جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳۰/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
  |   نظرات: بدون نظر
755 نفر بازدید

عیادت مدیر عامل پرسپولیس از بیوک وطنخواه و علیرضا عزیزی

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همراه با تعدادی از مدیران و معاونان، برای عیادت دو پیشکسوت پرسپولیس راهی منزل آنها شد.

محمد حسن انصاری فرد امروز شنبه و در آستانه دربی شماره ۹۱ راهی منزل بیوک وطنخواه شد تا از این پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس عیادت کند.

مدیر عامل پرسپولیس را در جریان این برنامه، اژدر شهابی مدیر روابط عمومی باشگاه و حسین خبیری همراه می‌کردند.

بیوک وطنخواه که اکنون ۷۶ سال دارد به عنوان بازیکن در پرسپولیس بازی کرد و پس از بازنشستگی از دوران بازیگری، در سال ۱۳۵۴ هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را بر عهده گرفت.

انصاری فرد و گروه همراه پس از عیادت مربی سابق سرخپوشان، برای عیادت از علیرضا عزیزی دیگر پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس راهی منزل وی شدند.

عزیزی که اکنون ۷۰ سال سن دارد، چند سالی است با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند. او از تکنیکی‌های تاریخ فوتبال ایران است که با دریبل‌های ریز و سریع خود مشهور شد و سابقه بازی در تیم ملی و پرسپولیس را دارد.

مدیر عامل پرسپولیس در جریان دیدار با پیشکسوت پرسپولیس گفت: در نظر داریم در جریان بازی‌های خانگی که خواهیم داشت از پیشکسوتان و قدیمی‌های باشگاه تجلیل کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد امروز در جریان عیادت از بیوک وطنخواه اظهار داشت: در نظر داریم، به زودی جشنی را با حضور پیشکسوتان و خاک خورده‌های پرسپولیس تدارک ببینیم.

همچنین در نظر داریم در هر بازی خانگی که خواهیم داشت از چند پیشکسوت پرسپولیس تجلیل شود.

در این ارتباط باشگاه هماهنگی‌هایی را با سازمان لیگ انجام می‌دهد و تدارک لازم را می‌بیند و در این ارتباط با آقای پروین صحبت خواهیم داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19912 بازدید

بازدید دیروز: 27108 بازدید

بازدید کل : 24381990 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر