دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۸
 |  ۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  |   نظرات: يك نظر
1,530 نفر بازدید

علیرضا فغانی، داور ویدئویی دیدار پرسپولیس – صنعت نفت آبادان

پرسپولیس نیوز: سیدرضا مهدوی دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان را قضاوت خواهد کرد و علیرضا فغانی نیز به عنوان داور ویدئویی در این مسابقه حضور خواهد داشت.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان روز پنجشنبه، نهم اسفندماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. بنا بر اعلام کمیته داوران علیرضا فغانی به عنوان کمک داور ویدئویی برای این دیدار انتخاب شده است.

سیدعلی میرغفاری و علی بای به عنوان داوران پشت دروازه نیز حضور خواهند داشت.

همچنین با اعلام کمیته داوران علی صفایی به عنوان داور پشت دروازه (اضافی) جایگزین امیر عراب براقی در بازی فولاد خوزستان و استقلال شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “علیرضا فغانی، داور ویدئویی دیدار پرسپولیس – صنعت نفت آبادان”

  1. علیرضا گفت:

    ۰

    ۰

    کمک داور ویدیویی فقط به نفع کیسه تمام میشود و بس.از این به بعد گلهای سالم پرسپولیس را هم با کمک این کمک داور میتونن مردود کنن و بالعکس به نفع تیم حکومتی کیسه نتیجه را عوض کنن.متاسفانه ساختار فوتبال فاسد شده و باید افراد تغییر کنندوامثال دادکان و پروین و مایلی کهن و امیر عابدینی ها و ….را باید جایگزین مدیران وطن فروش و فاسد در فدراسیون فوتبال سازمان لیگ و هیئت داوران قرار داد.این فوتبال پتانسیلشو داره که تو شرایط سالم جزو ۱۰ فوتبال اول دنیا باشه و بازیکنهای ایرانی تو لیگهای معتبر اروپا بازی کنن.

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25746 بازدید

بازدید دیروز: 53203 بازدید

بازدید کل : 12611141 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر