شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۷
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۲:۳۲
  |   نظرات: ۲ نظر
491 نفر بازدید

عربشاهی: مگر می‌خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده‌اند؟!

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار باشد لیگ را ادامه ندهند, اشکالی ندارد، ولی باید تیم قهرمان را مشخص کنند.

ضیا عربشاهی درباره ازسرگیری تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: با تصمیماتی که از سوی وزارت ورزش، وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال گرفته شده، قرار است مسابقات با رعایت پروتکل‌هایی که سازمان لیگ اعلام کرده آغاز شود، اما متأسفانه کسانی که از ابتدا زمزمه قطع بازی‌ها را داشتند، الان هم به دنبال این هستند که مسابقات ادامه پیدا نکند.

وی ادامه داد: سردمدار این جریان باشگاه تراکتور است که اصلاً برایش مهم نیست چقدر امسال هزینه کرده و حالا می‌خواهد فقط لیگ تعطیل شود. به نظر من مشکلی ندارد که مسابقات بدون تماشاگر باشد و همه پروتکل‌ها نیز رعایت شوند. یکسری افراد فکر می‌کنند پرسپولیس فقط به دنبال جام گرفتن است. مگر پرسپولیس درمانده جام است؟ پرسپولیس در نسل‌های مختلف جام گرفته است. در همین سه سال گذشته این تیم هفت جام کسب کرده است. در زمان بازی ما در شش سال ۹ جام گرفتیم و دیگر جام گرفتن برای ما عادی شده بود. پرسپولیس امسال هم با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر است و شایسته قهرمانی.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه برخی باشگاه‌ها از هزینه‌های رعایت پروتکل‌های بهداشتی گلایه دارند، تصریح کرد: باشگاه تراکتور بیشترین هزینه را در بین تیم‌ها کرده است و دیگر نباید درباره هزینه‌های دیگر و پرواز چارتر و این مسائل صحبت کند.

عربشاهی با بیان اینکه «اگر قرار باشد لیگ را ادامه ندهند, اشکالی ندارد، ولی باید تیم قهرمان را مشخص کنند.»، اضافه کرد: من فکر می‌کنم در صورت ادامه پیدا نکردن لیگ دو تیم آخر لیگ با تیم‌های سوم و چهارم لیگ یک پلی‌آف برگزار کنند و تیم‌های اول و دوم لیگ دسته یک نیز به لیگ برتر بیایند تا فصل بعد ۱۸ تیمی برگزار شود، اما باید تیم قهرمان فصل و تیم‌های صعودکننده به لیگ قهرمانان آسیا نیز معرفی شوند.

وی درباره نامه چهار باشگاه لیگ برتری به وزیر ورزش برای تعطیلی مسابقات, تصریح کرد: این کار غلطی است. مگر می‌خواهند اعلام خودمختاری کنند که نامه می‌زنند؟ این کار اشتباهی است و اگر تیمی مثل تراکتور نمی‌خواهد در مسابقات شرکت کند, باید یک تیم از تبریز جایگزینش شود تا تنبیه شود. اگر همه چیز اینقدر بی در و پیکر باشد که فاتحه فوتبال ما خوانده شده است. اینکه تهدید می‌کنند انصراف می‌دهیم، یعنی چه؟ تا دیروز کرونایی وجود نداشت، اما الان همه کرونایی شدند؟! به نظر من این کار‌ها فقط فرافکنی است که باعث می‌شود فوتبال ما بی‌ارزش شود. الان بوندس‌لیگا در حال انجام است و مشکلی ندارد یا در ایتالیا مگر شرایط از ایران بدتر نبود، پس چرا به دنبال شروع مسابقات هستند؟

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “عربشاهی: مگر می‌خواهند اعلام خودمختاری کنند که به وزارت ورزش نامه زده‌اند؟!”

 1. لر بزرگ گفت:

  ۲

  ۰

  زنوزی با بقیه کا رمنداش مثل برده رفتار میکنه و همه رو به کار گرفته تو شرایط بد کرونایی
  یادمه تو عید که سفر ضروری کار داشتم توی تابلو اعلانات پرواز بیشترین پرواز مال شرکت فخیمه آتا بود!!!!!
  حالا برامون ادم دغدغه مندی شده مردک مافیایی
  احسان حاج صفی شاسکول ابادی و این یارو بیان تضمین بدن تا سه ماهه دیگه واکسن کرونا میاد یا این بیماری ریشه کن میشه
  ما هم قبول میکنیم لیگ برگزار نشه با شرط قهرمانی پرسپولیس کبیر

 2. Hosein گفت:

  ۴

  ۰

  این زنوزی خیلی بی شرفه- چرا بهش هیچی نمیگن!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34048 بازدید

بازدید دیروز: 32648 بازدید

بازدید کل : 25601120 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر