یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۹:۵۸
  |   نظرات: ۳۵ نظر
5,657 نفر بازدید

عرب: درخواست برانکو برای فسخ قانونی نیست/اصرار داریم او در پرسپولیس بماند!

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:درخواست برانکو قانونی نیست چرا که فسخ قرارداد باید با رضایت ما باشد که ما راضی نیستیم و رضایت نمی‌دهیم.

ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره خبر قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی گفت‌: ما پول آقای برانکو را روز چهارشنبه آماده کردیم و به او نامه دادیم پول شما آماده است.او به ما شماره حسابی داد که متعلق به دخترش بود اما این شماره حساب ایراد داشت. و به او اعلام کردیم با توجه به شرایط تحریمی که وجود دارد به صورت نقدی می‌توانیم این پول را در امارات به شما بدهیم. به او اعلام کردیم که شنبه صبح می‌تواند این پول را دریافت کند. ارز این پول آماده شد و ما مطالبات او و همچنین پیش پرداخت فصل آینده او را آماده کردیم و حتی پول دستیاران هم آماده شد و ما هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات او نداشته و نداریم.

وی ادامه داد: نامه‌ای دیروز از سوی آقای برانکو به باشگاه آمد که در آن عنوان شده بود من کارم را در پرسپولیس انجام دادم و می‌خواهم در فضای دیگری کار کنم و اگر می‌شود رضایت دوطرفه برای فسخ قرارداد بدهیم اما ما با او قرارداد داریم و همه کارشناسان حقوقی هم که به باشگاه آمدند مورد مشورت قرار گرفتند و اعلام کردند که این قرارداد کاملا پابرجاست و با توجه به نامه‌ای که به او دادیم این قرارداد باید ادامه پیدا کند. با توجه به خدماتی که برانکو به باشگاه داشت و رضایتی که ما از او داشتیم از او خواستیم که کارش را با پرسپولیس ادامه دهد و به توافقاتی که انجام شده پایبند باشد. مجدانه تلاش کردیم تا مطالبات او پرداخت شود.

عرب در ادامه گفت‌وگوی رادیوی خود با رادیو ورزش در خصوص اینکه برانکو مربی محترمی است و همه او را به خاطر شخصیتش دوست داشتند اما او نمی‌خواهد با پرسپولیس ادامه دهد و حتی عکس‌هایی از حضور او در اتریش در کمپ الاهلی منتشر شده، و بهتر است این مسئله به صورت مسالمت آمیز حل شود چرا که نمی‌شود او را به زور در پرسپولیس نگه داشت، تصریح کرد: ما یک شرکت دولتی هستیم و باید همه چیز از نظر حقوقی پیگیری شود.ما تابع مقرراتی هستیم و طبق مقررات او قرارداد دارد و باید به تعهدات انجام شود. ما حتی سه روز زودتر مطالبات برانکو را آماده کردیم و الان هم آماده پرداخت هستیم اما او با ما قرارداد دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که برانکو نخواهد در پرسپولیس بماند آنوقت چه خواهید کرد، گفت:ما اصرار داریم این قرارداد اجرایی شود. آنچه که مشخص است این است که حق با باشگاه پرسپولیس است.

عرب در پاسخ به این سؤال که آیا از برانکو شکایت می‌کنید، ادامه داد: در واقع باید بگویم درخواست برانکو قانونی نیست چرا که فسخ قرارداد باید با رضایت ما باشد که ما راضی نیستیم و رضایت نمی‌دهیم. ما همچنان در حال رایزنی هستیم تا ببینیم برنامه او چیست. ما دنبال این هستیم که برانکو بماند.

وی درباره اینکه به فکر جایگزین برای برانکو هستید یا نه، گفت:‌ما الان به قرارداد با برانکو فکر می‌کنیم و او تا فردا فرصت دارد پولش را از پرسپولیس بگیرد. ما با هم حرف رسمی زدیم و تا زمانی که موعد توافقات سپری شود به هیچ چیزی فکر نمی‌کنیم.

وی درباره اینکه با خود برانکو صحبت کردید یا خیر،‌گفت: او در مسافرت است! ظاهرا با خانواده به سفر رفته است! به همین دلیل امکان تماس برقرار نشد. ما از طریق ایمیل به صورت مرتب با برانکو در ارتباط هستیم و نامه‌ای که برای او زدیم هنوز به ما پاسخ نداده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه تکلیف سرمربی این تیم چه زمانی مشخص می‌شود ادامه داد:‌آنچه وکیل او گفت تا روز سه‌شنبه همه ما فرصت داریم همه این مسائل حل شود. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم این مسائل حل شود.ما طبق قانون باید مقررات را انجام دهیم و تا فردا وکیل او فرصت دارد بیاید و پول را بگیرند تا ادامه فعالیت دهند. ما حتی برای برانکو بلیت برگشت گرفتیم و او باید ۵ تیر به ایران برگردد. او لیست بازیکنانش را به ما داده و با گرفتن بلیت برگشت و لیستی که به ما ارائه شبهه‌ای برای بازگشت او نداشتیم.

عرب درباره اینکه فکر کنید امروز چهارشنبه است و برانکو اعلام کرده دیگر به تهران نمی‌آید در این صورت شما چه می‌کنید، گفت: آن زمان باید جلسه فوری هیأت مدیره را تشکیل دهیم و درباره آن تصمیم بگیریم.

وی در مورد اینکه جانشین احتمالی برانکو چه کسی خواهد بود، افزود: فعلا به هیچ کسی فکر نمی‌کنیم چرا که شواهد و قرائن نشانه‌ای از رفتن برانکو نداشت. چرا که ما در تلاش بودیم پول را تهیه کنیم و حتی در این مدت با او مذاکراتی برای لیست بازیکنان داشتیم.حتی وقتی با بازیکنی مذاکره می‌کردیم و به مشکل می‌خوردیم با برانکو در ارتباط بودیم و به او می‌گفتیم چه اتفاقاتی رخ داده و این مسائل نشاندهنده این نیست که او نمی‌خواهد به ایران بیاید. به همین دلیل ما به جز آقای برانکو به هیچ کسی دیگر فکر نمی‌کنیم و فکر هم نخواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

35 Responses to “عرب: درخواست برانکو برای فسخ قانونی نیست/اصرار داریم او در پرسپولیس بماند!”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  انتخاب مربی چه برانکو و چه قطبی و چه هرکسی فقط زود باشید…

  سه بازی اول لیگ برای قهرمانی اولویت اصلی است..
  بدنسازی پیش فصل اولویت اصلی است..
  یالا
  ما برای قهرمانی آسیا دوتا مهاجم فول میخوایم…
  زود باشید
  بی نظمی رو جمع کنید…

  با انضباط و تزریق روحیه ی جدید انگیزه تازه برای قهرمانی یه تیم و هوادار ایجاد کنید..

  یالا..
  بدنسازی …
  پیش فصل

 2. ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  بی عرضه بی خاصیت. یعنی یه مدیر انقد بی جنم؟
  تیم رو هم از هم بپاشون ماموریتت کامل بشه آقای بی غیرت.

 3. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  خاک برسرت کنن عرب. مرتیکه تو چقدر بی عرضه و بی لیاقتی فقط بلدی ضر بزنی !!!
  اون کاشانی خائن کدوم گوریه الان

 4. بهرام گفت:

  ۰

  ۰

  عرب لطف کن دهنتو ببند ، آقا اصلا حرف نزن ، ریدی و نشستی وسطش

 5. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان الان وقت عزاداری برقبری که مرده ای توش وجود نداره نیس…
  الان باید سریعا با سرپرستی باقری تیمو موقتا جمع کرد تا سر فرصت مربی مناسب انتخاب بشه یادتون باشه ۵ هفته دیگه بازیا شروع میشه

 6. سید امین موسوی گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان عزیزبرانکو خودش خیلی وقت توافق کرده بود وقرارداد بسته بود بخدا قسم پس به عشق پرسپولیس دست بردارید بذار بره گمشه برانکو…….انشاالله یحیی بیاد بخدا لذت میبرید از فوتبال حمایت کنید یحیی بیاد عالیه صدشرف داره به برانکو نتیجه گراپول پرست

 7. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  چه خبره تو این مملکت ؟ نکنه انگلیسی ها و خسروانی برگشتن سر کار ؟ دشتی با استقلال توافق کرد ، بلبلی با استقلال توافق کرد ، ۲٫۲ میلیون دلار شفر گرفت تا شکایت نکنید ، استراماچونی سالی ۱٫۶ میلیون یورو و سه ساله ۵ میلیون یورو گرفت ، غفوری و حسینی ۱۵ میلیارد از استقلال گرفتن ، مطهری و یزدانی با استقلال توافق نهایی کردن و …. اینور اما ترابی در حال جدایی ، علیپور در حال جدایی ، برانکو رفت چون طلبش را ندادن ، رادو و بودیمیر به خاطر عدم دریافت طلب در حال جدایی هستند و نامه فسخ دادن ، رسن به دلیل عدم دریافت مطالبات در حال فسخ است ، باقری به دلیل اختلاف با عرب در حال جدایی است …من حرفی ندارم

 8. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  داداشای گل توروخداجو روآروم کنیدنزاریدکارازاین ک هست بدتربشه.برانکوهم بایدروزی میرفت ک تشخیصش این بودک الان بره.مگه زیدان بارئال هرچ جام بوددرونکرد.یه روزم گفت آقامیخام برم ولی کسی شهروبهم نریخت.خواهش میکنم آرامش آرامش.باآرامش تصمیم درست گرفته میشه ولی باجومتشنج باورکنین عرب حالایاهرکی ک توراس باشگاهه ی تصمیم احساسی دیگه ای میگیره ک اونوقت بدترب تیممون ضربه میخوره.مابایدحمایت کنیم تاحالاهرجورشده ب کوری چشم حسوداایشاالله ی مربی درحدنام پرسپولیس جذب کنیم وبازیکنای مدنظرش رو.نزارین باآشوب وبلوادشمن شادبشیم

 9. برانکو گفت:

  ۰

  ۰

  فقط زیپش رو بکش گم شین با اون دارو دستت

 10. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  آقای گرشاسبی همیشه در قلب منی ❤❤❤❤❤❤

 11. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  یک مرد در میان یک مشت نامرد بیعرض بی همه چیز و بی وجدان گیر کرد و رفت دل برانکو و هواداران پرسپولیس رو شکستین خدا خودت جای حق نشستی ماموریت با موفقیت انجام شد حال آسوده فوتبال نگاه کنید تف به این فوتبال عوضی توی ایران هر چیزی درست مسیر شو میره باید ازبین بره یا از کار بیفته

 12. سيد گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام
  به نظر من پرسپولیس هم بهتره مثل تیم ریز اسپور ترکیه شکایتی تنظیم که(همین امروز ) مبنی بر اغوا کردن مربی خودش یعنی برانکو و از آن طرف هم شکایت از برانکو مبنی بر عدم پایبندی به قرارداد و سریعا اقدام کنه به خدا من هم عاشق برانکو بودم واین چند روز داغون ولی عشق اول و آخر پرسپولیس و در نهایت بعد از اینها میدانم عرب و کاشانی باید به خاطر خیانت از باشگاه با اوردنگی بیرون برن . ولی شکایت به فیفا الویت است باز تکرار میکنم مانند ریزه اسپور …ریزه اسپور . ریزه اسپور خواهشا به گوش مسئولین برسانید تادیر نشده

 13. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  اقای مسِئول وزارت ورزش شما که انقدر ادعای برتری از عربستان دارید واقعا خحالت نمیکشید این از این همه توهین اونا؟
  اگه شعور داشته باشید الان بحث پرسپولیس نیست و کل ورزش داره زیر سوال میره و بازیچه عربستان شدیم

 14. sami گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شین لطفا همتون استعفا

 15. قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  اون دیگه رفته. هنوز دنبال برگردوندنش هستین؟ آخه چقدر این هیئت مدیره ما احمقه.

 16. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  باید زودتر میجنبیدید تا وسوسه ش نکنن

 17. جمشیدز گفت:

  ۰

  ۰

  یکی نیست به این حضرات بگه که فرصت را از دست ندهید. حق فسخ تو همه قراردادها موجود است. و شرایطی هم برای آن دیده شده است . برانکو هم که مربی حرفه ای است و می دانه که چکار می کنه. ولی این مسئولین پرسپولیس هستند که دارند فرافکنی می کنند. برانکو که رفته. حالا سریع یه مربی داخلی (به غیر از دایی و درخشان) مثل تارتار برای این فصل بکار گیرند. باقری و بقیه بازیکن ها را هم حفظ کنند. انشاالله فصل بعد. مشخص بود که این فصل نسخه پرسپولیسو می خوان بپیچند. اما اگر درایت نکنند مشکل فصل قبل سپاهان پیش میاید.
  این هیئت مدیره و مدیرعاملش به لعنت صدام هم نمیارزند. بخصوص فسیل زنده کاشانی. که آدمو یاد همون کاشانی میاندازه که بعدا چوبشو خورد.

 18. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  ساده نباشیدچون میدونستن که میره بهش گفتن بیاباشگاه پولتوبگیروگرنه هزارتاراه بودکه پولوبریزن بحسابش

 19. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  دهنتو ببند خائن فقط استعفا بده برو تا خودمون پرتت نکردیم بیرون حنات دیگه رنگی نداره اصلا چرا باید انقدر از عمد لفت میدادی تا کار به نامه دوم و سوم بکشه که برانکو بتونه فسخ کنه لجن تو خودت از عمد این کارو کردی تا برانکو بره حالا داری فیلم بازی میکنی جرات داری استعفا نده ببین چطوری خون به پا میکنیم دیگه کسی دوست نداره ریختتو ببینه به سلامت

 20. مرتضی گفت:

  ۰

  ۰

  به قول یه بزرگی میگفت:امیدوارم دروغ گو سیاسرفه بگیره..

 21. mohsen گفت:

  ۰

  ۰

  سلام واقعا تاسف داره تو هر کاری آدم های بیسواد و ناکار آمد دارن فعالیت میکنن آقای عرب اگر به من بود شما رو مدیر تیم محلات هم نمیکردم چه برسه به تیم بزرگی چون پرسپولیس

 22. علی عبدال گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک به آقای عرب با این مدیریت افتضاح

 23. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  انقدلفتش داداین تافرارکنه خوب نقش بازی میکنین

 24. شهریار گفت:

  ۰

  ۰

  مردک الدنگه مزدور مگه دستم به تو و اون هیئت مدیره خائن نرسه یعنی واویلاااااااااا
  ،ادمین منتشر کن کفر منو بالا آوردین

 25. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اقای عرب برانکو رفته تموم شد اونموقع ک بایدتلاش میکردی نکردی الان دیگ فرصتی واسه جبران نیست حداقل تاچهارشنبه ک میگین ی فکری بکنین چهرتامربی درنظربگیرین همه میدونن برانکو دیگ نمیاد اگ هم بیاددلش باپرسپولیس نیست. مقصرش هم شماهایین ک باعث شدین مربی ک هنوزیه فصل از قراردادش مونده زودتربره.اگ زودتزپولش رومیدادین اینطوری نمیشد برانکو عشق همه پرسپولیسیاست ولی بالاترازاون پرسپولیس مهمه همه دارن بازیکن میگیرین شماهنودراندرخم همان کوچه این تواین چندروز مونده دست رودست نذارین به تماشا.مذاکره کنین باچهارتابازیکن درنظربگیرین چندمربی موفق رو اگ شد بایحیی حرف بزنین ببینین نظرش چیه میادپرسپولیس یان باچوک حرف بزنین ی کاری بکنین اینقدربااحساس ماهوادارابازی نکنین چها سال تواوج بودیم نذارسقوط کنیم خواهش میکنم لطفا

 26. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  اگه یک ماه پول آماده شده چرا پولشو نمیدین؟؟؟ماموریتت داری خوب انجام میدی بیشرف نمی‌دونم چرا ی دونه عضو فوتبالی تو هیئت مدیره ما نیست جز میوه پوست کندن و حرص درآوردن چیزی هم حالیتون میشه؟تو را خدا خودتون گورتون گم کنید

 27. moji گفت:

  ۰

  ۰

  توی این مدت عرب برای پرسپولیس چیکار کرد ؟؟ !! . مثل هرزه می مونه .فقط حرف میزنه.بی خاصیت .بهترین مربی ایران از دست دادیم

 28. پرسپولیس5 گفت:

  ۰

  ۰

  هواداران عزیز لطفا خواهشا خواهشا بخودتون مسلط باشین تا تیم مون زودتر به حالت عادی برگرده . ممنون ممنون .

 29. A-R گفت:

  ۰

  ۰

  تا حالا مربیان زیادی آمدند و رفتند .از برانکو بهتر چون پروین، استانکو،حتی دنیزلی حالا نیستند اتفاقی افتاده . اینقدر بزرگش نکنید . از گواردیولا در بارسلون یا فرگوسن در منچستر بزرگتر که نیست. هم فکر ناجور می میکنه و هم قیمتش بالاتر میره

 30. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  چرا نمیخواید واقعیت قبول کنید برانکورفته دیگه هم برنمیگرده چند روز دیگه هم بصورت رسمی بعنوان سرمربی الاهلی معرفی میشه اونوقت تو داری میگی ما بلیط تهیه کردیم؟؟؟، اینکارارو باید زودتر انجام‌میدادی.. برانکو دیگه نمیاد اگه یکم زرنگ بودید تا فهمیدید داره حرف از رفتن میزنه شماهم میرفتید با چندتا گزینه مذاکره میکردید.. واقعا که متآسفم براتون

 31. پرسپولیس 5 گفت:

  ۰

  ۰

  حالا که اینطور شد بهتره هواداران جو رو احساسی نکنن تا اگه واقعا برانکو قرارداد داره لا اقل حق پرسپولیس ضایع نشه ، و کسی از احساسات هوادارا سوء استفاده نکنه .

 32. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  زر مفت نزن. کارتو انجام دادی گورتو گم کن

 33. شاهسوند۹۹۷ گفت:

  ۰

  ۰

  عمو مسعود دقیقا فهمید کدوم بی عرضه رو بذار وردست کاشانی خرفت. اگه سمت قطبی یا دایی عوضی رفتین روزگارتون سیاهه

 34. pooyan گفت:

  ۰

  ۰

  حالا بشینید دور هم یه موز بزنید شاید نظرتون عوض شد . همه هوادارا میدونن چرا برانکو رفت چرا فشار روش بود چرا فراریش دادن یه اهدافی داشتند که موفق هم شدندفقط یه مورد رو بدونید پیشکسوتای باشگاه پرسپولیس هم داشتند اتیش میگرفتن که برامکو محبوبه از پروین ها بگیر تا الی اخر اینا میسوختن برانکو محبوب شده

 35. 6در4 گفت:

  ۰

  ۰

  باریکلا دست نشونده وزارت عملیاتتو با موفقیت کامل به انجام رسوندی
  بعد برانکو نوبت تو و همه اعضای هیت مدیرست همهتون باید …..
  باشگاهم باید شکایتی از الاهلی و برانکو برای فیفا ارسال کنه تا بفهمن دنیا دست کیه برانکو ۱ ماه پیش بسته بوده با الاهلی و فقط برای اینکه پول فصل گذشته که البته حقشه رو بگیره این ادا ها رو در اورده بود
  بهتون قول میدم این قراداد ۲ ساله برانکو یکسال بعد با اخراج از الاهلی به پایان میرسه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27597 بازدید

بازدید دیروز: 58142 بازدید

بازدید کل : 17144413 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر