چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
  |   نظرات: يك نظر
5,908 نفر بازدید

شوخی بیرانوند با برانکو/تشویق پرسپولیس کنار اتوبوس + عکس

پرسپولیس نیوز: بسیاری از تماشاگران بیرون محوطه ورزشگاه کنار اتوبوس باشگاه پرسپولیس بازیکنان و کادر فنی را تشویق کردند.

دیدار دو تیم پرسپولیس و السد با تساوی یک بر یک به پایان رسید و پرسپولیس توانست به فینال رقابت‌های لیگ آسیا راه پیدا کند.

* هنگام ورود برانکو و علیرضا بیرانوند در کنفرانس خبری خبرنگاران حاضر در سالن آنها را تشویق کردند که با تعجب علیرضا بیرانوند همراه بود.

* هنگام صحبت کردن علیرضا بیرانوند و برانکو با خبرنگاران یک لحظه برانکو فارسی صحبت کرد که با خنده خبرنگاران همراه بود، حتی علیرضا بیرانوند با حالت شوخی تأکید کرد که برانکو زبان لری را هم بلد است.

* هنگام خروج برانکو و علیرضا بیرانوند از سالن کنفرانس بسیاری از خبرنگاران و هواداران به سمت آنها آمدند تا عکس یادگاری بگیرند.

* در میکسدزون هم بسیاری از هواداران بدون مجوز در راهرو حضور داشتند و با بسیاری از بازیکنان عکس یادگاری گرفتند. این اتفاق باعث شد تا مزاحمتی برای بازیکنان ایجاد شود.

* با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان همچنان با خبرنگاران مصاحبه می‌کردند اتوبوس باشگاه پرسپولیس منتظر بازیکنان بود تا به سمت هتل بروند. در این میان هوادارانی از فرصت استفاده کردند و دور اتوبوس پرسپولیس بازیکنان و سرمربی را تشویق کردند و حتی خواستار این بودند تا با اعضای باشگاه عکس یادگاری بگیرند.

* سیامک نعمتی که با خبرنگاران مصاحبه کرد از همه دیرتر به سمت اتوبوس دوید تا سوار شود. در این میان بسیاری از تماشاگران با سرعت به سمت سیامک دویدند تا عکس یادگاری بگیرند.

* اتوبوس باشگاه پرسپولیس با تشویق هواداران زمانی که سیامک نعمتی سوار شد حرکت کرد و به سمت هتل رفت تا بازیکنان و کادر فنی استراحت کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “شوخی بیرانوند با برانکو/تشویق پرسپولیس کنار اتوبوس + عکس”

  1. سینا گفت:

    ۱۸

    ۰

    شیر مادر حلالت نازنین پهلوان شیر کر لر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37732 بازدید

بازدید دیروز: 64325 بازدید

بازدید کل : 3018449 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر