سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
  |   نظرات: ۳ نظر
537 نفر بازدید

طارمی: امیدوارم به خوبی برای جام جهانی آماده شویم/همه تلاشم را می‌کنم تا در ترکیب اصلی تیم ملی باشم

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم برای جام جهانی به خوبی آماده شویم، همه تلاشم را می‌کنم تا در ترکیب اصلی تیم ملی باشم.

مهدی طارمی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: همان طور که می‌دانید بازی های لیگ و آسیا تمام شده و همه می‌توانند به تیم ملی اضافه شوند. از هفته قبل تمرینات برگزار می شد و امیدوارم برای جام جهانی به خوبی آماده شویم.

وی افزود: به هر حال انجام بازی‌های تدارکاتی و دوستانه مهم است و ما باید بتوانیم از تجربیات این بازی‌ها استفاده کنیم و در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم. به هر حال بازی با ازبکستان بازی مهمی است چرا که این تیم در آسیا از تیم‌های محکم و خوب به حساب می‌آید. درباره تیم ترکیه هم باید بگویم که این تیم از تیم‌های خوب اروپا محسوب می‌شود و سبک بازی خوبی دارد. آنها محکم بازی می‌کنند و این بازی‌ها می‌تواند به نفع ما باشد.

طارمی در پاسخ به این سؤال که آیا در ترکیب ثابت تیم ملی قرار خواهد گرفت یا نه، افزود: مهم نیست که چه کسی بازی می‌کند بلکه مهم این است که هر کسی که بازی می‌کند پرچم ایران را بالا ببرد و به موفقیت تیم ملی کمک کند. من به عنوان یک بازیکن باید همه تلاشم را در تمرینات انجام دهم تا در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرم. البته خیلی‌ها می‌گویند من مهاجم هستم اما من در تیم ملی هیچگاه مهاجم نوک بازی نکرده‌ام و یا چپ به میدان می‌رفتم و یا راست.

مهاجم تیم ملی درباره حضورش در فوتبال قطر هم اظهار داشت: من ۴-۵ ماه قبل از جام جهانی نیاز داشتم تا در شرایط خوبی باشم و خودم را از نظر روحی و فکری برای جام جهانی آماده کنم. فضای خوبی در قطر داشتم حالا نه اینکه بگویم تجربه خیلی بالایی بود اما برای من خوب بود و امیدوارم از تجربیاتم در جام جهانی استفاده کنم و از آن درس بگیرم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “طارمی: امیدوارم به خوبی برای جام جهانی آماده شویم/همه تلاشم را می‌کنم تا در ترکیب اصلی تیم ملی باشم”

 1. حمید رضا گفت:

  ۳

  ۷

  ایشالا که رباط پاره میکنی

 2. هادی گفت:

  ۵

  ۵

  امیدوارم یک دقیقه هم بهت بازی نرسه که مصوب همه ی بدبختی های پرسپولیس تو بودی آشغال

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۳

  بله تجربیات خوبی در لالیگای اسپانیا بدست آوردی که بدرد جام جهانی هم میخوره.. راست میگی ترکیه تیم خوبیه تو اروپا دقیقا مثل الغرافه که بهترین تیم دنیاس

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32568 بازدید

بازدید دیروز: 63648 بازدید

بازدید کل : 2948960 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر