شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱:۳۲
  |   نظرات: ۱۰ نظر
2,816 نفر بازدید

فتاحی: من وظیفه قانونی‌ام را انجام دادم / عرب: تیم ما را عصبی کردند، پرسپولیس تیم بزرگی است آقای فتاحی

پرسپولیس نیوز : سرپرست باشگاه پرسپولیس و مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و فولاد صحبت کردند.
سعید فتاحی و ایرج عرب که دیشب روی خط تلفنی برنامه نود آمده بودند در این باره صحبت کردند.

فتاحی در این خصوص گفت: هفته گذشته شورای تامین نامه زد با این مضمون که با توجه به حساسیت های موجود و مسائل امنیتی زمان بازی عوض شود اما با توجه به بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس و حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا پاسخ دادیم امکان لغو بازی نیست و اگر در اهواز امکانش نیست در شهر دیگری بازی را برگزار کنند. در نهایت قرار شد در همان روز بازی برگزار شود و تا ساعت ۹ شب قبل از بازی همین بود و جلسه هماهنگی برگزار شد. شب قبل از بازی اعلام کردند امکان برگزاری مسابقه را ندارند و شورای تامین پیشنهاد داد بازی بیست و دوم بهمن و بعد از راهپیمایی برگزار شود و من با آقای عرب تماس گرفتم و به ایشان اطلاع دادیم درخواست کرده‌اند بازی پس فردا برگزار شود اما باشگاه پرسپولیس گفت ۲۲ بهمن بازی نمی کنیم چون پنجشنبه بازی داریم و ما این مساله را به استانداری اعلام کردیم و ساعت ۱۲:۳۰ شب با دکتر شریعتی استاندار خوزستان صحبت کردیم و قرار شد بازی در همان ۲۱ بهمن برگزار شود.
وی در ادامه گفت: من از ساعت ۹ صبح به ورزشگاه رفتم و هیچ مشکلی نبود و نیروی انتظامی هم حضور داشت تا این که ساعت ۱۳ اعلام کردند به خاطر مسائل امنیتی و مشکلاتی که پیش آمده بازی لغو شود. در همه جای دنیا و حتی در فرانسه دیده شده نیم ساعت قبل از بازی مسابقه ای لغو شده است وما نمی توانیم دخالت کنیم و جان مردم و امنیت خیلی مهم تر از برد و باخت است. من و سازمان لیگ اصلا نمی توانیم تصمیم گیری کنیم و اعلام کردند صبر کنید تا بررسی کنیم و حتی درهای ورزشگاه را برای هواداران باز نکردند. لحظه ای رسید که تیم پرسپولیس وارد ورزشگاه شد و به این تیم و تیم فولاد اطلاع دادم شاید بازی برگزار نشود. وقتی تیم پرسپولیس رسید برق منطقه قطع شده بود و رفتم داخل اتوبوس به آقای برانکو و قنبرپور اعلام کردم برق قطع است و در اتوبوس بمانید. من فکر کردم برق ورزشگاه است اما برق منطقه قطع بود. وقتی دیدم مدتی که در اتوبوس هستند طولانی شد خواستم بیایند روی نیمکت که در فضای باز باشد. همان جا گفتم آقای برانکو هنوز معلوم نیست بازی برگزار شود و اگر قرار باشد برگزار شود ممکن است مشکل باشد و اگر می بینید شرایط مساعد نیست من صورت جلسه کنم به خاطر نبود برق بازی لغو شود که آقای برانکو گفت نه مشکلی نیست بازی می کنیم. من تمام کارهایی که باید قانونا انجام می دادم را انجام دادم و حتی از آقای برانکو و قنبرپور پرسیدم نمی‌دانم چرا هجمه علیه من ایجاد شده است.

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ گفت: الان بحث برد و باخت نیست و بحث حواشی و یک سری موضوعات غیر حرفه ای است. شب بازی جلسه هماهنگی انجام شده و همه نهادها و افراد واجد شرایط که در جلسه حضور دارند موضوع برگزاری بازی را صورت جلسه می کنند و همه چیز تمام شد. ۱۰ شب تماس گرفتند با من که زمان بازی را جابجا کنید. شورای تامین تامین یا هر نهاد امنیتی می تواند بازی را لغو کند نه این که جابجا کند. من به آقای فتاحی گفتم شما اجازه جابجایی ندارید. تیم پرسپولیس تیم کوچکی نیست و این بازی بسیار مهمی برای ما است. ما اگر یک روز بازی را عقب می انداختیم هم در این بازی مشکل پیدا می کردیم هم در بازی پنجشنبه و این دومینو تا انتهای لیگ ادامه پیدا می کرد. من این مسائل را اصلا به تیم انتقال ندادم و حتی آقای فتاحی ساعت ۹ صبح به من گفت بازی برگزار نمی شود باز هم انتقال ندادم تا تا آرامش در تیم برقرار باشد اما تیم ما از هتل به سمت ورزشگاه می‌آمد که داخل اتوبوس به علیرضا بیرانوند زنگ زدند و گفتند که به دلایل امنیتی بازی برگزار نمی شود. این موضوع داخل تیم پیچیده بود که بازی برگزار نمی شود و همین مساله باعث شد که در تونل دروازه بان ما عصبانی باشد.
عرب درباره اشتباه داوری به ضرر تیمش در بازی فولاد گفت: این که دیگر واضح است و ما ۱۰۰ درصد به دنبال این هستیم این سیستم VAR را راه بیندازند، ما که موافقیم و آماده هر گونه همکاری هستیم، هم داوران ضرر می کنند و هم باشگاه ها و این همه شبهه را چرا کنار نمی گذاریم.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات یک روند خاص دارد و از چند هفته قبل جدول را به ما می‌دهند و شب قبل از بازی جلسه برگزار شده و برگزاری بازی قطعی شده اما فردا به دروازه‌بان من می‌گویند بازی برگزار نمی‌شود. کجای حرفه ای گری این هست، مشکل اتوبوس، مشکل برق و اینها باعث شد تیم با ناراحتی وارد ورزشگاه شود. نمی دانم چه کسی زنگ زده است اما آقای فتاحی ایرادی در کارش هست و در جلسه شورای تامین به وظیفه‌اش عمل نکرده و باید از برنامه‌اش دفاع می کرد و به شورای تامین این را می‌گفت که مسابقه از قبل برنامه ریزی شده و اگر قرار بود بازی را به هم بزنند از همان تهران بازی را به هم می‌زدند نه اینکه ما به اهواز بیاییم. این تیم بزرگ پرسپولیس است و نمی‌شود با این تیم بزرگ این طور بازی کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “فتاحی: من وظیفه قانونی‌ام را انجام دادم / عرب: تیم ما را عصبی کردند، پرسپولیس تیم بزرگی است آقای فتاحی”

 1. isco گفت:

  ۲

  ۰

  فقط حرف میزنید ما که ندیدیم اتفاقی بیفته اقای عرب

 2. پرسپولیسی گفت:

  ۱

  ۰

  آقا هرکی فیلم کامل بازی رو داره چک کنه وقت نیمه دوم ببینیم واقعا تلویزیون اشتباه کرده؟!
  من که هرچی گشتم تو نت فیلم کاملو پیدا نکردم!

 3. 1010364 گفت:

  ۴

  ۰

  کرمانشاهی که باید شش هفته محروم شه از اول مسابقه معلوم بود اومده بازی رو واسه فولاد در بیاره زرگر که کلا امارش خراب شده بود و بخاطر همین کاراش هیچ پیشرفتی تو داوری نکرد کرمانشاهی هم از این به بعد زیر ذره بین قرار گرفت و از این به بعد قضاوتاش چهار چشمی زیر ذره بین قرار میگره این چنین داورایی هیچی نمیشن داورای مثل سخندان و فغانی که درست کار میکنن میرن جام جهانی و جام ملتا و لیگ قهرمانان اسیا قضاوت میکنن و پاداش خوب میگیرن این داورای عقده ای کیسه کش مثل زرگر و کرمانشاهی خونه نشین میشن فتاحی هم که اصلا کلا صلاحیت این پستو نداره و فقط بلده الکی مصاحبه کنه استعفا بده بهتره

 4. کردستان گفت:

  ۳

  ۰

  هوادار عزیز ما تو ورزشگاه حق خودمون را میگیرم بعد میریم فداراسیون را طویله میکنیم

 5. همیشه سرخ گفت:

  ۱۰

  ۰

  آقای عرب به نظر من خوب دفاع کردولی تایم برنامه اجازه نداد اون فتاحی رو به لجن بکشه/ به نظر میرسه همه برای نابودی و قهرمان نشدن پرسپولیس هم قسم شدن این یعنی پرسپولیس دماغ خیلی هارو سوزونده پس پشت تیم مون در این روزهای حساس با حضور در استادیوم باشیم /چرا که حق گرفتنی ست نه دادنی….

 6. ahmad گفت:

  ۲

  ۰

  سایت شهر خبر هر روز بر علیه پرسپولیس تیتر میزنه شکایت کنید

 7. فرهاد گفت:

  ۲

  ۰

  آقای عرب این حرفا به چه درد میخوره ،این فتاحی که همه میدونن طرفدار کیسه است ،امسال با همون موج کثیف و مافیا نمیخوان بذارن ما هتریک قهرمانی کنیم!لطفا انتصابات جدید داشته باشید،مهرداد میناوند و افشین پیروانی، خیلی خیلی می تونن به ما کمک کنن !!!لطفا یه صحبت هم با پرفسور داشته باشید واسه ی جذب یک دفاع وسط جایگزین مطمئن دیگه !با این اوضاع قطعا در آسیا به مشکل خواهیم خورد !!!

 8. شهریار گفت:

  ۲

  ۰

  فوتبال ایران شده هوچی گری وگر نه حق تیم خورده می شه. از این به بعد باید شعار وزیر استقلالی بدهیم.

 9. علی فقط کریمی گفت:

  ۳

  ۰

  بله خوب وظیفه قانونیشون خدمت به تیم حکومتی کیسه ست.
  قطع برق و آب =وظیفه عمومی
  ایجاد تشنج=وظیفه عمومی
  رفتن روی اعصاب و روان و ایجاد جنگ روانی=وظیفه عمومی
  برنامه ریزی پرفشار=وظیفه عمومی
  کیسه کش بودنت و حفظ جایگاهت و فروختن شرفت:وظیفه عمومی
  سیکتر کن گمشو با اون وظیفه عمومی های یک طرفت

 10. نصیر گفت:

  ۳

  ۰

  فتحای تلاش می کنه با قایم شدن پشت پرسپولیس پول تبلیغاتی که نمیدن رو بگیره این وسط عرب هم از نظر فنی در جذب بازیکن بخصوص در خط دفاع ضعیف کار کرد جوری که با اولین نبودن شجاع کمرمون شکست..ما با این وضعیت در آسیا باید بریم برای کم گل خوردن…

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 33340 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9187413 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر