جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۴/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
  |   نظرات: ۱۸ نظر
5,599 نفر بازدید

فرشاد احمدزاده باز هم محروم شد!

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص سه تیم لیگ برتری صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم برگزار و از سوی احسان حاج صفی تخلفاتی مبنی بر توهین به داور مسابقه رخ داد. وی به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.

مسابقه تیم های شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرشاد احمدزاده- بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل توهین و تهدید داور که منجر به اخراجش شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای در خصوص محرومیت قطعی و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدید نظر می باشد)

همچنین با توجه به سابقه احمدزاده به ایشان تذکر داده می شود که چنانچه این رفتارها ادامه یابد با مجازاتهای شدیدتری روبه رو خواهدشد.

در دیدار تیم های نساجی مازندران و تراکتور از سوی تماشاگران تیم نساجی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن حریف رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. ( این رای قابل تجدید نظر است)

به تیم نساجی مازندران تذکر جدید داده می شود که با توجه به تکرار تخلفات از سوی تماشاگران این تیم در بازیهای خانگی در هفته های ۲، ۳، ۶ و ۷ و جام حذفی ، چنانچه در بازی بعدی این تخلفات به هر نحو تکرار شود، مستوجب محرومیت از حضور در بازیهای خانگی خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

18 Responses to “فرشاد احمدزاده باز هم محروم شد!”

 1. Mohammad گفت:

  ۰

  ۰

  من نمی‌دونم با چه تفکری احمدزاده . ربیع خواه .ماهینی . تو لیست نگه داشتن و لیست رو پر کردن – بعد هم همه تیم ها دارن بخاطر بازیکن خارجی نتیجه می‌گیرد ماهم سه تا بازیکن خارجی داریم و پول میدیم که رو نیمکت بنشینند – اخه کدوم تیم یه سهمیشو میزاره برا دروازه‌بان دوم

 2. شهرام سیدنی گفت:

  ۰

  ۰

  هشدار هشدار
  هدفم دفاع از بازیکنها نیست وولی کاملن مشخصه که دارن تیمو با این شقه شقه کردن به حاشیه میبرن هوادر ها هوشیار باشن که حمایت کنن از بازیکن فردا نوبت بازیکنهای کلیدی میشه این تاکتیک اونها است حمله به نقطه ضعف جهت متلاشی کردن تیم حالا هر بازیکنی باشه وظیفه ما مقابله با زورگوی کمیته و فدراسیون است . نقطه قوت ما اتحاد است نزارین این اتحاد با سیاستها کثیف از بین بره . خود زنی نکنین فردا نوبت بازیکنهای کلیدی میشه

 3. ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  ای کاش مرحوم میشد

 4. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  آقای حسن زاده آخرتتا به چه بهایی میفروشی؟؟

 5. پرسپولیس زلزله گفت:

  ۰

  ۰

  کمه هر چی بیشتر بهتر

 6. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  با این که فرشاد احمدزاه این فصل برای تیم کار مفیدی انجام نداده اما دشمنی کیمته انضباطی این فصل خیلی داره صدمه میزنه به پرسپولیس

 7. saeed گفت:

  ۰

  ۰

  الان که به حرف های خدا بیامرز کاشانی فکر میکنم که میگفت پرسپولیس تیمه و هنوز باشگاه نشده میفهمم منظورش چی بود
  واقعا تو این باشگاه یکی پیدا نمیشه که این دلقکو یا توجیه کنه یا پرت کنه بیرون که اینجوری اینه دق ما طرفدارا نشه!! این بشر امسال اومده که حال ما طرفدارا رو بگیره

 8. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  آقای انصاری فرد ایرج عرب با تمدید و جذب بازیکنانی مانند ماهینی و احمدزاده و جونیور کمر به نابودی پرسپولیس بست تا استقلال دوجین بازیکن چندمیلیاردی بگیره و قهرمان بشه…شما سالها توپرسپولیس بازی کردی پس تفکرت بایدخیلی حرفه ای باشه…زودتربازیکنان بی کیفیت و حاشیه ساز که با رابطه درپرسپولیس هستند کنار بزارید تا لیست خالی بشه وچندبازیکن تراز اول بگیرین…دیر بجنبید دیر میشه استاد…

 9. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  بازیکنی که همش دونبال دعواست واسه چی نگهش میدارن انشاالله تو نیم فصل بفرستن بره جاش تو تیمای پایین جدولی هم نیست چه برسه به پرسپولیس

 10. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  فقط فرشاد؟این همه بازیکنا هر چی دوست دارن به داور میگن و فقط فرشاد باید محروم بشه؟

 11. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اصلا برا این بازیکن دیگه روحیه مونده!!!!!!!!!!!!!!!
  یه کم باید بازیابی روحیه شود
  تیمم که داره آسیب میبینه

 12. حسین ص(بهشهر) گفت:

  ۰

  ۰

  خدایی کسی نیست حق هواداران وباشگاهمون رو از این بی ناموسها بگیره !!!

 13. Alireza گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام به سرخ دلان عزیز؛ این بشر به جز محروم شدن چه کار دیگری انجام داده ،اون از خارج رفتن در حالی که باشگاه از گرفتن بازیکن محروم بود و این از بازگشتنش.تیم استقلال داره چهارتاچهارتا میزنه ما باید بنشینیم و روزهایی که این آقا برای پرسپولیس بازی کرده را بشماریم که از انگشتان یک دست کمتره وبعد ببینید برای تیم چقدر بار مالی داشته!!!!!!

 14. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  من که از کمیته انضباطی بخاطر این تصمیم راضیم صمیمانه دستشان را می فشارم خدا کنه پرسپولیس هم ی تصمیم درست و درمون در موردش بگیره و ردش کنن بره،یک سوم از بازیهای لیگ رفته و این یارو هنوز ی حرکت مثبتی از خودش نشون نداده عرب لعنتی خدا هر جا هستی خیر نبینی با این بازیکن جذب کردنت اون از جونیور این از فرشاد نی نی

 15. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  دیواری کوتاه تر از پرسپولیس نیست.
  اقایون کاسه لیس کمیته افتضاحی نتیجه برخورد با قلعه نوعی چی شد.؟ نتیجه برخورد با عوامل باشگاه سپاهان ک به هوادارا بعد بازی توهین کردن چی شد.؟ نتیجه برخورد با تبریزی سیاوش و غیره ه چی شد؟ نتیجه برخورد با دورانی که خودشون اعتراف کردن ک رشوه ( تلوزیون ۵۰ اینج و ۵ میلیون پول گرفتن ک گل بازی پرسپولیس استقلال رو نگیره چی شد؟ نتیجه شعار های هوادار ترتر بر ضد ایران و ایرانی و شعار های جدایی طلبانه چی شد؟
  نتیجه فحاشی هواداران استقلال – سپاهان – تراکتور به نوامیس بازیکنان پرسپولیس چی شد؟و و و خیلی چیزای دیگه
  شما کاسه لیس ها و نوچه ها هر روز دارید بار خودتونو سنگین تر میکنید هواداران پرسپولیس از شما نمیگذرن . اون دنیا یقتونو میگیرم اینجا که زورمون بهتون نمیرسه چون همه ارکان فوتبال فاسد شدن. متاسفانه همه دارن میلنگن و پرسپولیس راست راه میره ک باعث شده همه بر ضدش بلند شن . ولی ما هوادارا عاشقش هستیم و راست راه برو ک رو سیاهی به خیلیا خواهد ماند.

 16. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  بله دیگه وقتی خطیبی بیشرف کنار زمین دلقک بازی درمیاره و ورزشگاه را به تشنج میکشونه و آخرش هم طلبکار میشه و باشگاه هم درمقابل خطیبی و کمیته انضباطی و فدراسیون دست تسلیم بالا میبره تهش میشه محرومیت پیاپی پرسپولیس و بازیکنانش!
  حالا هی بشینید و فقط نگاه کنید و هیچ اقدامی هم نکنید

 17. علی گفت:

  ۰

  ۰

  آفرین واقعا آفرین! وظیفه ی خودشو به عنوان یه بازیکن داره به نحو احسن انجام میده!! من کاری به این کمیته اون کمیته ندارم من کاری به محروم شدنشم ندارم اما افسوس و هزار افسوس که یه همچین مشنگی لیست بزرگسال مارو پر کرده و به خاطرش سروشو رد کردیم و نتونستیم بازیکن بگیریم!!!!! ( الاٰغ)

 18. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  حالا بود و نبودش خیلی فرقی برا ما نداره.. امیدوارم‌نیم فصلم بندازنش بیرون..اینجور بازیکنا بدرد پرسپولیس نمیخورن.. اون عرب عوضی فقط برا پرکردن لیست این دلقک رو خرید..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5915 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24181623 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر