پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۷
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۰:۴۵
  |   نظرات: يك نظر
1,694 نفر بازدید

فنونی‌زاده: عبدی نشان داد به استوکس نیازی نداریم/ پیکان به تجربه پرسپولیس باخت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی در اختیار پیکان بود و آنها به تجریه تیم پرسپولیس باختند.

مرتضی فنونی‌زاده، در خصوص بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان اظهار داشت: پرسپولیس خوب بازی نکرد و این بخاطر این است مدت زیادی از شرایط بازی به دور بودند. از دو سه هفته دیگر پرسپولیس بازی ‌های خوبی به نمایش می‌گذارد. تنها نکته مثبت این بازی سه امتیازی بود که کسب شد و اختلاف این تیم با رقبا بیشتر شد.

وی افزود: پیکان خیلی بهتر بازی کرد و ۶۰ به ۴۰ بازی در اختیار آن‌ها بود. پیکان به تجربه بازیکنان پرسپولیس باخت و در آینده تیم خیلی بهتری می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: در این بازی خط دفاعی سرخپوشان عملکرد خیلی خوبی داشت. در دروازه هم بیرانوند نمایش خوبی از خود نشان داد و فقط در پنالتی که داد اشتباه کرد. می توانست توپ را رها کند و اتفاقی رخ نمی‌داد. او نباید این اشتباهات را انجام دهد.برایش در تیم جدیدی که می‌رود آرزوی سلامتی می‌کنم.

وی در رابطه با درخشش عبدی در این دیدار خاطرنشان کرد: عبدی با عملکردش نشان داد دیگر به استکوس نیازی نداریم. یحیی می تواند در چند بازی آخر لیگ به این جوان‌ها بیشتر بازی بدهد تا تجربه کافی را کسب کنند. آن دو صحنه‌ای را که اشتباه کرد بخاطر تجربه کمش بود. او بیست سال بیشتر سن ندارد و امیداورم در آینده بیشتر بدرخشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فنونی‌زاده: عبدی نشان داد به استوکس نیازی نداریم/ پیکان به تجربه پرسپولیس باخت”

  1. pooyan گفت:

    ۲

    ۴

    عبدی ذخیره بدی نیست ولی یعنوان بازیکن ثابت اصلا فعلا روش نمیشه حساب کرد ضمنا اگه داور سختگیری میکرد بابت تکلی که با استوک زد رو پای بازیکن میتونست قرمز هم بگیره و دبل کنه تو اخراج شدن جلوی پیکان که این نشونه کم تجربه و خام بودنشه . در هر صورت فرم بازیش و دقتش و قدرت تصمیم گیریش فعلا در حد یه ذخیرست فقط . پرسپولیس بعد از طارمی احتیاج به یک مهاجم رو داشته و هنوز کسی نزدیک به اونم نیومده و بزودی به مشکل خواهیم خورد


 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26772 بازدید

بازدید دیروز: 34276 بازدید

بازدید کل : 25526072 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر