یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۸
 |  ۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  |   نظرات: ۲ نظر
1,478 نفر بازدید

عرب: هیچ فهرست ورود و خروجی نداریم/شایعه‌سازها می‌خواهند مانع دبل قهرمانی پرسپولیس شوند

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دو بازی دیگر تا پایان فصل پیش رو داریم و هنوز هیچ فهرست نقل و انتقالاتی نداریم‌. به نظر می‌رسد در این مقطع خاص، بعضی شایعات در این حوزه هدفمند و برای تضعیف پرسپولیس و بر هم زدن تمرکز باشگاه‌، تیم و هواداران باشد.

ایرج عرب در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس با ابراز نگرانی نسبت به بعضی شایعه‌سازی‌ها در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: برای ما قابل پیش بینی بود که در این مقطع با توجه به قهرمانی که در لیگ برتر داشتیم، برای به حاشیه بردن تیم و بر هم زدن تمرکز مجموعه با چنین حاشیه‌سازی‌هایی روبرو شویم.

وی ادامه داد: با صراحت اعلام می‌کنم، هنوز برای نقل و انتقالات تصمیم‌گیری نکرده‌ایم و فهرست ورود و خروج نداریم. وقتی دو بازی دیگر باقی مانده است طبعا نمی‌توانیم به نقل و انتقالات ورود کنیم. بعضی می‌خواهند با این قبیل کارها، پرسپولیس را از قهرمانی حذفی دور کنند تا دبل قهرمانی رقم نخورد. وقتی این شایعات رواج پیدا می‌کند به نظر ما یک هدفش این است که ذهن بازیکن و هوادار ما را بر هم بریزد.

عرب خاطر نشان کرد: از هواداران هم تقاضا داریم برای موفقیت تیم به این قبیل اخبار توجه نکنند. با بها دادن به این شایعات، به رواج آنها کمک می‌شود و تیم را از آرامش و تمرکز دور می‌کند. هواداران اخبار موثق درباره نقل و انتقالات را هم از سایت رسمی باشگاه دنبال کنند.

مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: در این آشفته بازار شایعات، بعضی می‌خواهند آب را گل آلود کنند تا از آن ماهی بگیرند. اول شایعه می‌کنند فهرست وجود دارد بعد برای بازیکنان خودشان با نام پرسپولیس بازار گرمی می‌کنند. از طرفی هم به پرسپولیس لطمه می‌زنند. گاهی هم افرادی به دروغ خودشان را از طرف پرسپولیس معرفی می‌کنند یا به بازیکنان دیگر تیم‌ها می‌گویند که پرسپولیس آن‌ها را می‌خواهد و آن بازیکن هم باور می‌کند. گاهی هم ممکن است با یک بازیکن ما مشکل داشته باشند و مرتب در پست او از بازیکنانی نام می‌برند که پرسپولیس می‌خواهد آنها را جذب کند در حالی که ما منتظریم این دو بازی هم تمام شود و بعد تازه با آقای برانکو بنشینیم و به یک جمع‌بندی برسیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “عرب: هیچ فهرست ورود و خروجی نداریم/شایعه‌سازها می‌خواهند مانع دبل قهرمانی پرسپولیس شوند”

 1. فواد۶آتیشه گفت:

  ۱۱

  ۰

  ماایشاالله قهرمانیم

 2. سعید یوسفی گفت:

  ۱۵

  ۰

  از هم اکنون بسیاری از دوستان پرسپولیسی، حرف های شایعه سازها رو باور و خیالبافی می کنند و درمقابل صحبت های مدیر عامل موضع می گیرند. از هم اکنون اسم هر بازیکنی که آورده می شه، پرسپولیسی می دونند و اونی که مانع انتقال بازیکن میشه رو مسوولین تیم می دونند. عزیزان من بازیکن خوب و اسمی برای تیم جذابه اما شرایط تیم و پرداخت به بازیکن هم مهمه. لطفاً کمی صبر و تأمل.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21562 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12996966 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر