جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۹

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۴/ دی/ ۱۳۸۷ - ۶:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
72 نفر بازدید

عادل: تو رو خدا لپ تاپم را پس بدید!

مرجع خبری پرسپولیس(۱۳:۵۰)/جمعه ۱۳دی: دوشنبه شب هنگامی که عادل فردوسی پور در حال اجرای برنامه پرمخاطب خود بود و از طرف رئیس سازمان لیگ متهم به تضعیف نظام(!) شد، دزدها به منزل وی دستبرد زدند.


فردوسی پورکه در برنامه این هفته نود با عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ ، امیر قلعه نوعی سرمربی استقلال تهران و محمد خوردبین ، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، درباره بی برنامگی سازمان لیگ گفت و گو می کرد، در میانه سخنان خوردبین، به شوخی گفت:”ما نفهمیدیم دلیل انتخاب فدراسیون ایران به عنوان بهترین فدراسیون آسیا چه بوده است.”

این انتقاد طنز آمیز فردوسی پور با واکنش شدید و عصبانی عزیز محمدی مواجه شد. او ادعا کرد که مجری برنامه نود با استفاده از تریبون رسانه ملی سعی در زیر سوال بردن موفقیت های نظام دارد!
این موضوع باعث شد تا برخی شائبه ها درخصوص برنامه ۹۰ و احتمال محافظه کاری تهیه کنندگان این برنامه ورزشی شود. اما مدیر گروه ورزش شبکه سه با حمایت از عادل فردوسی پور گفته است که برنامه نود هیچ گاه دچار محافظه کاری نشده و روال خودش را طی کرده است.

با این حال علاوه براظهارات و اتهام عزیز محمدی به فردوسی پور و برنامه اش ، موضوع دیگری که موجب ناراحتی این مجری ورزشی سیما در دوشنبه شب شد، دستبرد دزدان به منزل وی بود.

در سرقت از منزل فردوسی پور، لب تاپ، فرش، ارز، پول طلا و …دزدیده شده و پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران پرونده این سرقت را پیگیری می کند. عادل دیشب اصلا دل و دماغ اجرای همیشگی نود را نداشت و در آخر برنامه هم حاج رضایی(که اصلا معلوم نبود با عادل هماهنگ کرده) طی یک سخنرانی غیرمنتظره و برشمردن خدمات(!) بی شمار نود برای فوتبال ایران در ۱۰ سال اخیر از سارقان عزیز تقاضا کرد لپ تاپ عادل رو بهش پس بدن تا در روند قرعه کشی های برنامه نود اختلالی پیش نیاد!

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 62169 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9147284 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر