یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  |   نظرات: يك نظر
1,980 نفر بازدید

شیخ سلمان: فردا رکوردی جدید به نام فوتبال آسیا در آزادی ثبت می‌شود

پرسپولیس نیوز: رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از استقبال بی شمار هواداران ایرانی از دیدار پرسپولیس با کاشیما آنتلرز تمجید کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا(شنبه) در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن است.

در راستا شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از فروش تمام بلیت های بازی پرسپولیس با کاشیما و استقبال بی شمار هواداران در مصاحبه با سایت AFC گفت: در تمام مسابقات ما شاهد نشانه های خوبی از حضور بی شمار هواداران در قاره آسیا هستیم. برای دومین سال متوالی در فینال لیگ قهرمانان آسیا شاهد ثبت رکوردی جدید از هواداران در ورزشگاه خواهیم بود و این دلیلی بر پیشرفت ما در رسیدن به آرمان ها و اهداف AFC بوده است.

وی افزود: AFC مصمم است تا بر این حرکت عظیم تکیه کند و این مسابقات قاره آسیا را برای شکوفایی بیشتر هواداران فوتبال با تمام قدرت پیگیری کند.

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به تهران می آید تا در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند و جام را به قهرمان قاره اهدا می کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “شیخ سلمان: فردا رکوردی جدید به نام فوتبال آسیا در آزادی ثبت می‌شود”

  1. هواداران پرسپولیس گفت:

    ۰

    ۰

    یک هفته پیش لیورپول ۴-۰ ستاره سرخ را در خانه شکست داد ولی بازی برگشت در بلگراد ستاره سرخ دراستادیوم ۴۰ هزارنفری خانگی ۲-۰ ایورپول را شکست دادند .با هوادار همه کار میشه کرد یار دوازدهم پرسپولیس ۱۰۰٫۰۰۰ نفر ویک نفس از دقیقه ۱ تا ۹۰ ووقت اضافه است این ۱۰۰٫۰۰۰ نفر زانوهای حریف را سست میکنه ونفس اونها را بند میاره .میریم که جشن فتح لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم انشاالله

آمار بازدید:

بازدید امروز: 52545 بازدید

بازدید دیروز: 67423 بازدید

بازدید کل : 2846511 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر