شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  |   نظرات: ۲ نظر
1,953 نفر بازدید

غیاثی: دلیل تغییر داور بازی پرسپولیس اعلام شد

پرسپولیس نیوز : سخنگوی کمیته داوران دلیل تغییر داور مسابقه پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان را اعلام کرد.

سیدرضا غیاثی، در مورد نحوه تعیین داوران برای مسابقات لیگ برتر گفت:‌کمیته داوران زیرکمیته‌ای دارد که جناب اصفهانیان رئیس کمیته داوران، من سخنگوی کمیته داوران و حسین عسگری عضو آن هستیم و هر هفته‌ای بعد از پایان مسابقات فیلم‌ها را بازبینی و بررسی می‌کنیم. از سویی دیگر قبل از برگزاری این جلسه ناظران داوری مسابقات به اصفهان رئیس کمیته داوران تلفنی گزارش عملکرد داور را اعلام می‌کنند. ضمن اینکه بعداً گزارش کتبی خود را هم به کمیته ارسال خواهند کرد. از سویی دیگر برنامه‌های مختلف تلویزیونی هم رصد می‌شود تا عملکرد داوران را به دقت بررسی و آنالیز کنیم در نهایت در جلسه‌ای که ما سه نفر برگزار می‌کنیم اگر ناظر داوری نمره‌اش با نظر ما متفاوت باشد با او در همان جلسه تلفن می‌کنیم و ماجرا را بیان می‌کنیم که یا ناظر داوری نظر ما را قبول می‌کند یا اینکه اعلام می‌کند که نظر او درست بوده و بر روی نظرش پافشاری دارد.

وی افزود: در هر دو صورت ما روند و این گردش کار را انجام می‌دهیم تا داوران مورد ارزیابی قرار بگیرند. داوری هم که مرتکب اشتباه تأثیرگذار شود در هفته بعد به او قضاوت نمی‌دهیم.

غیاثی در مورد اینکه چرا داور بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان تغییر کرد، گفت: در این مورد ناظر بازی سپاهان و پیکان در گزارش کتبی خود نمره خوبی به داور مسابقه که علی صفایی بود داد اما در جلسه بازبینی ما متوجه شدیم که داور در دقیقه ۱۸ باید بازیکن پیکان را اخراج می‌کرده که چنین کاری را انجام نداده است. بنابراین با ناظر بازی که آقای کهوری بود تماس بودیم و او هم گفت که نظر کمیته کارشناسی را قبول دارد و مرتکب اشتباه شده و نمره داور را کم کرد. به همین دلیل علی صفایی نباید در هفته بعد قضاوت می‌کرد و به این ترتیب به جای علی صفایی، پیام حیدری برای این بازی انتخاب شد.

سخنگوی کمیته داوران تصریح کرد: در واقع در این پروسه و تغییر بازی داور پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان برخلاف حواشی و شایعاتی که منتشر شده کمیته داوران در واقع خودش را اصلاح کرد و رئیس کمیته داوران که چیدمان داوری را انجام می‌دهد خودش را اصلاح کرد و داور بازی را به خاطر اشتباه تأثیرگذاری که در هفته قبل از آن داشت تغییر داد و بحث دیگری در میان نبود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “غیاثی: دلیل تغییر داور بازی پرسپولیس اعلام شد”

 1. برانکو دوستت داریم گفت:

  ۰

  ۰

  کاملا معلومه با خباثت دروغ میگی.هرچی دست و پا بزنین بوی گندش بیشترمیشه!!!

 2. hossein گفت:

  ۰

  ۰

  اگه اینجوری باشه که هیچ داوری دیگه نباید داوری کنه
  فقط برا یه اشتباه یک جلسه داوری بهش ندادین
  مانم باور کردیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37336 بازدید

بازدید دیروز: 58772 بازدید

بازدید کل : 2763879 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر