جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۸

تبلیغات

 |  ۲۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
  |   نظرات: ۲ نظر
2,252 نفر بازدید

عرب: اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس از بهترین و کارآمدترین افراد هستند/ از محل پاداش لیگ قهرمانان، پاداش بازیکنان را دادیم/ هر بازیکنی که مدنظر برانکو بود را جذب کردیم

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس صاحبان اصلی این باشگاه هستند و تمام هم و غم ما این است که بتوانیم تا بهترین نتایج را برای مسابقات پیش رو بدست آوریم.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مثبت خواندن نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با دکتر سلطانی فر گفت: در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در باشگاه پرسپولیس ارائه شد و نکاتی را هم سلطانی فر برای بهبود وضعیت این باشگاه ارائه کرد.  خوشبختانه اعضای منتخب هیات مدیره باشگاه، همگی افرادی صاحب نام و پیشکسوت پرسپولیس هستند که بی تردید با حضور آنهادر هیات مدیره بتوانیم گامهای بلندتر و تصمیمات بهتری را برای بهبود وضعیت باشگاه پرسپولیس بگیریم.

وی اظهار امیدواری کرد و افزود: امیدواریم با حضور این بزرگان بتوانیم با سرعت و قوت بیشتر برنامه ها ی این باشگاه را پیش ببریم. از محل پاداش لیگ قهرمانان، پاداش بازیکنان را دادیم و تمام موارد مالی در پرسپولیس شفاف روشن است. در زمینه جذب بازیکن هر بازیکنی که مد نظر برانکو بود را جذب کردیم و نگرانی وجود ندارد و به زودی تلاش می کنیم کارت هواداری پرسپولیس را هم برای آسایش هواداران ارائه کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: در دو سال گذشته نزدیک به سی میلیارد تومان از بدهی های انباشته پانزده سال گذشته پرسپولیس را پرداخت کردیم و عملکرد پرسپولیس در این مورد و پرداخت بدهی هایی که از سو مدیریت گذشته برای ما بر جای مانده بود کم نظیر است.

او در بخش دیگر سخنانش  هواداران این باشگاه را مورد توجه قرار داد و گفت: هواداران پرسپولیس صاحبان اصلی این باشگاه هستند و تمام هم و غم ما این است که بتوانیم تا بهترین نتایج را برای مسابقات پیش رو بدست اوریم.

عرب  هواداران را خطاب قرار داد و گفت: امیدوارم با حمایتی که همیشه از پرسپولیس داشتند با حضور در ورزشگاه ها از تیم پرسپولیس همچنان حمایت کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “عرب: اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس از بهترین و کارآمدترین افراد هستند/ از محل پاداش لیگ قهرمانان، پاداش بازیکنان را دادیم/ هر بازیکنی که مدنظر برانکو بود را جذب کردیم”

 1. amir گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب صاحب نامی مهم نیست خوشنامی اهمیت داره که وقتی اسم آقای نبی تو این لیست دیده میشه از این لحاظ آبی گرم نمیشه

 2. ذوالنور گفت:

  ۰

  ۰

  آره راست میگی از بهترین ها هستید؛ مخصوصا تو و جعفر که بی نظیرید.
  اون جعفر کاشانی که میاد باشگاه و میوه و شیرینی و چای میخوره و پا میشه میره خونه اش و تو هم که استاد تر زدن تو نقل و انتقالاتی.
  عشق من فقط آقام علی دمبه.

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6603 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9160676 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر