پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  |   نظرات: ۱۵ نظر
3,825 نفر بازدید

شکایت پرسپولیس به خاطر اظهارات بازیکن ماشین سازی

پرسپولیس نیوز: در پی اظهارات بازیکن ماشین‌سازی، در ارتباط با قهرمان این فصل لیگ برتر، باشگاه پرسپولیس با تنظیم دادخواست و شکایتی برای فدراسیون فوتبال، خواهان رسیدگی کمیته انضباطی و کمیته اخلاق در این ارتباط شد.

در پی اظهارات فرید بهزادی کریمی، بازیکن ماشین‌سازی تبریز، مبنی بر تمایلی که به عدم قهرمانی پرسپولیس وجود دارد و در پی شکست این تیم برابر سپاهان صورت گرفت، باشگاه پرسپولیس پیگیری جدی خود را آغاز کرد.

 ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دستور پیگیری این موضوع را صادر کرد که در پی آن، بخش حقوقی باشگاه اقدام به تنظیم دادخواست نمود.

در این دادخواست از مراجع مسوول فدراسیون فوتبال در امور انضباطی و برگزاری پاک رقابت‌های لیگ، خواسته شده است علاوه بر رسیدگی به ادعاهای مطرح شده از سوی بازیکن ماشین‌سازی تبریز بعد از شکست روز جمعه این تیم در اصفهان، شائبه‌ها و تردیدهای پیش آمده را بر اساس اصول رقابت جوانمردانه و مساوات تا حصول نتیجه قطعی مورد پیگیری دقیق قرار دهد.

گفتنی است؛ اظهارات فرید کریمی بهزادی که درباره عدم قهرمانی پرسپولیس و تمایلات در تبریز برای این منظور که به محض شکست تیمش برابر سپاهان مطرح شده بود، به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به شرایط مالکیت و اداره این باشگاه، گمانه‌زنی‌های فراوانی را رقم زد.

باشگاه پرسپولیس نیز خواهان آن شده است که مراجع مسئول در این امر رسیدگی لازم را با توجه به ابزارهای تحت اختیار، انجام دهند.

بهزادی پس از شکست ماشین سازی مقابل سپاهان گفت: شرایط برای قهرمانی سپاهان با برد امروز خیلی خوب شد، ما هفته بعد با پرسپولیس بازی داریم و احتمال دارد سپاهان قهرمان شود! مردم تبریز راضی نیستند پرسپولیس قهرمان شود.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

15 Responses to “شکایت پرسپولیس به خاطر اظهارات بازیکن ماشین سازی”

 1. سجاد گفت:

  ۰

  ۰

  اقای برانکو برای بازی باماشین سازی ازهمه ی عناصر تهاجمیت استفاده کن.محمدامین اسدی.مهدی شریفی.سعیدکریمی.سعیدحسین پور .اگه تادقیقه ۵۰نتیجه نگرفتی ۳مهاجم همزمان بفرست تو.سعیدکریمی.محمدامین اسدی.شریفی بفرست تو.درضمن ازمهدی شریفی به عنوان مهاجم استفاده کن

 2. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  بابابیخیال شمابزرگین کوتاه بیاین.همیشه گفتن بخشش ازبزرگانه.حالایه بچه طفل معصومی خواسته عقده گشایی کنه کرمشوبریزه قرارنیست ک پلمپش کنین ک داداشای گل.اگه مث توپ قلقلی این فریده بالابره زمین بیادهوابره ک ندونیم هم کجامیره بازم سرورش تاج سرش آغابالاسرش پرسپولیسه

 3. hji گفت:

  ۰

  ۰

  تف تو شرفت،این لجنا با این کارشون میخوان مردم شریف آذربایجان رو بدنام کنند و اونا رو نسبت به هواداران پرسپولیس که در سرتاسر ایران پراکنده هستند منفور کنند،تیم تراکتور بازیهای خودشو روبروی استقلال،سپاهان,پدیده رو با برد پشت سر گذاشته و از این حیث بیشترین لطف رو در حق پرسپولیس و هواداران این تیم مردمی بجا آورده ولذا این دفعه اولشون نیست بارها و بارها از این ترفندها در جاهای مختلف استفاده کردند و همیشه دستشون برا مردم ایران رو شده من خودم خوزستانی هستم و واقعیت امر اینه که تمام این کارها همش از اصفهانی های کثافته که بوی فسادشون همه جا رو متعفن کردن ولی این بار هم بحول قوه الهی تیرشان بسنگ خواهد خورد، مردم فهیم آذربایجان هم تمام این رو مسایل رو میدونند…

 4. محمد حسام گفت:

  ۰

  ۰

  تبانی اینه نه اینکه به فروزان بدبخت گیربدی که تبانی کرده درحالیکه اخباری هم از سه بازی یک امتیاز گرفته..وقتی یک نفر مالک دوتیم باشه اینجوریاس دیگه اخلاق جان!!!!

 5. سجاد گفت:

  ۰

  ۰

  اقای برانکوبرای بازی باماشین سازی یک سیستم کاملاهجومی بچین.کاری کن اصلاماشین سازی از۱۸ قدم خودش جلوترنیادش توی زمین خودش نگه دار.شده ازسعیدکریمی.محمدامین اسدی.سعیدحسین پورهم استفاده کنی بازی ببری استفاده کن
  اگه دیدی ۲مهاجم جواب نمیده ۳یا۴مهاجم بازی کن

 6. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  اینا خیلی دارن از قهرمانی مجدد پرسپولیس میسوزن تا جایی که به زبون اومدن واعتراف میکنن ولی از اونجا که خدا جای حق نشسته بیشترین لطفو به پرسپولیس همین تراکتور با بردن سپاهان واستقلال در تبریز کرده….

 7. پرسپولیسیییی اصیل گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان پرسپولیسی باید به اطلاع فرید بهزادی بروسنم که مردم آذربایجان رنگ محبوب آذربایجان قرمز هستش رنگ عشق به بابک،تیم دوم آذربایجان پرسپولیسه آقا پسر،بعدشم تو اصفهانی هستی ازفوتبال دیروزت معلوم بودش،برعکس ادعای تو آذربایجانیها از سپاهان متنفرند آق پسر میگی نه لایک ها روببین

 8. arya گفت:

  ۰

  ۰

  ایران فدراسیون پاکی ندارد که با کمیته اخلاق و انضباطی عادلانه با متخلفین برخورد کند. ما بازی استقلال و استقلال خوزستان را دیدیم , هر چه قدر مهاجمان اس خوزستان تلاش کردند مدافعان با کم کاری از بین می بردند. اگر کسی شک دارد برود بازی را آنالیز کند ببینم خداوکیلی بازیکن لیگ برتر تیمی که دو سال قبل قهرمان لیگ برتر شده است این باید با این کیفیت و بی انگیزگی باشد؟؟؟؟؟!!!! آن هم در موقعیتی که صد در صد امتیاز بازی را برای بقاء لازم دارد. شماره ۸ اس خوزستان حتی عرق هم نکرده بود, حتی یک توپ هم از حریف خراب نکرد؟؟؟؟؟!!!!!!

 9. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  مشخص بود ماشین سازی از عمد بازی رو به راحتی واگذار کرد

 10. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  فقط با یه قهرمانی میشه جواب همه اینارو داد
  اصلا هم معلوم نیست که ترتر با سپاهان زد و بند کردن!!!
  خدایا عظمتتو برم که اگه بخای یکی رو بالا ببری هرچقدر هم که بقیه بخان مثل گوسفند هی دست و بال بزنن و بکشنش پایین بازم زورشون بهت نمیرسه
  خدا جای حقه ، زمانیکه علنا دارن بدون هیچ واهمه ای حرف از تبانی میزنن فقط با یه قهرمانی میشه لهشون کرد و به همه ایران قاه قاه بخندیم

 11. بهمن گفت:

  ۰

  ۰

  ۰

  ۰
  با درود بر تمام طرفداران واقعی فوتبال،
  با توجه به حرف آقای فرید بهزادی کریمی، که در تبریز کسی دوست نداره پرسپولیس قهرمان بشه، بایستی به این جوون جویای نام عرض کنم که مهم اینه که حداقل۵۰ در صد مردم ایران از قهرمانی پرسپولیس خوشحال می‌شوند و حالشو می‌برند،و اصلا مهم نیست که شما چی دوست دارید و چه دردی رو تحمل میکنید؟؟

 12. بهمن گفت:

  ۰

  ۰

  با درود بر تمام طرفداران واقعی فدتبال،
  با توجه به حرف آقای فرید بهزادی کریمی، که در تبریز کسی دوست نداره پرسپولیس قهرمان بشه، بایستی به این جوون جویای نام عرض کنم که مهم اینه که حداقل۵۰ در صد مردم ایران از قهرمانی پرسپولیس خوشحال می‌شوند و حالشو می‌برند،و اصلا مهم نیست که شما چی دوست دارید و البته ه دردی رو تحمل میکنید؟؟

 13. شری گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم واقعأ و تا به آخر پیگیری کنید. خسته شدیم از این همه زد و بند توی این فوتبال

 14. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  اظهارات؟ به نظرم بهتره بنویسید گفته ها هم ساده تره هم فارسیه

 15. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  فقط گل اول سپاهان رو ببینید ، خیلی چیزا دستتون می آد
  ضربه سری که به زور تا تور دروازه رسید ولی دخسوس از دفع توپ عاجز بود

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12031 بازدید

بازدید دیروز: 33374 بازدید

بازدید کل : 24128038 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر