جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۳
تبلیغ داخلی


سرویس: حرف هوادار
 |  ۲۵/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
  |   نظرات: بدون نظر
1,110 نفر بازدید

فقط ۱۰ درصد ورزشگاه تختی در اختیار قرمزها/ افتتاح هتل جم توسط پرسپولیسی‌ها

پرسپولیس نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم گفت: در دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران قرمزپوش پایتخت قرار می‌گیرد.

عباس دراهکی در شهرستان جم، با اشاره به دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: همه چیز برای برگزاری این مسابقه در شهرستان جم فراهم شده و ورزشگاه تختی نیز مشکلی ندارد و آماده میزبانی از این رقابت حساس است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم افزود: بلیط فروشی این مسابقه از طریق سامانه الکترونیکی انجام می‌شود و هواداران با همراه داشتن کارت ملی می‌توانند وارد ورزشگاه شوند.

وی بیان کرد: فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران پرسپولیس قرار خواهد گرفت و از بعد از پر شدن جایگاه هواداران پرسپولیس دیگر امکان خرید بلیط توسط آن‌ها وجود نخواهد داشت.

دراهکی از رفع مشکل نبود هتل در جم خبر داد و گفت: هتل جم قبل از دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی افتتاح می‌شود و تیم‌های لیگ برتری دیگر مجبور نیستند در عسلویه اسکان یابند و با افتتاح این هتل که احتمالا توسط پرسپولیسی‌ها انجام می‌شود تیم‌های لیگ برتری در شهر جم اسکان می‌یابند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


 

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9747 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25544171 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر