چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
  |   نظرات: ۶ نظر
939 نفر بازدید

فرشاد احمدزاده: هرگز فحاشی نکردم / به داور گفتم اگر دلت می‌خواهد اخراجم کن!

پرسپولیس نیوز: فرشاد احمدزاده نسبت به رای محرومیت دوباره خود واکنش نشان داد و مدعی شد هیچ فحاشی علیه داور بازی نداشته است.

هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس بار دیگر از سوی کمیته انضباطی با محرومیت مواجه شد تا در پایان دهمین هفته از لیگ نوزدهم، پنجمین جلسه محرومیت را تجربه کند!

در رای مربوط به فرشاد احمدزاده آمده است که این بازیکن در دیدار برابر شاهین بوشهر به داور بازی فحاشی کرده و این گزارش باعث محرومیت شده است. هافبک پرسپولیس اما این مساله را رد می‌کند و در اینباره اینطور توضیح می‌دهد: واقعا نمی‌دانم چه باید بگویم. اصلا باور نمی‌کنم. چرا باید محروم شوم؟ مگر چه حرفی زدم و اگر به خاطر این مسائل بخواهند محروم کنند که در هر بازی برای هفته آینده نباید تیمی بازیکن داشته باشد.

وی ادامه داد: من هرگز به داور مسابقه فحاشی نکردم. به جان مادرم فحشی ندادم. داور در آن صحنه خطا گرفت و به نظرم اینطور نبود. اعتراض کردم و کارت زرد داد و گفت اگر ادامه بدهی اخراجت می‌کنم. گفتم اگر می‌خواهی مرا بینداز بیرون. اصلا فیلم بازی را نگاه کنید و لب خوانی کنید که گفتم اگر دلت می‌خواهد اخراجم کن. فحش ندادم و نمی‌دانم چرا در گزارش خود این را آورده است. من اعتراض کردم و تهش هم اخراج شدم و محرومیتم را پشت سر گذاشتم و نمی‌دانم این دیگر چیست.

احمدزاده درباره اینکه این فصل اتفاقات عجیبی را پشت سر می‌گذارد و دلیل آن چیست گفت: من در بازی‌های تدارکاتی و آماده سازی پرسپولیس تمام تلاشم را داشتم تا با آمادگی خودم را به پرسپولیس و بازی‌های این تیم برسانم و بتوانم روزهای خوبی را در کنار هواداران داشته باشم. اصلا تصور این روزها را نمی‌کردم و نمی‌دانم چرا دچار این نحسی و بدشانسی شده‌ام. در بازی با استقلال نزدیک بود بازیکن هم‌تیمی من با ضربه‌ای که خورده اتفاق بدی را پشت سر بگذارد اما در نهایت محرومیت بیشتر نصیب تیم ما شد. بعد هم اینطور. والله با این اتفاقات شرایط خوب نمی‌شود. اتفاقات فوتبالی و فرهنگی جدا از هم هستند. در فوتبال این اتفاقات عادی هستند و باید فوتبالی تصمیم گرفت. خیلی اتفاقات بدتر از این می‌افتد که نیاز به بررسی و فرهنگ سازی هست اما کسی دخالت نمی‌کند ولی اینجا به خاطر حرفی که نزدم و فقط اعتراض کردم می‌گویند فحش داده‌ای و اخراج و محروم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: نمی‌دانم چه باید بگویم. نمی‌دانم چطور از هواداران عذرخواهی کنم. من مقصر نیستم و نبودم. من فحش ندادم و اکنون بابت این محرومیت شرمنده هواداران هستم. من می‌خواهم در کنار هواداران و تیم محبوبم باشم و نمی‌دانم این اتفاقات چرا علیه من شکل می‌گیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “فرشاد احمدزاده: هرگز فحاشی نکردم / به داور گفتم اگر دلت می‌خواهد اخراجم کن!”

 1. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  با اختلاف بهترین بازیکنه گوشه راستمونه اما حیف که همیشه محرومهحسام

 2. فری پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  بندازیدش بیرون
  تعصب رو با وحشی بازی اشتباه گرفته
  این اگه تعصب داشت تواون شرایط محزومیت تیمو رها نمیکرد وبعدش که دید توتیم جدیدش جایی نداره برگشت مثلا جبران کنه ولی…

 3. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  فرشادجان توروخدابامسئولیت تررفتارکن…‌‌

 4. f.a گفت:

  ۰

  ۰

  آره درست می گید شما أقای ali.z باید از قراداد این بازیکنان -که برای تیم شاید امسال زحمت نکشیده اما سالهای قبل که کشیده- کم بشه تا فردی مثل ایرج عرب بیاید یه هویی همشو برداره و بره…
  خواهش می کنم ازتون ، عاجزانه خواهش می کنم یکم واقع بین باشید…
  بازیکنانو ولشون کنید تا بازیشونو بکنن
  مشکل از جای دیگه است…
  مشکل مدیرتی قبلی بود که تیم وارد بحرانه
  آقای انصاری فرد هم داره تلاششون و می کنت کی حل بشه این مشکلات خدا داند…
  بازیکن مثل یک کارمند وقتی مدیرت نشه ، وقتی مدیر و مدبر بالا سرش نباشه
  همینه دیگه ، ما ام که می بودیم همین بودیم
  متأسفانه ما فقط داخل زمینو می بینیم از پشت پرده خبر نداریم…
  عرب بذر عدم قهرمانی پرسپولیس و ریخت آبیاریشم کرد الان که شکوفه زده داده دست انصاری فرد حالا این آقا باید کلی بدوه تا شکوفه های بحران که گریبان گیر بازیکاننم شده بخشکانه…
  واقع بین باشید

 5. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  عذرخواهیت به چه دردی میخوره؟؟ تعصب به وحشی بازی و اعتراض کردن نیست.. اگه واقعا دلسوز بودی تیمو ول نمیکردی بری الانم که برگشتی بجای کمک کردن به تیم همش داری دردسر درست میکنی

 6. Ali. Z گفت:

  ۰

  ۰

  برو گمشو بابا همش حاشیه درست کرده امسال… به نظر من باید ۴۰ درصد از قراردادش کم بشه چون همش محروم بوده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22934 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19486521 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر