پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۰:۲۷
  |   نظرات: يك نظر
985 نفر بازدید

فنونی‌زاده: بازی با نساجی تدارک خوبی قبل از الدحیل بود/ باشگاه مقصر جدایی بازیکنان است

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسابقه مقابل نساجی یک دیدار دوستانه با تیمی درجه دو در آسیا قبل از رویارویی با الدحیل بود.

مرتضی فنونی‌زاده، در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی در هفته ششم لیگ برتر گفت: بازی چندان دلچسب نبود و شبیه به یک بازی دست‌گرمی قبل از دیدار مقابل الدحیل بود تا زمانی که نساجی ۱۰ نفره نشده بود پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت اما بعد از این اتفاق شرایط بهبود پیدا کرد.

وی در مورد اینکه وقفه لیگ در عدم زیبایی بازی تأثیر داشت، عنوان کرد: ۱۰۰ درصد همین طور است به هر حال این یک بازی یک مسابقه دوستانه مقابل یک تیم درجه دو آسیا بود که پرسپولیس توانست برنامه‌های خود را مرور کند. اینکه پرسپولیس در تیم ملی هم نماینده نداشت به سودش شد چرا که بازیکنانش خسته نشدند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه یادآور شد: البته نساجی هم حریف دست و پا بسته‌ای نبود و چند حمله پراکنده داشت، به نظر من جواد نکونام اشتباه کرد که عباس‌‌زاده را بیرون کشید. آنها در اواخر بازی می‌توانستند وقتی در اواخر این تیم فشار می‌آورد عباس‌زاده می‌توانست به آنها کمک کند. این برد برای پرسپولیس لازم بود تا نوار تساوی‌ها را قطع کند که یقه نساجی را گرفت.

فنونی‌زاده در پایان در مورد دیدار پرسپولیس مقابل الدحیل تصریح کرد: همه هم‌قسم شدیم تا به این بازی برویم و از پرسپولیس حمایت کنیم اما شرایط دو تیم از لحاظ مالی و فنی قابل مقایسه نیست. دست برانکو بسته است و دیدید که سه تعویضی که انجام داد سن بازیکنانش روی هم رفته ۵۰ سال نمی‌شد. مقصر خود باشگاه است و نباید اجازه می‌دادند بازیکنان خوبشان جدا شوند و حداقل آنها را تا نیم‌فصل حفظ می‌کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فنونی‌زاده: بازی با نساجی تدارک خوبی قبل از الدحیل بود/ باشگاه مقصر جدایی بازیکنان است”

  1. شعبانعلی میردارپاقلعه گفت:

    ۱۹

    ۰

    آقامرتضی توموضعتوروشن کن دوست پرسپولیسی یادشمن.هرچندمن تردیددارم دوست باشی.آخه مردحسابی تواگه دل بی کینه وعاقلانه داشتی حتمافرصتهای بیشماره پرسپولیس روقبل ازاخراج شجاعی میدیدی .توچطوربازی ودیدی که تیرک دروازه وموقعیت احمد.منشاء روندیدی… انصاف هم چیزخوبیه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 38434 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11289815 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر