سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۷
بالا داخلی سه
 |  ۷/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
  |   نظرات: ۵ نظر
1,445 نفر بازدید

فتحی: پرسپولیس برنده سوپرجام شود به CAS شکایت می‌کنیم

سرپرست باشگاه استقلال ضمن عذر‌خواهی از هواداران این تیم گفت: اگر رای سوپرجام به نفع پرسپولیس اعلام شود به دادگاه CAS شکایت می‌کنم.
امیرحسین فتحی، درخصوص آخرین شرایط باشگاه استقلال و همچنین شکست آبی‌پوشان مقابل السد قطر صحبت‌های زیر را انجام داد:

ظاهرا در مورد تیام به نتایج خوبی رسیدید؟ 

همینطور است ما رایزنی‌های مختلفی کردیم و مقرر شد که این بازیکن از فردا برای تیمش بازی کند. طبق برنامه ۳۵۰ هزار دلار از این بازیکن دریافت خواهیم کرد و در این مدت هم شبانه روز کار کارشناسی انجام دادیم و دو بار هم خطیر به امارات سفر کرد و بعد از همه این رایزنی‌ها قرار شد که این بازیکن در ازای پرداخت ۳۵۰ هزار دلار به باشگاه استقلال برای عجمان بازی کند. با رایزنی‌های متعدد در این مدت متوجه شدم که تیام فقط قرار است نیم فصل یا نهایتا یک فصل در باشگاه اماراتی بماند و با توجه به اینکه به این موضوع پی بردم سعی کردم حق ترانسفر هم از باشگاه اماراتی بگیریم. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته ۲۵ درصد از انتقال تیام به باشگاه‌های دیگر نصیب باشگاه استقلال خواهد شد که فکر می‌کنم این رقم هم در آینده رقم خوبی است. حالا تیام با این اتفاقات متوجه شد در چه باشگاه بزرگی بازی می‌کرده و به اهمیت بزرگی باشگاه ایرانی پی برد.

 استقلال بازی بدی را به السد قطر واگذار کرد در این مورد چه صحبتی دارید؟ 

من به همه هواداران عزیز استقلال حق می‌دهم و وقتی در ورزشگاه بودم نگرانی را کاملا در چهره آنها می‌دیدم. آنها از فاصله طولانی به ورزشگاه آمده بودند و من هم به نمایندگی از باشگاه بزرگ استقلال از همه آنها عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی در ورزشگاه آزادی نباشیم چون روز بد استقلال را شاهد بودیم و باور کنید به هر بازیکنی زنگ می‌زنم خودش معتقد است که در بازی با السد روز خوبشان نبوده. حتی فرشید اسماعیلی که از بازیکنان خوب ما در آن بازی بود در بهترین شرایط قرار نداشت. شب بازی با السد شب خوب شفر هم نبود و من واقعا بابت این اتفاق از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

 در جریان بازی هم اشتباهی رخ داد که شایعه شد اصغر حاجیلو از سرپرستی کنار می‌رود. 

اشتباه برای همه پیش می‌آید و در دنیای فوتبال این اتفاقات می‌ا فتد. اگر هم واکنش شفر را در پس داشته به خاطر فشار روحی و روانی بیش از اندازه روی او بوده است. تغییرات در سرپرستی استقلال اصلا صحت ندارد و اصغر حاجیلو شناسنامه باشگاه استقلال بوده و هست و به کار خودش با قدرت ادامه خواهد داد.

 روز گذشته تورک رئیس کمیته اخلاق در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که صیادمنش و آقایی بخشیده نشده‌اند ماجرا چیست؟ 

زمانی که آقای تاج به محل تمرین استقلال آ‌مد وقتی با صحبت‌های من و شخص آقای شفر روبرو شد اعلام کرد که موضوع را بررسی خواهد کرد . وقتی آقای تاج محل تمرین را ترک کرد با من تماس گرفت و خود ایشان گفتند که این دو بازیکن بخشیده شده‌اند. اگر من اشتباه می‌کنم از آقای تاج سوال کنید. من از دلیل صحبت‌های آقای تورک اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چرا چنین بحثی مطرح شده است. شما می‌توانید از آقای تاج سوال کنید که خود ایشان با من تماس گرفت یا نه؟

 امروز در رسانه‌ها عنوان شده که رای کمیته استیناف مبنی بر بازی سوپرجام صادر شده و پرسپولیس ظاهرا برنده مسابقه شده است.  

ما دفاعیات خودمان را از طریق نماینده حقوقی‌مان ارسال کرد‌ایم و به عنوان یک حقوقدان به دوستانم در کمیته استیناف احترام می‌گذارم اما اگر رای به نفع پرسپولیس صادر شود خارج از انصاف بوده و معتقدم استقلال شایسته و مستحق این شکست بیرونی نیست. من در فضای آرامش و بدون تنش به دادگاه CAS شکایت خواهم کرد چون معتقدم سازمان لیگ کار اشتباهی انجام داده است.

 چطور؟ 

سازمان لیگ سه روز قبل از بازی نتیجه را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد در حالی که ما می‌توانستیم خود را به تهران برسانیم نمی‌دانم چرا آنها این کار را کردند و این یک کار غلط بود. شاید ما اصلا می‌خواستیم روز مسابقه به تهران بیاییم و بازی کنیم. به نظرم این کار کاملا اشتباه بود و نباید اتفاق می‌افتاد.

 اما ظاهرا کمیته انضباطی و سازمان لیگ به اظهارات اکبر عباسی ملکی در جلسه شورای تامین استناد کرده‌اند. 

من در جریان صحبت‌های آقای ملکی نبوده‌ام ولی شورای تامین مرجع فوتبالی نیست که تصمیم نهایی را بگیرد. وقتی سه‌شنبه و دو روز قبل از بازی دربی بازی را سه بر صفر می‌کنند این دیگر جای توجیه ندارد. آنها باید از ما سوال می‌کردند که آیا در مسابقه شرکت می‌کنید یا خیر؟ ما فقط خواستیم بازی به تعویق بیفتد. همین.

 به بحث بدهی‌ها برسیم تکلیف بدهی‌های استقلال چه شد؟

ما به تاریخی که AFC تعیین کرده نزدیک شده‌ایم، به هر حال در حال رایزنی هستیم و کارهای زیادی هم انجام داده‌ایم. شب گذشته بحث میرشاد ماجدی و همچنین پرویز مظلومی که نزد ما بود حل شد و این دو عزیز بخش زیادی از مطالباتشان را به باشگاه بخشیدند. ما تا ۱۲ شب در دفتر بودیم و در حضور کارگروه‌مان (آقایان عبداللهی، حاجیلو، دکتر نوروزی، مباشری، خطیر) صحبت‌های لازم را انجام دادیم. فکر می‌کنم تا تاریخی که اعلام شده از شر این بدهی‌ها خلاص خواهیم شد.

 بعد از بازی با السد انتقادات فراوانی به عملکرد بازیکنان خارجی استقلال مطرح شد نفراتی مثل الحاجی گرو ، نویمایر و طارق حمام صحبت شما در این زمینه چیست؟ 

تیام هم از روز اولی که به استقلال آمد شرایط خوبی نداشت و گل نمی‌زد. الحاجی باید با بقیه بازیکنان تیم هماهنگ شود، زبان آنها را کمی یاد بگیرد و به اصطلاح خودمان با آنها مچ باشد. سطح فوتبال گرو از تیام بالاتر است و در بازی قبل هم توپی به او نرسید. باید این مسائل را قبول کنیم. به نظر من خود الحاجی گرو و چشمی بهترین‌های استقلال در بازی با السد بودند و باید بپذیریم آن روز روز استقلال نبود. شما مطمئن باشید او به همراه طارق و نویمایر از بهترین‌های استقلال خواهند شد و من به همه هواداران استقلال این نوید رامی‌دهم که استقلال به روزهای خوبش بازخواهد گشت.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “فتحی: پرسپولیس برنده سوپرجام شود به CAS شکایت می‌کنیم”

 1. فرخ خان گفت:

  ۰

  ۰

  خبر آمد اقای فتحی اخیرا با نوشیدن گالنی ابجوهای المانی دارد سنگ دفع میکند لطفا از ایشان بخواهید تعدادی از سنگ ها را به دادگاه کاس ببرد شاید اونجا لازم بشه سر کپل خود را بشکند

 2. رامین احمدوندبروجرد گفت:

  ۱۹

  ۳

  بروبه هرخری که میدونی شکایت کن مرتیکه الاغ دایم الخمر،چهارتاگوساله مثه تومدیرورزشی شدن که اینه حال وروزمون،توبه دردسرپرستی غمارخونه مش غضنفرمیخوری

 3. هودار گفت:

  ۶

  ۲

  وقتی همه شما از طرف وزرات ورزش انتخاب میشوید و هوداران هیچ نقشی در آن ندارند شما چطور اینگونه صحبت میکنید همیشه از مدیران برای کارهایکه انجام ندادن بازخواست می‌شود نه
  از کارهایکه انجام دادن پس وظیفه یک مدیر چیست.

 4. حسن گفت:

  ۱۱

  ۳

  باشه
  میتونی بری بهت اجازه می دم 😀

 5. سیروس گفت:

  ۸

  ۲

  ماشالله به مدیر حقوقدان!!!
  راستی حقوقتو گرفتی که چند وقته داری شکر اضافه میخوری؟!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26708 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9378069 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر