پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۳
بالا داخلی سه
 |  ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۰:۲۵
  |   نظرات: ۲ نظر
3,022 نفر بازدید

عرب: آمدیم تا به تیم روحیه بدهیم/با مطالبات از فیفا هم بخشی از مشکلات حل می‌شود

پرسپولیس نیوز : مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با مطالبات از فیفا هم بخشی از مشکلات حل می‌شود.

ایرج عرب در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما اعضای هیات مدیره قصد داشتیم، امشب کنار بازیکنان عزیزمان و کادر فنی محترم حضور پیدا کنیم تا به سهم خود به آنها روحیه بدهیم.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم کمی زودتر در محل اردو حضور پیدا کنیم تا جلسه هیات مدیره هم داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این جلسه درباره مسائل مالی و همچنین مسائل اعتباری مربوط به نقل و انتقالات، بحث و گفتگو داشتیم.

مدیر عامل پرسپولیس درباره پرداخت صورت گرفته در هفته گذشته خاطرنشان کرد: یکی از بحث‌های مهم ما مطالبات آقای برانکو بود که خدا را شکر با تلاش‌های صورت گرفته در باشگاه و اقدام هیات مدیره، مشکل حل شد و بخش مهمی از مطالبات ایشان پرداخت شد. به بازیکنان هم یک عدد را پرداخت کردیم و قرار است در هفته آینده مبلغ دیگری را برایشان واریز کنیم.

عرب تصریح کرد: از دلایل تاخیر در پرداخت به سرمربی این بود که ما روی مطالبه باشگاه از فیفا برنامه‌ریزی کرده بودیم ولی این امر محقق نشد. ما دسترسی مستقیم با فیفا نداریم. دسترسی باشگاه‌ها به فیفا از طریق فدراسیون‌ها است. امیدواریم فدراسیون با پیگیری‌هایی که انجام می‌دهد این رقم را از فیفا منتقل کند. چون رقم خوبی برای حل برخی از مشکلات است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “عرب: آمدیم تا به تیم روحیه بدهیم/با مطالبات از فیفا هم بخشی از مشکلات حل می‌شود”

 1. محمدی گفت:

  ۱

  ۰

  درود بر شما جناب عرب، به همین شکل به بازیکنان روحیه بدهید. یادتون نره: پرداخت پول به بازیکنان و کادر فنی، جذب بازیکنان درجه یک داخلی و خارجی و بستن یک تیم قوی. لطفا اگر بازیکنان داخلی در نظر دارید سریع و مخفیانه اقدام کنین قبل از آنکه رقبا با پول بیشتر باهاشون قرارداد ببندند. این دست و اون دست کردن باعث عدم جذبشان میشود. به امید قهرمانی پرسپولیس

 2. حبیب گفت:

  ۰

  ۸

  جناب عرب فقط حل مشکلات مالی اعضای تیم باعث بالا رفتن روحیه و انگیزه آنها می‌شود نه حضور جنابعالی که باعث اضطراب و استرس هستی..قدم نحست باعث شد پرسپولیس تو آسیا حذف بشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23559 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11274940 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر