شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  |   نظرات: ۶ نظر
1,147 نفر بازدید

صالحی: پرسپولیس اشتباه کرد درخواست تعلیق محرومیت خلیل‌زاده را داد/ تایپیست نداشتیم!

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می‌گوید باشگاه پرسپولیس اشتباه کرده که در ماجرای محرومیت شجاع خلیل‌زاده درخواست تعلیق کرد.

علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص اعلام رای تعلیق محرومیت شجاع خلیل‌زاده گفت: درباره تصمیم‌گیری در خصوص درخواست تعلیق محرومیت بازیکن پرسپولیس باید تشکیل جلسه می‌دادیم. صبح روز یکشنبه این جلسه برگزار شد و اگر پرسپولیسی‌ها اعتقادی بر انجام تعلیق محرومیت داشتند باید بازنگری در ترکیب تیم‌شان انجام می‌دادند. به نظر ما امکان بازی کردن شجاع وجود نداشته و اینکه انتقادی نسبت به کمیته استیناف باشد که این کمیته باعث بازی نکردن بازیکن پرسپولیس شده است دور از انصاف است.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: حکم کمیته استیناف در تایید حکم کمیته انضباطی ۱۱ مهرماه صادر شده است، از زمانی که این بازیکن اولین محرومیتش را مقابل شهر خودرو پشت سر گذاشته، ببینید چند روز گذشته است. چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست تعلیق محرومیت بازیکن را زودتر نداده‌اند؟ کمیته انضباطی ۶ مهرماه رای صادر کرده و ما هم تایید کردیم، از ۱۱ تا ۲۳ مهرماه چرا درخواست تعلیق محرومیت را نکرده‌اند؟ باشگاه استقلال هم روز ۲۸ مهرماه درخواست تعلیق را داده است.

رئیس کمیته استیناف اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس اشتباه کرد که درخواست تعلیق محرومیت شجاع را داد، چون هر باشگاهی که درخواست تعلیق بازیکن را می‌دهد باید به آن درخواست امیدوار باشد. وقتی یک باشگاه درخواست تعلیق یک بازیکن را می‌دهد و از آن بازیکن استفاده نمی‌کند، عملا تا پایان فصل؛ چتر انضباطی تعلیق بر سر بازیکن است. اگر بازیکن حتی یک توبیخ کتبی هم بگیرد محرومیتش اعمال می‌شود.

صالحی در خصوص دیر اعلام شدن رای تعلیق شجاع خلیل‌زاده و اینکه به جای جمع شدن همه اعضای کمیته استیناف می‌توان با کارهایی نظیر ویدئو کنفرانس و به صورت تلفنی با همه اعضا صحبت و آرا را زودتر اعلام کرد گفت: ما روز یکشنبه تایپیست داشتیم و روز قبل از آن (اربعین) تایپیست نداشتیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “صالحی: پرسپولیس اشتباه کرد درخواست تعلیق محرومیت خلیل‌زاده را داد/ تایپیست نداشتیم!”

 1. کاوه گفت:

  ۰

  ۰

  شواهد و قرائن کاملا مشخصه که رای کمیته استیناف با هدف طراحی و اعلام شده. به صحبت های مقام حقوقی باشگاه توجه کنید. رای قبلی رو مخصوصا روی سایت نذاشتن تا نشه اعتراض کرد دقیقا میدونستن به خاطر اربعین حسینی جلسه ای تشکیل نمی شود. رای رو فقط برای این صادر کردن که بتونن بازیکن استقلال رو رفع محرومیت کنن و شجاع رو در آینده مجددا نقره داغ کنن. آقای صالحی هوادارا رو احمق فرض نکنه . اگه حرف نزنن بهتره همه اینا فعلا کارمندای سپاهان هستند.

 2. iman گفت:

  ۰

  ۰

  گل بگیرم در دهان وریر و رییس لیگو و صالحی امیری رو.حکم های تبعیض آمیر علیه پرسپولیس را محکوم مینماییم فحاشی تبریزیها به دیگر اقوام را محکوم مینماییم این کمیته انظباطی توسط سواراختور جهارپایان خریداری شده است سالی که نکوست ازبهارش پیداست.

 3. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  خب رد میکردی…الانم وقتی طرف وقت نداشته استفاده کنه رای اصلاحی بزن و تعلیق رو بردار…این دور از حیثیت عدالته و بسیار قبیح است کسی رو بیشتر ازمجازات اصلی مجازات کنی!!!!!

 4. بهرام گفت:

  ۰

  ۰

  بابا باشه اصلا تو راست میگی ، لااقل حرف نزن

 5. mr a گفت:

  ۰

  ۰

  واضح است دروغ میگه شما رای میخوای صادر کنی تا ۲۴ ساعت قبل باید صادر کنی نه دقیقا روز بازی ،اصلا شماها فقط خوبین بقیه همه اشتباه میگن و خطا کارن

 6. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا متأسفم که آدم دروغ گویی مثل تو مرجع تصمیم گیری هست

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10677 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24402553 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر