سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
  |   نظرات: ۱۵ نظر
2,757 نفر بازدید

عرب: گزینه ما برای فصل آینده، اول برانکو، دوم برانکو، سوم برانکوست/ با تغییر مدیریت مشکلی حل نمی‌شود

پرسپولیس نیوز: ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که گزینه اول، دوم و سوم برای سرمربیگری این تیم در فصل پیش رو برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و اینکه گفته می‌شود احتمال حضور او در باشگاه‌های عربستانی هست، گفت: ما روز سه‌شنبه صبح قبل از اینکه برانکو از ایران برود، جلسه‌ای با او داشتیم و در مورد مطالباتش به توافق نهایی رسیدیم. همچنین در مورد زمان پرداخت مطالبات برانکو و برنامه‌هایش برای فصل بعد هم صحبت شد. بعد از آن هم نامه وکیل ایشان به دست‌مان رسید که قابل بحث است و باید بررسی کنیم، اما باید بگویم که مجموعه باشگاه اراده‌اش این است که طلب برانکو را پرداخت کند.

درآمدهای باشگاه کاملاً مشخص است
وی که با برنامه «ورزش و مردم» گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: درآمدهای باشگاه کاملاً مشخص است. درآمدهای باشگاه از یک شرکت خدمات تلفن همراه است که به وظایفش عمل کرده و یک شرکت مجری و واسطه هم است که بقیه برند در اختیارش است که تا یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد. ما از شرکت خدماتی دریافتی داشتیم و آنها به موقع به تعهدات‌شان عمل کردند، ولی شرکت مجری به دلایلی نتوانسته است به تعهداتش عمل کند. الان هم نمی‌توانیم با آنها قطع ارتباط کنیم و با این شرایط نیز نمی‌توانیم ادامه دهیم.

۶۳ میلیارد تومان؛ هزینه قرارداد یک فصل بازیکنان و مربیان پرسپولیس!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه بهتر نیست به هواداران صادقانه بگویند درباره نگه داشتن برانکو چه اقداماتی انجام داده‌اند، تصریح کرد: ما یک فصل دیگر با برانکو قرارداد داریم و باید مطالباتش را پرداخت کنیم و تمام تلاش‌مان را هم در این باره انجام خواهیم داد. بعضی از دوستان می‌گویند باید این کار انجام شود و ما هم همین را می‌گوییم. ببینید قرارداد اسپانسری ما ۶۱ میلیارد تومان برای این فصل بوده است و با توجه به تورم و نوسانات ارزی آنچه که باید به بازیکنان و کادرفنی داخلی و خارجی بپردازیم ۶۳ میلیارد تومان شده است که هزینه اردوها، برگزاری مسابقات، هتل‌ها، بدهی‌های گذشته و هزینه‌های جاری باشگاه را هم در کنار آن در نظر بگیریم و کنار بگذاریم، یک مبلغی هم از بازی‌های آسیایی گرفتیم که کمک‌مان کرد.

درآمدهای ریالی ما ثابت اما هزینه‌ قراردادها ارزی و صعودی بوده است
عرب در همین رابطه افزود: قراردادهای باشگاه در زمان خودش مناسب بود، ولی امروز نمی‌توان با آن قراردادها ادامه داد. درآمدهای ریالی ما ثابت، ولی هزینه‌ قراردادها ارزی و صعودی بوده است. ما وقتی که در لیگ برتر قهرمان شدیم به هزینه‌های‌مان پنج میلیارد تومان اضافه شد. قرارداد برانکو و کادرفنی‌اش با دلار پنج هزار و ۲۰۰ تومان بسته شده است، اما الان باید چند برابر آن رقم را پرداخت کنیم. در حال حاضر یک مبلغی حدود ۶۳ میلیارد تومان بدون در نظر گرفتن هزینه‌های جاری، اردوها، هتل‌ها و … هزینه داشته‌ایم.

فحاشی و اینکه بگویند ماندن برانکو خط قرمز است، درست نیست
وی درباره این موضوع که اگر مبلغ قرارداد‌ها ظرف دو ماه پرداخت نشود، طبق قانون قرارداد فسخ می‌شود، آیا قرارداد برانکو هم با توجه به این شرایط فسخ خواهد شد، گفت: وکیل او دو هفته فرصت داده است. یک مقدار هم یکسری جریانات هست که در کشور ما الان باب شده است. قیمت بازیکن را در فضای مجازی خواسته و ناخواسته بالا می‌برند. خواسته از سوی آنهایی است که خبر اول را منتشر می‌کنند و ناخواسته هم از سوی آنهایی است که قیمت را بالا می‌برند. باشگاه الان نیاز به آرامش دارد. فحاشی‌ها و این مسائل که بگویند ماندن برانکو خط قرمز است، درست نیست. بالاخره برای باشگاه هم مهم است که این کار انجام شود. همه‌ی تلاش ما این است که بدهی برانکو پرداخت شود و بماند، منتها بعضی از موضوعات به باشگاه آسیب می‌رساند.

با ایجاد فضای بی‌اعتمادی درآمد ما کاهش یافت
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: یک زمانی گفتند که شرکت خدمات تلفن پول پرسپولیس را نمی‌دهد. ما به‌عنوان طرف قرارداد با اسپانسر می‌دانستیم که پرداخت شده است، اما همین موضوع باعث شد که هواداران به ۳۰۳۰ اس ام اس ندهند و درآمد ما کاهش پیدا کند. شما اگر نمودار درآمدی ما را در آن شرکت ببینید، خواهید دید که درآمد ما کاهش یافته است. به هواداران گفتند که اسپانسر پول نمی‌دهد و آنها هم اس‌ام‌اس ندادند. همین اتفاق و با ایجاد چنین فضای بی‌اعتمادی درآمد ثابت ما را کاهش داد. ما باید عقلانی و منطقی به مسائل نگاه کنیم. یک درآمد است و یک هزینه که باید با هم تطابق داشته باشند. با فریاد و سروصدا، تخریب و فحاشی هیچ اتفاق مثبتی نمی‌افتد و باید با عقلانیت این مسائل را پیگیری کرد.

با تغییر مدیریت مشکلی حل نمی‌شود
وی در پاسخ به این پرسش که اگر برانکو در نهایت از پرسپولیس جدا شد، برنامه‌ دومی هم برای جایگزین او دارند، خاطرنشان کرد: ما اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنیم و فقط به نگه داشتن برانکو فکر می‌کنیم. ما در کشورمان هوادار معنوی داریم. باید یک برنامه‌ای داشته باشیم که ضمن داشتن هوادار معنوی یک کمک اقتصادی هم به باشگاه داشته باشند، نه به این شکل که شماره حساب بدهیم، بلکه با ایجاد یکسری اپلیکیشن‌ها، برنامه‌ریزی کردیم که درآمد باشگاه را افزایش دهیم، چون تا درآمد باشگاه افزایش پیدا نکند این مشکلات حل نمی‌شود و با تغییر مدیریت مشکلی حل نمی‌شود. باید تدبیری بیاندیشیم که این درآمدها افزایش پیدا کند.

کل مبالغ بلیت‌فروشی به حساب باشگاه برگشته است
عرب در پاسخ به این سؤال که «بلیت‌فروشی را واگذار کرده‌اید؟»، تصریح کرد: کل مبالغ بلیت‌فروشی به حساب باشگاه برگشته است. مجموع درآمد بلیت‌فروشی، مجموع درآمدهای تبلیغاتی روی لباس و شرکت خدمات تلفن، همه این درآمدها ۶۱٫۵ میلیارد تومان می‌شود و  مبالغی که باید به بازیکنان داخلی و خارجی بدهیم، ۶۳ میلیارد تومان است.

شفاف گفتم که درآمدها و هزینه‌های ما چقدر است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به مشکلات مالی در پرداخت مطالبات برانکو، آیا از او مهلت دوباره‌ای خواهند گرفت، گفت: ما یکسری مطالبات داریم که این اتفاق تا شنبه (فردا) انجام خواهد شد و اقدامات دیگری هم داریم. فردا نیز یک جلسه فوری در هیئت مدیره داریم که این مسئله را پیگیری خواهیم کرد، ولی این‌طور هم نیست که بگوییم باید بشود. ما تلاش‌مان این است که این اتفاق بیفتد. می‌گویند که من شفاف این موضوعات را بگویم، من شفاف گفتم که درآمدها و هزینه‌های ما چقدر است. الان هم می‌گویم که حدود سه میلیارد تومان فقط هزینه سفر ما به ژاپن شد. این عددها را در مجموع که نگاه می‌کنیم، عدد بزرگی است.

طرح موضوع مهندسی نتایج یا ناشی از توهم است یا خرافات
وی با اشاره به شکایت باشگاه پرسپولیس از قلعه‌نویی، یادآور شد: بله، ما شکایت کردیم. موضوع مهندسی نتایج و مسائلی که مطرح کردند یا ناشی از توهم است یا خرافات. ما باید به قوانین احترام بگذاریم و اعتقاد داشته باشیم که همه چیز در چهارچوب خودش باشد. وقتی مسابقه‌ای برگزار می‌شود داور و ناظر دارد و همه‌ی موارد رعایت می‌شود و نقل‌وانتقالات قانونی ثبت می‌شود و خیلی از موضوعات که در کشور مرجع قانونی برای اجرا و نظارت دارد. با این شرایط وقتی این مسائل مطرح می‌شود، از طرف هر کسی که باشد، درست نیست.

گزینه ما برای فصل آینده، اول برانکو، دوم برانکو، سوم برانکوست
عرب در پایان گفت: گزینه اول ما برای سرمربیگری پرسپولیس برانکو، گزینه دوم برانکو و گزینه سوم‌مان هم برانکو است. تمام پیامک‌هایی که هواداران می‌دهند دلگرم‌کننده است، البته باید آنها مواظب باشند که رفتارشان در جهت حمایت از باشگاه باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

15 Responses to “عرب: گزینه ما برای فصل آینده، اول برانکو، دوم برانکو، سوم برانکوست/ با تغییر مدیریت مشکلی حل نمی‌شود”

 1. قاسم گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب فکر نکن که اگه برانکو نمونه شما لحظه ای جرات ماندن داشته باشید ۴ساله که یه کم استرس کم شده،، آقا باهوادار رو راس باشید نتونستید پول جور کنید مقدار کمبود پولوتونو اعلام کنید تا دیر نشده هوادران پرداخت می‌کنند البته واریزی ها آنلاین باشه تا هواداران از هم سبقت بگیرن الان منه هواداره شهرستانی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان حاضرم پرداخت کنم میلیون ها هوادار داریم من به خاطر پسرم اینکار میکنم که برای هر برد پرسپولیس ۵هزار صلوات نذر میکنه

 2. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  ببینم فکرکردیدمااسکلیم نه باباشماهابابدکسایى طرف شدید،مگه میشه استقلال ٢ساله داره بهترین بازیکنارومیگیره ٢میلیاردفقط پول رضایت نامه میده به شجاعیان و٢میلیاردم براى رضایتنامه تبریزى حالابماندبخودشون چقدرداده حداقل ٢٠تابازیکن داخلى خریده١٠تابازیکن خارجى خریده چندبارسرمربى باکمکاشوعوض کرده وپولشونوداده که ایناهمه هزینه داره،بعدالان بااین ایتالیاییه به توافق رسیده با٣میلیون یورویاحداقل ٢میلیون یورو،اونوقت پرسپولیس که محروم بوده ونمیتونستهزبازیکن بگیره وتازه ازرفتن به فینال اینهمه جایزه گرفته واینهمه بازیکنه خارجى وداخلى هم نگرفته وتعداطرفداراشم بیشتره ودرآمدش ازاسپانسرهم بایدبیشترباشه ۵٠٠هزارتا نداره بده برانکو؟بنظرتون مسخره نیست ؟مسئله بودارنیست؟بخدادارم دیوونه میشم اینقدرحرص خوردم،لعنت خدابرهمشون،یکشنبه یادتون نره(تجمع)ساعت ١١جلوى وزارت ورزش

 3. Sasan گفت:

  ۰

  ۰

  من کاری به عرب ندارم سخنم با کاشانی هستش که درست یکماه پیش می‌گفت موفقیت‌های پرسپولیس از برانکو نیست و ما همه دنباله موفقیتیم خب حضرتعالی الان کجایی چرا خون به دله هوادار میکنی دنبال فرهنگ‌سازی تو باشگاه نباش مطالبات بازیکن ومربیتون رو بده که تو سه سال کلی افتخار کسب کردن ومافیای ژاپنی حسرته یه جام مارو دارن میخورن

 4. پرهام گفت:

  ۰

  ۰

  این پول باید بالاخره پرداخت بشود.درغیراینصورت علاوه بر از دست دادن برانکو روزی باید با جریمه این پول پرداخت شود. خیلی نمکنشناسی هست با مربی که اینطور نتیجه گرفته به اینصورت رفتار شود. اونوقت استقلال پول شفر و پسرش و ٧ بازیکن خارجی دیگر را پرداخت کرده الان هم یک مربی خارجی دیگر استخدام کرده ؟؟؟مگر اسپانسرهای ما مشترک نیست؟؟؟؟مگر هواداران پرسپولیس بیشتر نیستند؟؟؟ اقای عرب چکار میکنید؟؟؟؟؟

 5. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  آغابرادر داداش جون هرکی رودوست داریم بس کنیم این حاشیه هارو.ماک داریم بدترمیکنیم.بخداعرب وهمه وهمه دوست دارن برانکوباشه وهمینم میشه.قطبی وغیره وذلک همه شو فضامجازی وروزنامه هاست.چتونه توروخدا.حرف ناحق نزنیم خداجای حق نشسته ها.ازماگفتن

 6. اسد گفت:

  ۰

  ۰

  نمایش خوبی است! فراری دادن برانکو…مستهلک کردن او و وکیل اش ، وفاداران پرسپولیس و بازیکنان… اما نقش لو رفته… چه چاپ بکنید و چه نکنید اما به اطلاع مدیران برسانید…

 7. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  گزینه ی اول دوم سوم و آخر ما هوادارا برانکوعه
  آقای پروین و پیشکسوتها که ادعای خریدن باشگاه پرسپولیس رو دارید و پولتون از پارو بالا میره کمک کنید پول برانکو رو بدن تا برانکو پرسپولیس رو قهرمان آسیا کنه برانکو امسال جام هم نمیاورد باید میموند حالا که با این همه دشمن دبل هم کرده
  باید حمایت کنید نه اینکه صداتون در نیاد…
  استقلال داره با پول هوادارای پرسپولیس مانور میده سالی ۸۰ میلیارد خرج میکنه فقط برا مربیای در پیت بعد ما حق برانکو رو نداریم بدیم مگه میشه؟شفر داره پول سال دیگش رو هم که توی استقلال نیست میگیره یه مربی جدیدم با سه میلیون دلار میگیرن سال پیش ۲۵ تا بازیکن خرید اونوقت ما که جامهارو درو کردیم پول نداریم؟داستان بوووو داره

 8. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  مرجع کجایی. جان مادرت چاپ کن.
  من از هوادارهای تهرانی تعجب میکنم. چرا نمیرن در باشگاه رو گل بگیرن. مگه میشه که موفق ترین سرمربی تاریخ پرسپولیس طلبشو نتونه بگیره بعد هوچی گران آبی بیان با بیش از ۱۰۰میلیارد خرج در یک فصل، بگن بین پرسپولیس و استقلال تبیعض میزارن. قطعا این هییت مدیره و مدیرعامل دست نشانده برای نابودی پرسپولیس هستن. هودارا کجاید؟ دوران قبل از برانکو رو یادتون رفته که اینجور نشستید. چقدر حرف ها ی عرب شبیه مسولین اون زمانه. اگه برانکو بره در وهله اول مقصر اصلی خودمون هستیم که سکوت کردیم.

 9. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  خب حالا درست ولی پولشو کی میدین آقای بی بخار آقای برانکو خودش با بردن پرسپولیس به فینال جام باشگاههای آسیا پول دستمزد خودشو درآورده همونو بدین دست ازسربرانکو و هواداران وهمه بردارین نمی‌خواد دیگه کاری بکنی

 10. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  عرب بی خاصیت بفهم برانکو خط قرمز ماست فقط بلدی چپ و راست مصاحبه های دروغین و الکی انجام بدی ولی در عمل هیچ کاری نمیکنی چون نمیخای برانکو بمونه و پرسپولیس موفق بشه پس گمشو استعفا بده برو تا خودمون پرتت نکردیم بیرون

 11. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  آقا تجمع کنیم. مرگ یبار شیون یبار. بریم وزارت و باسگاه گیسه رو با خاک یکسان کنیم و تمام

 12. پرسپولیس عشق گفت:

  ۰

  ۰

  جان جدت ی کاری بکن برانکو باشه ازدستش ندین لطفاااااا. حتی بازیکناهم ممکن بارفتن برانکو برن. نذارین برانکو بره.

 13. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  آقاى محترم چرابازیکن جدیدنمیگیرى؟

 14. مهرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو خط قرمزماست.اقای خلیلی حیاکن. اقای عرب شرم و ننگ برتوباداگر برنامه وقصد حذف برانکو را داشته باشی.زودتر ارامش و اضطراب را به خانواده پرسپولیس برگردان.نه قطبی ونه هیچکس دیگر فقط برانکو اقای عرب نمیتونی خداحافظ. اقای گرشاسبی اینهمه بدهی داخلی و بین المللی پرداخت کرد ولی شما توان و عرضه ندارید اگر دارید ثابت کنید به هواداران با حفظ برانکو و تقویت تیم.

 15. حمید رضا ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  ببند دهنتو دروغگوی خیانت کار از وقتی اومدی فقط نقشت این بود تیم و نابود کنی اگه اینجوری چرا اون خلیلی خائن داره با قطبی مذاکره میکنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22236 بازدید

بازدید دیروز: 30220 بازدید

بازدید کل : 24068457 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر