یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
بالا داخلی سه
 |  ۳۰/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۰:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
764 نفر بازدید

شیخ‌ویسی: نمی‌توانیم خانواده‌مان را فدای بی‌کفایتی یک‌سری از آدم‌ها کنیم /احتمال بازی نکردن مقابل پرسپولیس زیاد است

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازیکنان مشکلات مالی دارند و باشگاه هم صراحتاً اعلام کرد پولی نیست که بدهد.

وحید شیخ‌ویسی درباره اعتصاب ۴ روزه تیم فوتبال استقلال خوزستان و عدم شرکت بازیکنان در تمرینات این تیم اظهار داشت: فعلا در تمرینات شرکت نمی‌کنیم و امروز (یک‌شنبه) هم تمرین برگزار نشد. بالاخره باید ببینیم وضعیت به چه شکل می‌شود و آیا قرار است پول به باشگاه بیاید یا نه. بچه‌ها مشکلات مالی دارند و باشگاه هم صراحتاً به ما گفته «پولی نیست که بدهیم».

وی درباره مشکلات مالی بازیکنان استقلال خوزستان تصریح کرد: همه بازیکنان مشکل مالی دارند و خیلی از بچه‌ها الان فقط به دنبال یک «پول تو جیبی» هستند تا بتوانند به محل تمرین بیایند و حداقل بتوانند یک روز در میان آبمیوه بخورند یا چندتا از بچه‌ها بتوانند شهریه دانشگاه‌شان را پرداخت کنند چون در آینده‌ای نزدیک سرباز می‌شوند. به هرحال این‌ها مسائل روزمره و معمولی است. هرکسی خانواده‌ای دارد و باید به خانواده‌اش هم کمک کند.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه با اشاره به اینکه رابطه بازیکن و باشگاه دوطرفه است, گفت: باشگاه باید به تعهداتش عمل کند تا بازیکن هم به تعهداتش عمل کند. حالا یکی, دوماه تعهدات باشگاه عقب افتاده, این اشکالی ندارد و ما کار را ادامه می‌دهیم اما الان شش, هفت ماه است گذشته و تازه از سال گذشته هم هنوز طلب‌ها مانده است. نمی‌توانیم که خانواده‌مان را فدای بی‌کفایتی یک‌سری از مسؤلین و آدم‌ها کنیم. چون صراحتاً گفتند که پولی نداریم ماهم گفتیم دست‌تان درد نکند ماهم نیستیم. ما به دنبال حق و حقوق‌مان هستیم و پول زور که نمی‌‌خواهیم.

وی راجع به ماندن بازیکنان در تیم آن هم در حالی که از باشگاه‌های دیگر پیشنهاد داشتند, افزود: زمانی که فصل نقل و انتقالات بود گفتند مشکلی برای پرداخت مطالبات نیست و حالا که نقل و انتقالات تمام شده مثل آب خوردن می‌گویند پولی نیست.

شیخ‌ویسی عنوان کرد: می‌گویند وضعیت کارخانه گروه ملی خوب نیست و می‌گویند که باید میلگرد و لوله بفروشیم تا پول پرداخت کنیم. حالا با این شرایط امیدوارم که کارگران کارخانه حقوق و عیدی‌شان را دریافت کنند اما مشکلات کارخانه به منِ نوعی ربطی ندارد چون ما اول فصل زیر نظر کارخانه نبودیم. مگر در قرارداد ما آمده که اول لوله فروخته شود و بعد پول به ما پرداخت شود؟ این جدا است و آن هم جدا.

وی درباره بازی این هفته استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس, خاطرنشان کرد: احتمال اینکه در این بازی شرکت نکنیم خیلی زیاد است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “شیخ‌ویسی: نمی‌توانیم خانواده‌مان را فدای بی‌کفایتی یک‌سری از آدم‌ها کنیم /احتمال بازی نکردن مقابل پرسپولیس زیاد است”

  1. عای گفت:

    ۱۴

    ۰

    دوستان هوشیار باشید این شعبه دوم ششتایا دارن مردم فریبی می کنند آنها مقابل پرسپولیس با تمام وجود بازی می کنند ما باید ورزشگاه آزادی را پر کنیم تا با یک پیروزی خوب به استقبال دربی برویم با تلاش بچه‌ها یک پیروزی خوب دیگر در در بی ❤❤❤❤❤❤

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35824 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473255 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر