جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۵

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۴/ دی/ ۱۳۸۷ - ۳:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر
108 نفر بازدید

فرخزادی گزینه اول

مرجع خبری پرسپولیس(۱۰:۳۵) / جمعه ۱۳ دی : داریوش خان شنبه می رودفرخزادی گزینه اول

بعد از بازی با ذوب آهن خبر بر کناری داریوش مصطفوی به صورت رسمی اعلام می شود. شاید با توجه به تکذیب هایی که درباره استعفای داریوش خان شنیده اید از این خبر تعجب کنید.اما این مسئله قطعی است و عمر مدیریتی مصطفوی در پرسپولیس دوام چندانی ندارد. پس از اینکه هدایتی به طور رسمی اعلام کرد تا مصطفوی هست نمی تواند در باشگاه کاری کند، توانست علی آبادی را راضی کند تا مصطفوی از پرسپولیس برود،نکته ای که در مصاحبه دیروز هدایتی با فارس و تعریف او از مدیریت علی آبادی به چشم می خورد.
با رفتن مصطفوی به احتمال زیاد مجید فرخزادی مدیر عامل پرسپولیس می شود. فرخزادی از حامیان اصلی پیروانی در پرسپولیس است ولی آینده پیروانی در پرسپولیس ارتباط مستقیمی به نیتجه بازی با ذوب دارد.
البته این سکه یک روی دیگر هم دارد.از طرفی قرار بود که روز گذشته قسط دوم قرارداد بازیکنان پرداخت شود اما مصطفوی اعلام کرد که این اتفاق روز شنبه رخ خواهد داد.این خبر هر چند می تواند تاییدی برای برکناری مصطفوی باشد اما مدیر عامل فعلی پرسپولیس به بازیکنان گفته که سازمان شنبه مبلغ قرارداد ها را واریز می کند.حالا اگر در نظر بگیریم که سازمان بخواهد مثل سابق پای داریوش مصطفوی بایستدمی توان متصور شد که قرارداد ها را هم خودش پرداخت کند.
اما منابع موثقی در باشگاه پرسپولیس خبر می دهند که شنبه روز آخر است و پرسپولیس صاحب مدیر جدیدی می شود

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 60705 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9145820 بازدید

افراد آنلاین: 29 نفر