پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  |   نظرات: ۲ نظر
1,233 نفر بازدید

فتحی:به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت:در خصوص رأی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد، هنوز نامه به صورت رسمی ارسال نشده است، مطمئن باشید اعتراض خواهیم کرد.

امیر حسین فتحی در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان پایتخت اظهار داشت:با دوستان جلسه داشتم  قبل از بازی یک روحیه خوبی بدهم تا با قدرت بازی کنند.فردا قرار است با جباروف جلسه بگذارم.

فتحی در ادامه در خصوص اینکه وضعیت تیام و جباروف به کجا خواهد رسید، گفت: با یکی از بازیکنان امشب و با دیگری فردا جلسه برگزار می‌کنم و فردا مذاکرات ادامه خواهد داشت تا ان‌شاءالله به یک جمع‌بندی برسیم.

وی در ادامه در خصوص نامه باشگاه ذوب‌آهن در خصوص مرتضی تبریزی گفت: هنوز این نامه به دستم به صورت کتبی نرسیده است، باید با دقت نامه را بررسی کنم و بعد در خصوص این موضوع صحبت خواهم کرد.

فتحی در خصوص رأی کمیته انضباطی نیز گفت: ما در خصوص رأی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد، هنوز نامه به صورت رسمی ارسال نشده است، مطمئن باشید اعتراض خواهیم کرد.

وی درباره روزبه‌ چشمی نیز گفت: روزبه بازیکن ماست، امیدوارم شرایط بهتری به دست بیاورد و بتواند به تیم استقلال در ادامه کمک کند.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان نیز در خصوص حسینی گفت:‌ ان‌شاءالله حسینی طی روزهای آینده برمی‌گردد، این بازیکن نباید استقلال را ترک می‌کرد، به نظرم اشتباه کرد، مشکلی نخواهد بود و مطمئنا به استقلال در ادامه کمک خواهد کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “فتحی:به رای کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم”

 1. Shanti fathi گفت:

  ۴

  ۰

  جمع کن بینیم باوو
  حق داری این حرف رو بزنی، چون اگه جریمه های میلیاردی که فتاحی قولش رو داده بود، و بخاطر اینکه طرف مقابل یک تیم حکومتی به اسم کیسه بود، یک ریال هم جریمه نشدید.
  ولی اگه پرسپولیس بازی نمیکرد، مو به مو قانون رو اجرا میکردید.
  تیم حکومتی

 2. ششلول گفت:

  ۶

  ۰

  اطلاعیۀ بلند بالای کمیتۀ انضباطی با اونهمه دلایل و استدلالات که برای توجیه رأی ذکر کردند کافی نبود؟ واقعاً که حقتونه خسارت برگزار نشدن بازی را هم از شما بگیرند. البته خوب می دونیم که این حرفها برای سر کار گذاشتن هواداران استقلال و کاهش ناراحتی اونها از مدیریت ضعیف باشگاه است.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر