سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
  |   نظرات: ۶ نظر
3,524 نفر بازدید

عرب: فتاحی بگوید این بازی مجوز برگزاری داشته یا نه/ در بازی با پدیده هم همین کار را کردند

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: فتاحی باید پاسخگو باشد که این بازی مجوز برگزاری داشته یا نه و اگر مجوز داشته چرا اعلام کردند احتمال لغو بازی وجود دارد و اگر مجوز نداشته چرا به ما گفتند تا تیم را به اهواز بفرستیم؟

ایرج عرب در خصوص اتفاقات پیش از بازی امروز تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس، گفت: درست چند دقیقه قبل از بازی پرسپولیس مقابل پدیده در هفته قبل سعید فتاحی مسأله تبلیغات دور زمین را مطرح کرد چرا که پول این تبلیغات به سازمان لیگ می‌رسد و مسئولیت آن هم با خود سازمان لیگ است. تا ۱۰ دقیقه قبل از بازی فتاحی هر کسی را می‌دید می‌گفت که بازی پرسپولیس و پدیده لغو می‌شود. این در حالی است که مسأله تبلیغات دور زمین اصلاً به ما ارتباطی ندارد و مسئولیت آن با سازمان لیگ است اما چون فتاحی زورش به شرکت توسعه و تجهیز نمی‌رسد به ما گیر داد.

وی ادامه داد: امروز هم تا ۳۰ دقیقه قبل از بازی ما نمی‌دانستیم که دیدار ما با فولاد انجام می‌شود یا نه و این مسأله کاملاً روی تیم ما اثر منفی گذاشته بود. اگر برای این بازی مجوز گرفته شده بود که دیگر بحث قطع برق و طوفان چیست؟ این مسائل ذهن تیم ما را به هم ریخت و بازیکنان تا دقایق قبل از آغاز مسابقه نمی‌دانستند که بازی با فولاد انجام می‌شود یا نه. همین موضوع بازیکنان ما را عصبی کرد و دیدید که علیرضا بیرانوند که یکی از حساس‌ترین پست‌ها را در اختیار دارد چقدر عصبانی بود. در هم مسابقه با پدیده و هم بازی امروز با فولاد سعید فتاحی این کار را انجام داد. سازمان لیگ باید عرضه برگزاری بازی‌ها را داشته باشد و باید پای تیم‌ها بایستد نه اینکه ۳۰ دقیقه قبل از آغاز بازی هنوز نمی‌دانیم بازی برگزار می‌شود یا نه. هر بار که ما به خوزستان می‌رویم همین اتفاقات رخ می‌دهد و باید مشخص شود که چه زمانی این مسائل جمع خواهد شد. در همین رابطه من به آقایان تاج و بهاروند نامه‌ای می‌نویسم تا همه چیز مشخص شود. این مسائل به ما چه ارتباطی دارد که این گونه ذهن تیم ما را به هم می‌ریزند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: درباره سوپرجام هم شرایط همین است؟ چرا باید باشگاه پرسپولیس پاسخگو باشد؟ ما یک باشگاه هستیم و به ما بگویند بازی کنید می‌کنیم. این نتیجه ۳ بر صفر را آنها اعلام کردند و باید سازمان لیگ محکم‌کاری کند. مگر ما به تاریخ بازی سوپرجام اعتراض داشتیم؟ مگر ما گفتیم آماده نیستیم؟ مگر در حضور نمایندگان سازمان لیگ و باشگاه استقلال اعلام نکردیم که با قدرت در بازی سوپرجام حاضر می‌شویم؟ چرا ما باید پاسخگوی دادگاه حکمیت ورزش باشیم و هزینه کنیم تا نماینده ما به سوئیس برود؟ آقای فتاحی! اگر می‌توانید مسابقه را برگزار کنید که هیچ اما اگر نمی‌توانید مسابقه را برگزار کنید بگویید تا یک فکر دیگر کنیم.

عرب در ادامه گفت‌وگویش با خبرگزاری فارس، افزود: ۵ دقیقه قبل از بازی با پدیده می‌گویند که جلوی بازی را می‌گیریم و جنگ روانی راه می‌اندازند و امروز هم تا ۳۰ دقیقه قبل از بازی ما نمی‌دانستیم که بازی با فولاد انجام می‌شود یا نه.  اگر فتاحی یا سازمان لیگ توانایی برگزاری بازی‌ها را ندارند که از نظر ما ندارند بازی‌ها را برگزار نکنند چون صلاحیتی برای برگزاری بازی‌ها ندارند. قبل از بازی با پدیده هم همین کار را با ما انجام دادند و این در حالی است که تبلیغات محیطی دست به سازمان توسعه و تجهیز است و این وسط زورشان به آنها نرسید و به ما گیر دادند. تبلیغات را دست خود ما بدهند و ما می‌دانیم که چطور این کار را انجام دهیم اما پرسپولیس را وسط نیندازند. درباره سوپرجام هم داستان همین است به جای اینکه آنها پاسخگو باشند ما را جلو انداختند.

وی درباره قضاوت رضا کرمانشاهی داور بازی هم ادامه داد: ما از فدراسیون فوتبال توقع داریم که این کمک داور ویدیویی را هر چه زودتر فعال کند. چند وقت است در این باره جلسه برگزار می‌شود اما وقتی سیستم را راه‌اندازی نمی‌کنند همین می‌شود. اگر این سیستم کمک داور ویدیویی راه بیفتد همه چیز حل خواهد شد و این همه حاشیه به وجود نمی‌آید اما ما آماده همه گونه همکاری در این زمینه هستیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: امروز تا ۳۰ دقیقه قبل از آغاز بازی نمی‌دانستیم که به میدان می‌رویم یا نه؟ اگر برای این بازی مجوز گرفته شده بود که این مسائل یعنی چه و اگر هم مجوز نگرفتند چرا ما باید تیم را به اهواز بفرستیم؟ همین اتفاقات در اصفهان هم رخ داد و با سنگ و چوب آنجا ما را زدند. اتفاقات امروز باعث عصبانی شدن بازیکنان ما شد و آنها را از نظر ذهنی به هم ریختند. سازمان لیگ مسئولیت برگزاری بازی‌ها را بر عهده دارد و آنها باید بگویند این بازی مجوز داشته یا نه؟ چطور جلسه هماهنگی انجام شد اما وقتی تیم به ورزشگاه می‌آید این حرف‌ها را مطرح می‌کنند؟ جالب است که فتاحی مصاحبه می‌کند و می‌گوید هنوز برای این بازی چیزی به ما ابلاغ نشده و اینجا برای من سؤال پیش می‌آید که مگر قرار بود بازی لغو شود که او این حرف‌ها را می‌زند؟

عرب در پایان افزود: در پایان باید بگویم که از عملکرد بازیکنان و کادر فنی کاملاً راضی هستیم چرا که آنها زحمت زیادی کشیدند و دست آنها را به گرمی می‌فشارم. خوشبختانه تیم روز به روز منسجم‌تر می‌شود و ما امیدوار به ادامه بازی‌ها هستیم و از همین طریق از بازیکنان و مربیان پرسپولیس قدردانی می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “عرب: فتاحی بگوید این بازی مجوز برگزاری داشته یا نه/ در بازی با پدیده هم همین کار را کردند”

 1. سعید گفت:

  ۹

  ۰

  اقا توروخدا این قنبر پور عوض کن این اقا بدرد سرپرستی نم خوره چرا افشن پیروانی رو سرپرست نمی گذارین اقای عرب

 2. HASAN گفت:

  ۷

  ۲

  خداوکیلی توهم سرپرستی؟؟؟؟فقط بلدی مصاحبه کنی>به عمل کار براید به سخن رانی نیست>بجای حرف زدن حق پرسپولیس رو بگییییییر لامصب اه

 3. نصیر گفت:

  ۶

  ۳

  دمت گرم عرب جان منشا رو دادی استقلال مهاجم با کیفیت هم نگرفتی

 4. Morteza گفت:

  ۷

  ۱

  دلیل اینه که فتاحی استفراغی تشریف دارند.
  چرا برای بازیهای تیم محبوبش تبلیغات اشتباه نمیشه.؟
  چرا بازی تیم محبوبش در اهواز طوفان و قطعی برق و… نداریم؟
  ایشون به عمد میاد سر بازی پرسپولیس حاشیه درست میکنه.
  غافل از اینکه بار کج به منزل نمیرسه فتاحی
  یه بار اتفاق افتاد
  دوباره اتفاق افتاد
  بار سوم تو مشتی فتاحی!

 5. محمد گفت:

  ۷

  ۱

  من خودم بچه اهوازم ولی الان دوسال به ورزشگاه نمیرم چون اونایی که به ورزشگاه میان برای تماشای فوتبال نمیان فقط برای فحاشی و درگیری ونزاد پرستی میان هر وقت به تهران سفر میکنم برای بازیای تیم محبوم پرسپولیس کبیر به ورزشگاه میام جو اهواز خیلی بده وبازیکنان پرسپولیس احساس امنیت نمیکنن برای همین همیشه تواهواز به مشکل میخورن

 6. Kasra گفت:

  ۷

  ۰

  اینکاره نیستی عرب جان
  داری تیم رو میبری توی حاشیه
  پیروانی رو فردا بیارید سر کارش
  تو که اینکاره نیستی حداقل چهار تا اینکاره رو بیار دوروبر خودت
  بازیکنا و مربی نمیدونن با حاشیه ها بجنگن یا توی زمین بجنگن
  یکی مثل افشین رو میخواد یه تنه بجنگه با همه
  سریع پیروانی بیاد سر کارش سریییییع

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20346 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9371707 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر