پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  |   نظرات: بدون نظر
383 نفر بازدید

شیخ احمد: AFC باید راه‌ حلی برای مشکل بازی‌های ایران و عربستان پیدا کند

پرسپولیس نیوز: رئیس شورای المپیک آسیا تأکید کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا باید به فکر یافتن راهی برای حل مشکل میان دو کشور ایران و عربستان باشد.

شیخ احمد فهد آل‌صباح، رئیس شورای المپیک آسیا (OCA) که اخیراً به ایران سفر کرده بود، با اشاره به برگزاری بازی‌های تیم‌های ایران و عربستانی در زمینی بی‌طرف، گفت: امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) راه‌حلی برای این موضوع پیدا کند. اگر AFC راه‌حلی پیدا نکند، مشکل بزرگتر از این خواهد شد. ورزش و سیاست باید از یکدیگر جدا باشند.

رئیس شورای المپیک آسیا که برای تبریک به رضا صالحی امیری بابت انتخابش به عنوان رئیس کمیته ملی االمپیک ایران به تهران سفر کرده بود، تصریح کرد: گفت‌وگوی خیلی خوبی با صالحی امیری در خصوص پیشرفت ورزش در ایران داشتیم. همچنین در خصوص میزبانی ایران از نشست اعضای هیئت اجرایی شورای المپیک آسیا و تقویت آکادمی المپیک ملی ایران بحث کردیم.

شیخ احمد خاطر نشان کرد: صالحی امیری بار دیگر خانواده ورزش ایران را گرد هم خواهد آورد. امیدوارم ایران کاروان بزرگی را هم به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ بفرستد و برای ورزشکاران ایرانی در بازی‌های آسیایی پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم. همین حالا هم اطمینان دارم که همه چیز دست به دست هم داده تا بار دیگر دوران طلایی در ورزش ایران شکل بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34492 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86775594 بازدید

افراد آنلاین: 676 نفر