یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
  |   نظرات: يك نظر
2,481 نفر بازدید

عالیشاه و تارتار به کمیته انضباطی احضار شدند

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک سرمربی و یک بازیکن را احضار کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی یک سرمربی و یک بازیکن را احضار کرد. بر این اساس کمیته انضباطی اعلام می دارد؛

۱.آقای مهدی تارتار سرمربی محترم تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل ایراد اظهاراتی درباره داوری دیدار مقابل تراکتورسازی در نشست خبری پس از مسابقه برای ادای توضیحات در این باره می بایست پیرو ابلاغیه ارسالی در موعد مقرر در کمیته انضباطی حاضر شود‌‌.

توضیح مهم؛حق باشگاه نفت مسجدسلیمان در اعتراض به داوری مطابق قوانین و آیین نامه ها موجود است و این باشگاه می تواند ظرف ۴۸ ساعت با ارائه شکایت رسمی به سازمان لیگ فرآیند مربوطه را از طریق قانونی پیگیری کند.

۲.آقای امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل اظهارات غیرمسئولانه درباره عوامل برگزاری در میکس زون ورزشگاه آزادی، پیرو ابلاغیه ارسالی می بایست برای ادای توضیحات در موعد مقرر در کمیته انصباطی حضور پیدا کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “عالیشاه و تارتار به کمیته انضباطی احضار شدند”

  1. نعيم گفت:

    ۰

    ۰

    جالبه هرکى حرف حقم بزنه باتهدیدومحرومیت میخوان ساکتش کنن تاهراشتباه وغلطى که خواستن بکنن،بااینکه ازفردوسى پوراین آخریاخیلى خوشم نمیومدچون میخواست بگه من پرسپولیسى نیستم به پرسپولیس خیلى گیرمیدادوتوحاشیه میبردش ولى بااستقلالیا خوب شده بودوهواشونوداشت ولى دیگه اونم نیست بهشون گیربده اینجورى هرغلطى بخوان میکنن پارسالم زورشونوزدن که پرسپولیس قهرمان نشه -درباره بازى دیروزبنظرم وسط زمین نوراللهى تنهابودوعالیشاه وامیرى چون پستشون هافبک وسط نیست بیشترتمایل به گوشه ها داشتن ووسط زمین خالى میشد،باتشکراززحماته بازیکناى عزیزوتبریک بردمون امیدوارم بازى به بازى بهترشیم وایراداتمون برطرف بشه❤️❤️❤️❤️❤️❤️

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9339 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24435572 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر