جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
  |   نظرات: ۲۰ نظر
4,452 نفر بازدید

عرب: مصاحبه برانکو قبل از نامه باشگاه بود / نقل و انتقالات را همزمان پیش برده‌ایم

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: شخصا با آقای برانکو ایوانکوویچ صحبت کردم و گفتند به آن شکل صحبت نکرده بودند. حاشیه‌سازی‌ها، مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد ولی زودتر از موعد مقرر کارها را انجام دادم. هواداران مراقب حاشیه‌سازی‌ها باشند. ضمن آنکه نقل و انتقالات را نیز همزمان پیگیری کردیم. بعد از حصول نتیجه قطعی، اخبار را اعلام می‌کنیم.
ایرج عرب در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با اقدام‌های صورت گرفته در روزهای گذشته و مسائل مطرح شده در روز سه‌‎شنبه اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس با وجود همه سختی‌ها و ناملایماتی که صورت گرفت تا تمرکز و امکان‌های ما را برای تهیه منابع مالی بر هم بزند با تلاش مجموعه مدیریتی از جمله هیأت مدیره محترم و با همکاری اسپانسر موفق به تامین مالی برای اجرای برنامه‌های خود از جمله توافق با سرمربی تیم شد. ۵۰ درصد از مبلغ، به دو بخش کلی پاداش قهرمانی، راهیابی تیم به لیگ قهرمانان آسیا و همچنین پیش پرداخت فصل آینده اختصاص یافته است.

وی درباره نگرانی‌های پیش آمده پس از انتشار مصاحبه‌ای از سوی سرمربی با رسانه‌ای در کرواسی، ادامه داد: در این ارتباط گفتگویی با آقای ایوانکوویچ داشتم که روی دو نکته تاکید کردند و گفتند: این مصاحبه قبل از آن بود که نامه باشگاه را در ارتباط با دریافت مطالبات و پیش پرداخت دریافت کنند، ضمن آنکه همان مورد حساسیت‌زا را به شکلی که در متن آمده بود، مطرح نکرده‌اند.

آقای برانکو گفتند در جریان آن مصاحبه عنوان داشته بودند که با توجه به شرایط، تصمیم قطعی را به آینده موکول کرده‌اند. ضمن آنکه دیروز سه‌شنبه، خودشان اظهارنظری داشتند و در این باره توضیح لازم را دادند.

ایرج عرب در پاسخ به سوال، درباره فشارهای وارده، بروز بعضی حاشیه‌ها و تاثیر آن روی پیشبرد برنامه‌ها خاطرنشان کرد: تا آنجایی که صحبت از خواسته‌های به حق هواداران است و با توجه به اینکه آنها از سر نگرانی برای تیم، مسائلی  را مطرح می‌کنند ما آن را روی چشم خودمان می‌گذاریم و در کل هدف اساسی مجموعه مدیریتی باشگاه این است که شرایط لازم را برای موفقیت تیم فراهم آورد تا خواسته اصلی هواداران تامین شده و باعث خوشحالی آنها شود. قطعا وقتی اتفاقاتی روی می‌دهد تا هوادار پرسپولیس، حتی در پی قهرمانی دوگانه در لیگ و جام حذفی آن هم پس از ۲۰ سال نتواند آنطور که لیاقتش را دارد شاد باشد و از موفقیت بزرگ تیم محبوش لذت ببرد، ما هم ناراحت می‌شویم. این شادی و لذت حق هوادار پرسپولیس است. تمام این هزینه‌ها، دوندگی‌ها، سختی‌ها و خستگی‌ها که در باشگاه و تیم به جان خریده می‌شود، برای همین منظور است. حادثه خاصی هم روی نداده بود. ما یک توافق داشتیم که آن را هم صادقانه اعلام کردیم. قطعا این توافق روی یک برنامه‌ریزی و تفکری بود تا از اجرای آن مطمئن باشیم و همه دیدند، خیلی زودتر از موعد مشخص شده هم تحقق آن را اعلام کردیم، آن هم با وجود مسائلی که برای پرسپولیس رقم زده شده بود.

وی ادامه داد: و اما درباره آن بخشی از مسائل که هدایت شده و برای تخریب باشگاه و بر هم زدن تمرکز مجموعه بود، بحث فرق می‌کند. قطعا این موضوع باعث اختلال‌هایی در انجام برنامه شد و کار ما را هم سخت کرد. چون از یک سو باید در چنان فضایی، تامین منابع مالی انجام می‌شد و هم باید اثر حاشیه‌سازی‌ها را خنثی می‌کردیم. به همین دلیل از هواداران تقاضا می‌کنیم، صرفا به خاطر باشگاه محبوبشان پرسپولیس هم که شده در چنین مواقعی بسیار هوشیار و مراقب باشند و تمرکز خود را حفظ کنند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به ادعاهای مطرح شده درباره اینکه پیگیری مسائل مربوط به سرمربی تیم باعث وقفه در پیگیری نقل و انتقالات شده است، تصریح کرد: اصلا این طور نیست. قبل از این هم اعلام کرده‌ایم که باشگاه در حال اقدام است ولی بعضی با طرح مسائل انحرافی، می‌خواهند ذهن هوادار و تمرکز ما را بر هم بریزند. در باشگاه تقسیم وظایف و کارها انجام شده است. گروهی که نقل و انتقالات را دنبال می‌کنند، کاملا از گروهی که کارهای مالی را دنبال می‌کردند، جدا هستند. در این مدت امور مربوط به نقل و انتقلات همزمان پیگیری شده است اما سیاست باشگاه در حوزه نقل و انتقالات این است که درباره اقدامات تا کاری به قطعیت نرسد، مطلب و خبری منتشر نشود.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

20 Responses to “عرب: مصاحبه برانکو قبل از نامه باشگاه بود / نقل و انتقالات را همزمان پیش برده‌ایم”

 1. سامی گفت:

  ۰

  ۰

  جناب آقای عرب اصلا مذاکره بلدین؟!
  کمیته ای که برای نقل و انتقالات تعیین کردین کیا هستن؟ اسمشونو بگین شاید بشناسیم!

 2. Ali F 6 گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا خسته نباشید آقای عرب تورو خدا انقدر چراغ خاموش پیش نرید !!! تمام بازیکنای خوب بازار تموم شدن شما هنوز بشار رو هم حفظ نکردی برانکو رو هم با خون دل خوردن هوادارا…تهش ۲تا از قدیمیامون که خودشون دوست دارن برگردن رو معرفی کن حداقل بگیم یکاری کردی!

 3. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو که با پرسپولیس یکسال دیگه قرار داد داره شما فقط پولی را که باید ششماه پیش بهش میدادید را پرداخت کردید.حالا تو سایه این پرداختی هی پوز میدید که برانکو داره میاد .مگه بهتون لیست نداده پس چرا همه لیستش رفتن سپاهان و تراکتور و استقلال؟برانکو قراره خودش بره تو زمین گل بزنه؟پرسپولیس نوک حمله میخواهد اونهم در حد طارمی حالا این آقا دوست نداره تو ایران بازیکنه برید یه نوک حمله شش دانگ بیارید.مگه برانکو نگفت منشا خوبه فقط گل نمیزنه که درست هم میگفت.پس دارید چیکار میکنید؟

 4. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  بخداخسته شدیم بجای خوشحالی توقهرمانی لیگ برتروجام حذفی همش بایدغصه بخوریم برانکومیره یامیمونه???همه تیم ها دارن بازیکن میخرن ما بایدنگاه کنیم ،،تنها مشکل تیممون هم سومدیریت،ونداشتن یک مدیرعامل خوبه ،مدیرعاملی که حتی یک رابطه دوستانه باسرمربی تیمش نداره،مدیرعاملی که فقط نظاره گرنقل وانتقالات بقیه تیم هاست ،،اقای عرب تورخداجون زن وبچت استفابده برووبایک خداحافظی برانکووبازیکنان وماهواداران روخوشحال کن آقای سلطانی فروزیرمحترم ورزش دگه مماشات کاری وسهل انگاری بسه فکریک مدیرخوب برای تیم بزرگ پرسپلیس باش

 5. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  یادتون باش مدیرعامل خوب مدیرعاملیه گه حاشیه ها روکنتری ودورکنه ،پول بازیکن ومربیاروبموقع پرداخت کنه وازمهمترمثل آقای رویانیان وفتل بنگی اهل بمب ترکوندن وبازیکن بزرگ خریدن باشه،؟،آقای سلطانی فروزیرمحترم ورزش چرا آقای عرب برکنارنمیکنیداصلا چراانتخابش کردید؟بخدااین بدردمدیریت مهدکودک نمیخوره،،نقل وانتقالت تضمین کننده آینده یک تیم،آوردن جام های بیشترهستش هواداران وپیشکسوتان لطفا سکوت نکنید

 6. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب اگه تعصب وعشق ودوستداشتنی نسبت به پرسپلیس نداری لطفا ازخدا وآه سی میلیون طرفدارپرسپلیس بترس،آقای افتخاری مدیرعامل استقلال رویادت میندازم که طرفدارا بافحش به مادرتازه مرده اش اشکش دراوردن وازاستقلال بیرونش کردن،پس این صندلی ماندگارنیست ازتون خواهش میکنم هرچه زودتر براتقویت تیم پرسپلیس شروع کنیدبه بازیکن خریدن ،،اگه هم نمیتونیدلطفا زودتراستعفا بدین برین تا اقای نبی یا یک مدیربهتروبالیاقترومتعصب تربیاد مشکل ماهواداراروحل کنه

 7. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط برانکو

 8. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  بازیکن نمیخایم فقط برانکو

 9. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  دوست عزیز شلوغ کردن و زیاد بازیکن جذب کردن که دلیل موفقیت نیست . استقلال سال گذشته هم حدود ۳۰ بازیکن جذب کرد . به کجا رسید ؟ به نظر من ما ۲ تا مهاجم خوب (طارمی و انصاری فرد) بگیریم دیگه نیاز به بازیکن جدید نداریم ، البته اگه بازیکنامون جایی نرن . تازه استقلال پارسال گنده تر از اینا رو جذب کرد به جایی نرسید ، الان مثلا با یزدانی و ریگی به کجا میخواد برسه . به شخصه از حضور چنین بازیکنانی در استقلال خوشحالم .

 10. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  این آقاعرضه نداره ٢تابازیکن بگیره سپاهان واستقلال وتراکتورهمه بازیکناى خوبودارن میگیرن آقاى وزیر ری … توى این انتخابت،اینهمه مدیره خوب داره پرسپولیس اونوقت این آقاروانتخاب کردى که داره تیمونابودمیکنه،بابااین چه مدیریه آخه؟رزومش چى بوده انتخابش کردى؟پیشکسوتا چراهمشون سکوت کردن وچیزى نمیگن؟پارسال خط حملمون افتضاح بودویه مهاجم خوب میخاییم،یه دفاع آخروهافبک خوبم میخاییم،تیماى دیگه نسبت به پارسال خیلى قویترشدن چرامتوجه نیستین وبازیکن نمیگیرین؟

 11. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارای عزیزپرسپلیس این مدیرعامل ها میان ومیروند،سرمربی ها هم میاین ومیروند این پرسپلیسه که تا ابد بزرگه ومیمونه،،مطمعن باشید اقای عرب رفتنی هستند برانکو هم یک روز میره بالاخره،پس توفکر پرسپلیس باشین ما یک پنجره زمستانی،ویک تابستانی محروم بودیم ضربه اش هم خردیم حذف تومرحله گروهی اسیا،الانم بازیکنای خوبو تیم های دگه دارن میخرن چرا پرسپلیس اینقد تونقل وانتقالات ضعیفه…

 12. isco گفت:

  ۰

  ۰

  به چیه تو دلخوش کنیم اقای عرب.هیچکار مفیدی نداشتی.خیانتکار که دیگه شاخو دم نداره.اگه فشار هوادار نبود برانکو رو هم راهی الاهلی میکردی.اخه برانکو باید بره دنبال جذب بازیکن؟؟؟؟

 13. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  من نمیدونم داره توباشگاه پرسپلیس چی میگذره اما میدونم همه دارن کاری میکنن که سپاهان،تراکتورواستقلال قوی وقدربشن وپرسپلیس ضعیف وضعیف تربشه??مگه میشه استقلال شش بازیکن تاپ بخره،سپاهان چهارتابخره،تراکتورهم همینجوراونموقع پرسپلیس نتونه ،میگن لیست پره خوب خالیش کنین،میگن مذاکره میکنیم پس چراتوافق نمیکنین بازیکنای خوب تموم شدن برای عرب وهیات مدیره وبرانکومتاسفم

 14. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  الان داری نقل و انتقالات میکنی؟کی رو گرفتی ؟برانکو لیست داد که رسانه ایش کنی واسه سپاهان و استقلال و تراکتور؟چرا درخواست کتبی استعفا را به هیئت مدیره نمیدی بررسی کنن.آقای عرب واقعا برا این کار ساخته نشدی.زلاتکو از تو پورشورتره.اگه میخوای بمونی یکم دل به کار بده.چرا لیست برانکو رسانه ای شد.گفت مهرداد محمدی را برای دفاع راست میخوام سریع رسانه ای شد قلعه نویی کردش بال راست سپاهان. چرا حسینی رفت سپاهان؟ چون لیست برانکو رو لو دادی.مبلغ قرارداد برانکو را کی رسانه ای کرد؟ چرا بجای گرفتن پاداش آسیایی پرسپولیس از ایرانسل تشکر میکنی؟این بی شرفها که دارن به استقلالیها پیش پیش کمک میکنن.پارسال گفتن تا۱۴۰۱ را جلو جلو دادن که رفتن اینهمه ریخت و پاش کردن و شفر و کلی بازیکن گرفتن بدون هیچ نتیجه ای .دوباره امسال رفتن مربی ایتالیایی گرفتن دیگه چطوری؟ بازم پیش پیش گرفتن.اونوقت رفتی ازشون تشکر هم کردی؟نمیدونم واقعا تعطیلی یا مامور ضربه زدن به باشگاه مردمی پرسپولیس.

 15. محمود گفت:

  ۰

  ۰

  باتشکر قطعا بااطلاع رسانی به میتوان جلوی این اقدامات تخریبی راگرفت

 16. هوادار نگران گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان مدیریت عرب مثل زمان مدیریت حبیب کاشانی است که زمان اونم هیچ بازیکن بزرگ و ستاره ای جذب پرسپولیس نشد درکل در نقل وانتقالات پول حرف اول را میزند نمونه اش تیمی مثل پرسپولیس که در سه سال اخیر تمام جام ها وعناوین را درو کرده است در جذب رشید مظاهری ناکام میمونه، چون باتراکتورکه یک قهرمانی لیگ برتر توی کارنامه اش نداره طبق شنیده ها قرارداد ۲۰ میلیاردی بسته است کلا اینجا ایرانه وهمه چیز کاملا برعکس دلم برای پرسپولیس خیلی میسوزه……

 17. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  همه تیم ها بازیکناشون خریدن اون موقع هواداران وپیشکسوتان پرسپلیسم سکوت کردن یادتون نره این تیم بایدتقویت بشه مرحله گروهی اسیا حذف شدخط حملش افتضاحه من نمیدونم چرا مدیران ما اینقد بی مسولیت وبی خیالن ، دگه سکوت بسه

 18. هوادار نگران گفت:

  ۰

  ۰

  خب ما هواداران نگران این هستیم که جذب بازیکنان تا به قطعیت نرسه همه گزینه های برانکو راهی شله زرد وکیسه وسوراختور بشن آقای عرب!!!!!!!

 19. استادپرسپلیسی گفت:

  ۰

  ۰

  استقلال سیاوش یزدانی،علی دشتی،ارسلان مطهری،مسعودریگی،ارش رضاوند محمدبلبلی خریده اون موقع پرسپلیس هنوزهیچ بازیکنی رونخریده اخه این چه وضعشه چراهواداران وپیشکسوتان پرسپلیس سکوت کردند میگن لیست بزرگسالان پره اگه پرسپلیس بازیکناش خوب بودن مرحله گروهی تواسیا حذف نمیشد

 20. امیر السادات گفت:

  ۰

  ۰

  سلام،دوستان گروههایی از هوادارن استقلال و تراکتورسازی و سپاهان با اسم هواداران پرسپولیس سعی در برهم زدن آرامش تیم ما دارند لطفا در این روزها صبور و خویشتن دار باشید،با تشکر.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12862 بازدید

بازدید دیروز: 30885 بازدید

بازدید کل : 24159754 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر