شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  |   نظرات: ۵ نظر
1,363 نفر بازدید

سپهر حیدری: چه اصراری است ترکیب موفق پرسپولیس عوض شود؟

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس وضعیت جونیور براندائو خوب نمی‌داند و وضعیت علیپور را پرفشار خواند.

سپهر حیدری، بازیکن پیشین تیم پرسپولیس درباره دیدار دیروز این تیم مقابل پیکان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس قابل احترام هستند اما از خط دفاعی گرفته تا خط حمله، این تیم نیاز به یک بازنگری دارد، آنها نظم و آرامش ندارند. البته که ایراد اصلی به کالدرون وارد است. یا مشکل از بدنسازی تیم است یا در تمرین‌ها فشار زیادی روی بازیکنان وارد می‌شود چرا که هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ نظم تاکتیکی در پرسپولیس احساس ضعف می‌شود. او تصمیمات عجیبی می‌گیرد که به پرسپولیس ضربه می‌زند. به عنوان مثال چه اصراری است، ترکیبی را که برانکو برای پرسپولیس برگزیده بود و با آن موفق بود به هم بزند و تفکرات خود را اجرا کند؟ می‌توانست با همان ترکیب ادامه دهد تا وقتی که بازیکنان هماهنگ شوند و یک مهاجم خوب به تیم اضافه شود. در کل، پرسپولیس شاداب بازی نمی‌کند و حتی ۵۰ درصد فصل قبل هم نشان نمی‌دهد.

حیدری درباره این که زمانی از جونیور براندائو مهاجم پرسپولیس حمایت کرده‌ است گفت: زمان کافی به این بازیکن داده شد تا خود را نشان دهد اما هیچ عملکرد مثبتی از خود نشان نداده است. بعضی از مهاجمان اگر هم گلزنی نکنند برای دیگران موقعیت سازی می‌کند ولی جونیور هیچ کدام از این کارها را انجام نمی‌دهد. او هیچ کار مثبتی انجام نمی‌دهد و مهاجم خطرناکی نیست. مردم از این بازیکن راضی نیستند. امیدوارم کالدرون زودتر برای این بازیکن تصمیم بگیرد.

او افزود: در حال حاضر نگرانی‌هایی وجود دارد که علیپور گلزنی نمی‌کند. علیپور در حال حاضر بیشتر موقعیت سازی می‌کند تا گلزنی چرا که مکمل ندارد تا برای او ایجاد موقعیت کند. اگر ترابی و نعمتی کنار علیپور بازی کنند شرایط خیلی بهتر خواهد شد. این دو بازیکن قبلا تجربه این کار را داشته‌اند.

این پیشکسوت پرسپولیس علت ورود سید جلال حسینی به زمین در دقایق پایانی را چنین دانست: شاید کالدرون خواهان ترمیم خط دفاعی بود و برای پوشش عمق دفاع، حسینی را آورد اما این رفتار خوبی نیست که با کاپیتان پرسپولیس پیش گرفته‌اند. حق او این نیست چرا که از هر لحاظ آماده است. حسینی اگر یک ماه هم تمرین نکند آماده بازی است و همیشه بدنش را آماده نگه می‌دارد. سید جلال می‌تواند به خط دفاع پرسپولیس آرامش و نظم بدهد. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده بهترین زوج دفاعی را تشکیل می‌دهند.

حیدری در پایان از هواداران پرسپولیس خواست این تیم را حمایت کنند و “مثل همیشه پشت آن باشند.”

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “سپهر حیدری: چه اصراری است ترکیب موفق پرسپولیس عوض شود؟”

 1. سید محمد گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی به زحمت تونستندپیکان راببرند تیم بانشاط نیست بعضی بازیکنان درحدواندازه خودشان نیستند علی پورکه روحیه نداره امیری خیلی ضعیف شده انصاری قدری کنداست ازمشاوروروانشناس استفاده کنید حتی نادری هم افت کرده فقط کنعانی ونورالهی باانگیزه هستند رسن که اصلاامسال پیداش نیست ترابی بااینکه جزء بهترین هاست اما به نظرمیادتمرکزلازم رانداره وباروزهای اوجش فاصله داره

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  فقط ۴۱۴۱ لوزی
  بدون علیپور

  تعویض ها هم در هافبک انجام شود

 3. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  بااین ترکیب بازی کنیم هم ازقدرت رهبری سیدجلال وهم ازقدرت بدنی وقلدری کنعانی جلوی مدافعان براجاروکردن توپاوهم ازقدرت انفجاری ودریبلینگ وپاب توپ ترابی توخط حمله وهمچنین قدرت سیانعمتی برانفوذااستفاده میکنیم.بخدااگه بااین ترکیب بازی کنیم مچ همه تیمارومیخابونیم

 4. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  دروازه.بیرو……..‌.‌………..دفاع ‌*انصاری.سیدجلال.شجاع.نعمتی………………………هافبک دفاعی*کنعانی زادگان………………………………………..وینگرچپ*عالیشاه……….وینگرراست احمدجرارد‌‌‌……هافبک نفوذی *بشاررسن…….مهاجمان*ترابی……..علیپور*

 5. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  اقای حیدری اوضاع تیم خیلی هم خوبه. تو تا حالا یه تیم دست چهارمی مربی گری کردی؟ این تیم ازش حمایت بشه دوباره برمیگرده به اوج و حتی میتونه بازم قهرمان بشه. پس سعی کن بجای این حرفا که خودتو خراب میکنی از تیم حمایت کنی.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12442 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24404318 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر