دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  |   نظرات: يك نظر
1,241 نفر بازدید

عرب: برای رفع ممنوع‌الخروجی باید مالیات پرداخت شود/از برانکو شماره حساب خواستیم

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به ممنوع‌الخروج شدن اعضای سابق هیأت مدیره این باشگاه واکنش نشان داد.

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که با شبکه خبر صحبت می‌کرد، در خصوص اینکه برخی از اعضای سابق هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکل مالیاتی ممنوع‌الخروج شده‌اند، گفت:‌این مسئله پیش از این هم وجود داشته و به خاطر مالیات‌هایی است که باید باشگاه در گذشته پرداخت می‌ کرده است، اما رقم این مالیات بالاست و کارها را رسیدگی می‌کنیم.

وی افزود: هر کسی که نامش در هیأت مدیره ثبت می‌شود، این مالیات به او منتقل خواهد شد و از آنجایی که اسم این دوستان درهیأت مدیره قبلی ثبت شده به همین دلیل این مالیات برای آنها منظور شده است. تنها راه هم این است که یا مالیات پرداخت شود یا اینکه این مالیات به اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس منتقل گردد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره ماندن برانکو در این تیم هم افزود: ما پیش از این قول داده بودیم و تلاش‌های زیادی هم صورت گرفت و درنهایت منابع مالی تأمین شد. در نامه‌ای به برانکو اعلام کردیم که شماره حسابی بدهد که مشکل تحریم نداشته باشد. اگر به این صورت نتوانیم به او پول بدهیم، روز دوشنبه این پول را به صورت نقدی به برانکو خواهیم داد، اما قطعا برانکو ماندنی است و در خدمتش خواهیم بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “عرب: برای رفع ممنوع‌الخروجی باید مالیات پرداخت شود/از برانکو شماره حساب خواستیم”

  1. Adel گفت:

    ۰

    ۰

    چه دلیلی داشت قرارداد برانکو رو اعلام کنی ، به جز این هست که دنبال هجمه علیه برانکو هستی و میخوای فراریش بدی . گورتو گم کن نچسب بی لیاقت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15195 بازدید

بازدید دیروز: 34296 بازدید

بازدید کل : 24258589 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر