سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۳
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
  |   نظرات: ۱۷ نظر
5,433 نفر بازدید

فتاحی: شورای تامین گفت بازی به تعویق بیفتد اما پرسپولیسی‌ها مخالفت کردند/ مرا مقابل هواداران قرار ندهید!

پرسپولیس نیوز : مسئول برگزاری بازی‌های لیگ فوتبال گفت: شب قبل از بازی پیشنهاد به تعویق افتادن بازی را به سرپرست باشگاه پرسپولیس دادیم اما نپذیرفت.

سعید فتاحی در واکنش به اظهارات ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه باید توضیح دهد مجور برگزاری بازی فولاد و پرسپولیس را داشت یا نه، گفت: لازم است به آقای عرب اعلام کنم که سازمان لیگ هیچ بازی را بدون مجور برگزار نمی‌کند و اگر قرار بود بازی بدون مجور برگزار شود این همه تلاش مسئولان نیروی انتظامی برای برگزاری امنیت در ورزشگاه انجام نمی‌شد.

وی با تاکید بر اینکه شب قبل از بازی به سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده موافق به تعویق افتادن بازی هستند یا نه؟ یادآور شد: شورای تامین به خاطر مشکلاتی که در اهواز وجود داشت، قبل از بازی به ما اعلام کرد در صورت ممکن بازی فولاد و پرسپولیس روز دوشنبه برگزار شود. من با عرب تماس گرفتم و به او گفتم حاضرید با فولاد روز دوشنبه بازی کنید که او مخالفت کرد و خواست چون تیمش در اهواز است بازی در همان زمان از قبل اعلام شده، برگزار شود. ما هم اعلام کردیم زمان بازی تغییر نخواهد کرد. ظهر امروز (یکشنبه) نه برق ورزشگاه بلکه برق کل منطقه مشکل داشت. به خاطر همین مسئله، رختکن‌ها تاریک بود و من از آقای برانکو خواهش کردم بازیکنان تیمش چند دقیقه روی نیمکت بنشینند تا برق وصل شود که این اتفاق هم رخ داد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ خاطرنشان کرد: در حین اینکه برق ورزشگاه مشکل داشت به برانکو گفتم اگر شما راضی هستید بازی را لغو و در یک فرصت مناسب برگزار کنیم اما چون برنامه‌بازی‌های لیگ فشرده است ممکن است در آینده برگزاری این بازی کار شما را سخت‌تر و برنامه‌ بازی‌های‌تان را فشرده‌تر کند. او هم گفت مشکل ندارد و ما بازی می‌کنیم اما خواست بازی با چند دقیقه تاخیر آغاز شود تا بازیکنان تیمش بتوانند خود را آماده بازی کنند که ما هم ۱۵ دقیقه دیرتر بازی را آغاز کردیم. برانکو، دستیارانش و قنبرپور به اضافه خبرنگاران شاهد ماجرا بودند و می‌توانند حرف‌های مرا تایید کنند. خوب نیست با یکسری صحبت‌ها مرا جلوی هواداران محترم پرسپولیس قرار دهند. ما فقط می‌خواستیم قانون را اجرا کنیم. در هر صورت بازی برگزار شده و نتیجه‌اش شکست پرسپولیس بوده که این را نباید به حساب مسائل حاشیه‌ای گذاشت. فوتبال برد و باخت دارد و برخی مسائل از جمله قطعی برق را هم باید به حساب اتفاقات گذاشت.

وی در پاسخ به این سوال که چرا وقتی مسئول تبلیغات دور زمین بازی‌های لیگ، سازمان لیگ است، پرسپولیس باید به خاطر تبلیغات در ورزشگاه آزادی جریمه شود، عنوان کرد: ما کاری به ورزشگاه نداریم و طرف حساب‌مان تیم میزبانی است که ورزشگاه را محل میزبانی خود معرفی کرده است. اینکه گفته شده شرکت تجهیز مسئول ورزشگاه آزادی است درست اما شرکت تجهیز هم مانند پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش است. در این ماجرا هم طرف حساب ما باشگاه پرسپولیس است. قبل از بازی پرسپولیس و پدیده وقتی آن تبلیغ را در ورزشگاه مشاهده کردیم به احترام هواداران پرسپولیس اجازه برگزاری مسابقه را دادیم و پیگیری ماجرا را به بعد از آن موکول کردیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “فتاحی: شورای تامین گفت بازی به تعویق بیفتد اما پرسپولیسی‌ها مخالفت کردند/ مرا مقابل هواداران قرار ندهید!”

 1. شایان گفت:

  ۵

  ۰

  آقای فتاحی . این فقط بی عرضه گی سازمان لیگ است که خوزستانی ها و اصفهانی ها این همه بی نظمی می کنند و مهمان آزاری می کنند . شرمتان باد که روی اعصاب این ملت بیچاره که تنها دلخوشی آنها همین فوتبال است را می روید . خداوند از شما نگذرد.

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۴

  دوستان این ها همه اش از قبل برنامه ریزی شده بود تا برانکو در برابر افشین قطبی یه شکست سوری بخورد تا برانکو را به تیم ملی ببرند قطبی هم بیاد پرسپولیس تا هوادار صداش درنیاد

 3. متین گفت:

  ۴

  ۰

  هر چی آدم مفت خور بی شعور جمع شدن تو سازمان لیگ فدرلسیون از هیچی هم سر در نمیارن یکی نیست بگه آقا اهواز جوش چرا متشنج چرا یه ساعت بازیکن نگه داشتن تو اتوبوس چرا رختکن برق نداره واقعا متاسفم یه جواب دندان شکن باید بدیم به اینا

 4. 6قدیم گفت:

  ۴

  ۰

  آقای الگو!اگر بازی روز دوشنبه انجام میشدبازی باکیسه خوزستان چی؟واقعاکه خیلی آپدیتی.

 5. Morteza گفت:

  ۴

  ۰

  برو عمو .
  شورا تامین بگه لغو .هیچ باشگاهی نمیتونه مخالفت کنه.
  نظر نهایی رو شورا تامین میده. نه پیشنهاد لغو.
  اصلا این فتاحی اهواز چکار میکنه. مگه ناظر نداره فدارسیون.
  بازی با پدیده چه غلطی میکرد.

 6. مصطفی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  اون که مشخصه داوران بیشترهاشون باپارتی درلیگ برترهستن من داوری رودرهمین لیگ برترمیشناسم که خودش پنج سال داورچهارم شخص دیگه بود ولی چون پدرش مسئول هیئت فوتبال یک استان هست به لیگ برتراومدولی اون شخص هنوزدرلیگهای پایین ترداره داوری میکنه

 7. محمد گفت:

  ۳۵

  ۱

  چطور وقتی بازی استقلال پدیده را لغو کردید به خاطر ورزشگاه طرف حساب شما باشگاه نبود و استادیوم آزادی بود ؟ آقای فتاحی مثل سگ دروغ میگی و مثل همان سگ از هوادارای پرسپولیس میترسی چون میدانی حق با اونهاست

 8. علی گفت:

  ۳۲

  ۱

  تیم این همه راه اومده اهواز شورای تامین الان به یادش افتاده لغو کنه درست نیم ساعت قبل بازی !!!!!!!؟
  موضوع قطع برق تو روز روشن و برهم زدن آرامش چی !!!!؟
  اونم شورای تامین یا اداره برق استان خوزستان!!!!؟
  همون بهتر که با هوادارا مخصوصا هواداران ارتش سرخ در نیوفتی برادر

 9. رضا گفت:

  ۴۱

  ۱

  همه هواداران پرسپولیس، من وظیفه دارم، همین الان جلوی زیاده روی دشمنان پرسپولیس بگیرم، هوادارای عزیزم خواهشا فضای مجازی رو رها کنید، در فضای واقعی از تیم حمایت کنید، درست مثل روزی که دربی و باختیم و بازی بعدی ۱۰۰ هزار نفر رفتیم و سپاهان شکست دادیم دوباره تیم روحیه گرفت، بازیکن ها دیدن ما پشتشونیم، پس از الان تبلیغ کنید به دوستاتون به همه بگید وظیفه ما حمایت از عشقمونه، بازی بعدی صندلی خالی نمیزاریم ورزشگاه، من از همدان میام با دوتا از دوستام، نمیزارم تیممو زمین بزنند، جوونم پرسپولیس،.

 10. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۲۹

  ۳

  این مرتیکه همه کار می‌کنه تا امسال سپاهان یا استقلال قهرمان بشه ولی دوستان پندار خمالو و عرب باید از تیم بروند این دو عرضه دفاع از تیم را ندارند و هر بازی سرمون را میبرند ولی این دو چکار کردن

 11. 1010364 گفت:

  ۲۲

  ۱

  اصلا لیاقت این پستو نداری فقط بلدی الکی تندتند مصاحبه کنی باید استعفا بدی بری یا برکنارت کنن

 12. Payam گفت:

  ۳۱

  ۱

  لطف کن آقای فتاحی گورتو گم کن

 13. مهران گفت:

  ۲۶

  ۲

  جناب قنبرپور این تیم آدم سرحال و زرنگ مثل افشین پیروانی میخواد که عرضه داشته باشه حق تیمو بگیره نه یکی مثل شما که حتی حرف زدنتون رو آدم به زور باید بشنوه.
  خمارلو هم لطف کنه فقط هرچه زودتر زحمتو کم کنه به هیچ دردی نمیخورن اینا کارامد نیستن.

 14. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۲۵

  ۰

  خب همین که زمان شروع بازی برق منطقه قطع شده هم دسیسه است وچرا باید تیم اونجا باشه و بازی لغو بشه بعدش پرسپولیس هرچهار روز بازی کنه و تیمای دیگه هر هشت روز!!!!

 15. ارتش سرخ آسیا گفت:

  ۲۹

  ۱

  غلط کردی کیسه کش حروم لقمه

 16. هشت فقط کریمی گفت:

  ۲۷

  ۱

  همه داورها قلابی هستن و با پارتی بازی داور شده اند اگر خطای نادری پنالتیه پس خطایه مهدی رحمتی چیه آقای تاج باید دره این فوتبال و گل گرفت خودت هم میدونی بزودی رفتنی هستی برایه همینه که فتاحی خوب هاپ هاپ میکنه فوتباله بی در و پیکرو باید تحریم کرد وسلام

 17. نصیر گفت:

  ۱۸

  ۳

  کاملا مشخصه عرب داره دروغ میگه دقیقا مثل داستان منشا که به شکل کاملآ آماتوری باهاش فسخ کردن و حتی پول رضایت نامه رو هم نگرفتن.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26897 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378258 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر