰

  ۰

  رضا کیسه فازت چیه!!!!؟؟؟؟ سیامک نعمتی هم از لحاظ بازی و هم اخلاقی جزو خوبهای تیمه.اسم هوادار رو از رو خودت بردار.خیلی مسخرست که یکی به عنوان هوادار بیاد و بازیکن تیم محبوبش رو بی غیرت خطاب کنه

 3. محمد۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  آقا تبررررررررریک به همه.خیلی موقعیت داشتیم میتونستیم گل های زیادی بزنیم .یه مهاجم خوب میخوایم.اگه سروس رفیعی برگرده به روزای اوجش با مهدی ترابی تو خط حمله,,فوق العاده میشه.هیچ تیمی نمیتونه جلومونو بگیره.تیم فقط یه مهاجم میخواد

 4. عشقمی پرسپولیسم گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه پرسپولیسیای جییگررر
  به خداوندی خدا قسم وسط بازی گفتم این یزدانی یا اخراج میشه یا به خودشون گل میزنه،ما ترکها یه مثلی داریم میگیم،آللاهی تانیمیانا لعنت
  یعنی لعنت به هرکسی که خدا رونمیشناسه،قربونت برم خدا چه آسون یکی رو سرافکنده میکنی،مرحبا به برانکو احسنت به بازیکنا ونیمکت پراز تعصبمون آفرین به غیرت هوادارایی که به ورزشگاه رفتند.فداااااا

 5. قرمزته گفت:

  ۰

  ۰

  باشه سامان مهران فرهاد نادر و بقیه اسامی! حالا برو سایت خودتون
  مدیریت

 6. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  حقمون برد توی ۹۰ دقیقه بود. فکر کن توی زمین سپاهان بازی کردیم و خفشون کرده بودیم. یک عامل بسیار مهم هم این بود احمد این بازی بیشتر هافبک دفاعی بود . هر وقت اونجا بوده برنده شدیم. نمونشم دربی ۴ – ۲ . لعنت به داور که یک پنالتی بهشون تقدیم کرد

 7. msa گفت:

  ۰

  ۰

  سلام بر سرخ دلان
  چیه این پرسسسسپولیسسسسس
  واقعا حیفه این تیم با این هماهنگی یه دو مهاجم تموم کننده نداره. بخدا راحت قهرمان آسیا میشه. خاک عالم بر مدیری که میتونه و نمیکنه. برید ببینید این کیسه لعنتی چطور بریز بپاش میکنه. خداوکیلی ۱۰ سال پیش اونا اگر قهرمان لیگ میشدن ما بهشون کاری داشتتیم؟ درصورتی که واقعا اون سالها دولت وقت عزمشو جزم کرده بود پرسپولیس سقوط کنه میدونید چرا؟ چون نام پرسپولیس یعنی ایران و تخت جمشید. تاریخ باستان ایران یعنی پرسپولیس و این به مذاق اون دوره خوش نمیومد. حالا کیسه ها میدونن که خودشون اینطوری قهرمان شدند فکر میکنن همه قهرمانیا مافیاییه در صورتی که این تیم مث شیر میمونه. کلا کیسه از اول تا آخر مافیا داشته و همیشه میلیاردها تمن پول ریخته. از جانواریو بگیر تا همین ایسما و پاتوسی و … اما ما خودمون بازیکن ساختیمو ارسال کردیم به سراسر دنیا. درود بر برانکو و پرسپولیس

 8. کارن گفت:

  ۰

  ۰

  چقدر این گزارشگر بازی رو اعصاب بود . بیشعور تو یعنی نمیدونی چرا پرسپولیسیا کم اومده بودن مرتیکه ؟

 9. پرسپولیس افسونگر آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  یکی جلوی این پرسپولیس را بگیره !

 10. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  خدا. اون بالا نشسته هرکسی که غرور و تکبر داره رو با مخ میزنه زمین
  خدایی بین اون همه ادم. چرا یزدانی باید دقیقه ۱۲۰ به خودشون گل بزنه

 11. دختر سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  خدایااااااا شکرت تبریک به همه پرسپولیسیای عاشق امشب یه فوتبال زیبا رو شاهد بودیم مرسی پرفسور که بی نظیری مرسی بچه ها که امشب بازم دلمونو شاد کردین همه تون عشقین بخدا پیش بسوی دبل قهرمانی❤❤❤❤

 12. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  یکی به اون سیاوش یزدانی آشغال که معلوم نیست پدر و مادرش کین بگه با وحشی بازی و فحش ناموسی دادن نمیشه بازی رو برد. بهتر بود از امثال خودش مثل اون فروزان و بقیه یاد بگیره فقط باید مرد بود.
  حالا ما بهت توصیه میکنیم خودتو بزن به حاملگی و تهران برای بازی نیا ….
  ادمین لطفا چاپ کن رفتار اون کثافت خیلی عصبیم کرده.

 13. مجتبى حسنيان گفت:

  ۰

  ۰

  خدایا شکرت دلم خنک شد بخدا عکسا وفیلمهایی کتک خوردن هوادارامونو دیدم خیلی ناراهت شدم اه همشون دامن شله زردیارو گرفت

 14. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  قربان بزرگی خدا برم که جواب توهین سیاوش یزدانی به مادر شجاع خلیل زاده را تو زمین داد
  قربان خدا برم که جواب اون هواداری که زیر مشت و لگد سپاهانی بود فقط به خاطر در دست داشتن پرچم پرسپولیس
  و خداییی که به شدت کافبیست
  تبریک به همه سرخدلان

 15. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  عالی بودیم عالی.. سپاهان چیزی برا ارائه نداشت.. حق به حقدار رسید حالا هی لابی گری کنن.. در ضمن دم سپهر حیدری گرم که از پرسپولیس دفاع کرد و سیاوش یزدانی رو قهوه ای کرد

 16. قرمزته گفت:

  ۰

  ۰

  آب رو بریز جایی که میسوزه استقلالی عزیز.
  با تشکر مدیریت

 17. Sampishro گفت:

  ۰

  ۰

  خداونداتوراسپاس میگویم وشرمنده ام دربارگاهت که نمیتوانم شکراین الطاف بیشمارت رابجابیاورم خدایابنده ای ناچیزم مراببخش

  خداوندبازهم شادی مظاعف رابه ماعاشقان سینه چاک مکتب عشق ومعرفت وانسانیت عطاکرد
  ای پرسپولیسیهاشادیهایتان هزاربرابربادکه شماثابت کردیدباعشق وغلاقه وصبروگذشت ودعایتان والبته توکل بهپخداوتوسل به اهل بیت(ع)توانستیدلحظات خوشی چون اکنون راداشته باشیدامیدواخوشیهایمان باعث شکسته شدن دل دیگرهواداران نگرددکه این خلاف مرامنامه یک پرسپولیسی اصیل ونجیب است

 18. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خطاب به آرامش
  برو طویلت کیسه کش

 19. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  آخ ک این بردهمه چیش ب جابودخداروشکر.دقیقش طرزب ثمررسیدنش و……….وای وای پرسپولیس….عمرم پرسپولیس…..جونم پرسپولیس.

 20. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  آه خدایاشکربزرگیت ک حقوب حق داررسوندی.واقعاازقهرمان شدنمون تولیگ وحتی خودجام حذفی امشب خوشحال ترم.بدبخت این سیاوشه

 21. یاسر برهانزهی گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه سرخ دلان .و. فقط میتونم بگم .خدا جای حق نشسته

 22. محمودبهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  دیدید گفتم بایاری خداوهمت بچه ها توزمین نشون می‌دیم دیدیدکه
  شد،درچه دقیقه ای وباهرنامردی که تواین مدت انجام دادند نتونستن.
  تقدیم به هوادارانی که کتک خوردن ازدست بی شرفها.آب وگز وپولک-شله زرداافتادند توقلک.زندهبادارتش سرخ پاینده باد ارتشبدبرانکو

 23. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  خدایا شکرت.
  خنک شدم اصلا .خیلی چسبید..
  سیاوش یزدانی اوسکل ریده شد به هیکلش!!!!!
  پیش به سوی دبل!

 24. omid گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه سرخدلان
  اقای برانکو از دست از سر این ربیع خواه بردار تو را خدا
  برای فصل اینده حتما دو تا مهاجم تموم کننده میخوایم تا انشالا باز قهرمانی و اسیا

 25. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  وای خدا چقدر خندیدم به این شله زردا و کله مرغی قبل از بازی پست گذاشتم که همیشه یه غمو کینه ای از سپپاهان تو دلم داشتم به خاطر باخت تو فینال جام حذفی که مهدوی کیا با گریه خداحافظی کرد حالا دیگه اون غم به کلی با این انتقام رفت دست سیاوش جون هم درد نکنه بنده خدا حق داشت میگفت پرسپولیسی ها نیان چون خودش میخواست زحمتشو بکشه

 26. پرور گفت:

  ۰

  ۰

  باسلام.ضمن تبریک به هر دو تیم بخاطر بازی زیبایشان.برد تیم محبوبم پرسپولیس را تبریک می گویم.انشاالله زمینه ساز قهرمانی در جام حذفی و آسیا شود.

 27. Dragon گفت:

  ۰

  ۰

  دم برانکو گرم قشنگترین بازی این فصل پرسپولیس بود از قهرمانی لیگ بیشتر حال داد

 28. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  حقمون بود. لااقل ۴ تا باید میزدن
  بازم یزدانی یادم افتاد خداااا

 29. ابوالفضل گفت:

  ۰

  ۰

  تیم شدیدا به مهاجم نیازداره علیپوره باید حفظ شه و یک مهاجم تمام کننده باید جذب شه

 30. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  به جای ۲ اخراجی سپاهان باید ۴ اخراجی میداد. پنالتی سپاهان هم که فاجعه داوری بود که خداروشکر اوت زدن. درکل خدارو هزارمرتبه شکر. انشاالله داماش رو هم فینال بزنیم و قهرمان بشیم. به عشق پرسپولیس بکووووووب لایکککک روووو.

 31. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به همه. میدونی کجاش سوز داره؟ سیاوش یزدانی گلو زد. با پرسپولیس در نیفت کوچولو. برو شیرتو بخور

 32. sadolah گفت:

  ۰

  ۰

  جونم برانکو عشقم برانکو جونم تیکی تاکا کیف کردم برا این فوتبال

 33. saman گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی خوب بودیم تبریک ولی یه کم بیشتر تک ضرب بازی کردن رو بازیکنا باید یاد بگیرن وقتی یه پاس تک ضرب میزنیم کلا تیم حریف از هم میپاشه کلا تو فوتبال ایران تک ضرب بازی کردن گم شده برا هیمنم موقعیت های کمی میبینیم خوشحالم بردیم اما مدت هاست از فوتبال ایران لذت نمیبریم

 34. شهرام سیدنی گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک تبریک تبریک
  ای دلم خنک شد این قلعه نوعی خار شد
  تبریک به همه سرخدلان

 35. Mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان تبریک فراوان
  واقعا بهتر از زردک بودیم و شایسته صعود
  داور میخواست بازی رو برای مافیا دربیاره خداروشکر خدا همیشه پشتمون هست

 36. ارامش گفت:

  ۰

  ۰

  سلام بازی نفس گیری بوداماخداروشکربابردپرسپولیس همراه بودمن نمیدونم چراهمیشه بازی های این دوتیم اینقدرحاشیه داره به نظرم رسانه هابی تاثیرنیستن به هرحال هنوزهم معتقدم بایدبرانکوبره وبه جاش یه مربی بزرگی بیارند

 37. دبل کردیم رفت گفت:

  ۰

  ۰

  آقا اینم به کوری سیاوش یزدانی کسی که باعث شد چند نفر از هوادارامون با چاقو و قمه کتک بخورن.

 38. محمد حمزه لویی گفت:

  ۰

  ۰

  آقامون برانکو جنتلمنه
  این تیم عشق منه❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 39. امید گفت:

  ۰

  ۰

  آقایون دوستان ، رفقا ، داداشیا ، همسایه اینوری همسایه اونوری همسایه بالایی تبریک به همه سرخ دلان وطن … ممنون برانکو ممنون بازیکن ممنون هوادار ممنون پرسپولیس … شاید باورتون نشه ولی از بازی با پارس جم و قهرمانی لیگ هم بیشتر حال کردم … خیلی خوشحالم خیلی … درود درود درود

 40. بارسا گفت:

  ۰

  ۰

  عالی بود چسبید.
  مردیم و زنده شدیم . مرسی پرفسور یعنی قلعه نویی رو گذاشتی تو قوطی که نتونست جوم بخوره.

 41. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  هرچند بابرد تک تک شله زردها ازته دل سوختن اما مجبورم بگم تف به اون غیرتت سیامک نعمتی که هروقت اومدی بازی تیمو نابود کردی امیدوارم هیچوقت به چشم نبینمت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18392 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24194100 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر