یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  |   نظرات: ۱۵ نظر
2,533 نفر بازدید

فغانی:دیگر شوقی برای قضاوت بازی‌های استقلال و پرسپولیس ندارم/ داور خارجی بیاورند!

پرسپولیس نیوز: داور دربی ۸۸ گفت: با این شرایطی که به وجود آمده و توهین‌هایی که می‌شود خود من دیگر اصلا شور و شوقی برای قضاوت در این بازی ندارم.

 علیرضا فغانی در گفت‌و‌گو با برنامه ورزش و مردم در خصوص دربی ۸۸ گفت: ما مثل بقیه بازی‌های انرژی گذاشتیم هر چند دربی در کشور ما به گونه ای است که قبل و بعد از بازی‌ توهین‌هایی می‌شود که به نظرم اگر یک داور خارجی بیاورند بهتر باشد.

وی در خصوص اینکه خطاهای بازی کمی زیاد بود گفت: یکسری از دوستان ایراد گرفتند که خطا زیاد بوده ولی این دست داور نیست. اگر خطایی می‌شود دست ما نیست و این ممکن است با توجه به تاکتیک تیم‌ها باشد.متاسفانه یک جوی درست شده و یکسری مسائل از طرف برخی بازیکنان رعایت نمی‌شود و روز گذشته هم رعایت نشد. شاید بعضی مواقع ناظر انضباطی که در استادیوم حضور دارد تذکرات جدی بدهد. دیدید که ۲ بازیکن دو تیم سر برخوردی کوچک با هم درگیر شدند و همین باعث شد طرفداران دو تیم به هم سنگ بزنند. با این شرایطی که به وجود آمده من اصلا دوست ندارم برای این دو تیم قضاوت کنم  همانطور که شاید آنها هم دوست نداشته باشند من برای آنها قضاوت کنم.

فغانی در خصوص اینکه مدعی شده بود این بازی را به زرگر بدهند گفت: از ابتدای هفته که اعلام کردند من داور هستم در صفحات مجازی شروع به فحاشی به من کردند. چه استقلالی‌ها و چه پرسپولیسی‌ها. من خودم آبرویم را بیشتر از استقلال و پرسپولیس دوست دارم. نه من بلکه خانواده‌ام. اصلا رنگ قرمز و آبی برای من معنی ندارد.متاسفانه یکسری مسائل در کشور ما از بین رفته است. برخی خانمها پیام دادند و از الفاظ رکیک استفاده کردند. خود من اصلا شور و شوقی برای قضاوت در این بازی ندارم. مثلا داور خارجی می آورند و قضاوت می‌کند و می‌رود و اصلا کاری هم به او ندارند.

به گزارش فارس،داور بین‌المللی کشورمان گفت:امثال من زیاد آمده اند و رفته اند و ما هم خواهیم رفت. من در جام جهانی بعدی هم شانس قضاوت دارم، اگر باشم با اسم ایران در جام جهانی آبروداری می‌کنیم ولی بحث این است که نتیجه گرایی در این فوتبال خیلی مهم شده است و لذتی که همه دنیا از این رشته می‌برند ما نمی‌بریم. برای من یکسری فحاشی ها عادی شده ولی می‌دانم اگر به کسی انرژی منفی بدهید به خودتان بر می‌گردد.

وی تاکید کرد: سنگی که به چشم کمک داور خورد اگر کمی پایین تر می‌خورد چه اتفاق تلخی می‌افتاد. به همه داوران انگ می‌زنند که استقلالی است یا پرسپولیسی.داوری که ۹۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد برایش طرفدار تیمی بودن چه ارزشی دارد؟

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

15 Responses to “فغانی:دیگر شوقی برای قضاوت بازی‌های استقلال و پرسپولیس ندارم/ داور خارجی بیاورند!”

 1. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  بابا چرا دارین خودتون رو اذیت می کنید این یه استقلالی تمام عیار هست چند ساله تو نخش هستم همیشه تو دربی ها سعی میکنه گوشه های محوطه یا پشت محوطه تیم خطاهای الکی بگیره که به تیم ضربه بزنه جام حذفی رو کی دیدید چه جور برای استقلال در آورد و سر نفت رو برید توپ تو شکم بنگر خورد یادتونه پنالتی گرفت فقط همه باید معترض باشیم نزاریم دربی دیگه به این بدن

 2. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  سلام به همه
  ۱- آقای فغانی تو توی همین بازی ها معروف شدی پس یادت باشه که دیگه کلاس نذاری برای هوادار ها
  ۲- توی بازی هایی که قضاوت کردی همیشه به ضرر پرسپولیس قضاوت کردی و به سود استقلال . و بهتره به جای مظلوم نمایی علت این رو توضیح بدید
  ۳- به نظر من علت بی احترامی به شما اینه که بعد از اشتباهات فاحش ، جسارت عذر خواهی از هوادار ها رو نداری . این همون کاریه که داور های بزرگ دنیا انجام میدن.
  ۴- بهتره داور خارجی بیاد البته فکر نمیکنم مافیای فوتبال اجازه ی این کار رو بده چون نمیتونن از اونا بخان که به سود استقلال سوت بزنن.

 3. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  باسلام
  ازهواداری تیم محبوبم پرسپولیس تقاضا دارم به هیچ کس توهین نکنن آقای فغانی یه داور بین المللی هستند عیبی نداره خدا جای حقی نشسته اگه عمدا سوت به نفع استقلال زده خودش باید جوابگو باشه خواهش میکنم توهین نکنید چون ارزش توهین ندارد فرهنگ پرسپولیس وپرسپولیسی خیلی بالاست ممنون از همه هوادارای تیم محبوبم

 4. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی در میادین بین المللی موفق است چون روی کارش نظارت دقیق میشود ولی این نظارت در ایران وجود ندارد و او کاملا هرکاری که بخواهد انجام می‌دهد و در قضاوت های گذشته اش و در همین دربی نشان داده که چقدر ضد پرسپولیس و تمام سوت ها و تصمیمات اش بر علیه این تیم است .

 5. Hji گفت:

  ۰

  ۰

  ای حرومزاده…جام جهانی رو به گه کشوندی حالا اینجا برا ما کلاس میزاری,بخدا قسم بریم بی کیفیتترین داور خارجی رو بیاریم برا دربی سگش شرف داره به بهترین داور ایرانی که بدون استثنا همشون حرومزادن و دوست ندارن موفقیت پرسپولیس رو ببینند، البته بجز داور خوب و ارزنده کشورمون آقای خسروی که در حال حاضر بازنشسته شده…

 6. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی یه فرد خود خواه و نمک نشناس هست.یه بی هویت بیشرف

 7. Fahim گفت:

  ۰

  ۰

  ما هم به بودن تو افتخار میکنیم
  از لحاظ فنی که هیچی ولی تز لحاظ اخلاق و انسانیت خیلی عالی هستی و درجه یکی

 8. saman گفت:

  ۰

  ۰

  نه که خیلی هم خوب قضاوت میکنی حالا ناز هم میکنه منم میگم اینو دیگه نباید داور ما بزارن

 9. saman گفت:

  ۰

  ۰

  من هم شدیدا موافق اوردن داور از خارج هستم. بهترین ، منصفانه ترین و بی حاشیه ترین قضاوتهای بازیهای دربی تو همون دوره های بود که داور خارجی میووردن. حالا این فغانی که بهتره، اون یکی ترکی که تو قضاوتای دربی که انجام داد فقط گند زدو رفت…..

 10. کیان گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی چند تا بازی تو جام جهانی قضاوت کرد و خوب هم قضاوت کرد،که باعث افتخار ایران شد،ولی این دلیل نمیشود که دربی به این مهمی( که در آسیا چنین دربی مهمی نداریم )را به این شکل قضاوت کنه و دو تصمیم مهم در بازی به ضرر پرسپولیس بگیره ما پرسپولیسیها امیدواریم که این اشتباهات آقای فغانی سهوی بوده باشه نه از روی ………….

 11. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  بله خب ماموریت آخرین ماموریت رو هم به خوبی اجرا فرمودی. خسته نباشی پهلوان!

 12. سعیدجعفری گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شو همیشه به سود استفراغ داری سوت میزنی

 13. 6قدیم گفت:

  ۰

  ۰

  ماهم میدونیم بعدازجام جهانی و اون دست دادنهای خاص، دیگه دل ودماغ اینجارو نداری، ولی ایکاش خودت ازقضاوت دربی انصراف میدادی.

 14. عشق یعنی پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  از ترس اینکه وصله پرسپولیسی بهت نزنن پنالتی مارو ک نگرفتی،ی کارت زرد مفت هم ک دادی،بدرک دیگه نیا دربی سوت بزن،کرمانشاهی سوت میزد بهتر بود والا،منت هم میزاره….

 15. رسول گفت:

  ۰

  ۰

  دو کلمه حرف حساب

  از پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال , جهت دست خالی بودن برانکو اذعان دارند , اما خودش فقط مشغول تمرین تیم و به فکر صعود است.

  گرشاسبی در مصاحبه گفته برانکو پنج ماه است حقوق نگرفته , اما خودش سرگرم تمرین و صعود پرسپولیس است. روزنامه ها همه می نویسند پرسپولیس با سه بازیکن محروم و محرومیت خود برانکو در پشت خط کار سختی دارد , اما خودش مشغول و به فکر تیم است.

  کارشناسان , استقلالی و پرسپولیسی, همه می گویند پرسپولیس بهتر بازی کرد , اما برانکو سرگرم تمرین تیم است. کارشناسان داوری می گویند یک پنالتی به نفع پرسپولیس گرفته نشد و سهرابیان باید اخراج می شد. برانکو سرگرم تیم است. در آخر اگر بخواهم بگویم حالا حالا گفتنی است. آیا تا به حال مربی خارجی با اخلاق , با سواد و با معرفت مثل برانکو دیده اید…؟؟؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8062 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24434295 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر