جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  |   نظرات: ۴ نظر
2,163 نفر بازدید

فنونی‌زاده: کالدرون برنگردد رسول‌پناه می‌ماند و هواداران/ جای انصاری‌فرد بودم یک دقیقه هم نمی‌ماندم

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر جای محمدحسن انصاری‌فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می‌بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می‌شود.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص مشکلات باشگاه پرسپولیس در سطح مدیریت اظهار داشت: همه اینها به مسائل مالی مربوط می‌شود. اگر در خانواده کوچک خودمان هم پول نباشد باعث بروز اختلافاتی می‌شود. متولی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وزارت ورزش است و باید به هردو باشگاه برای پول دادن و برگزاری اردو … به طور یکسان نگاه کند.

فنونی‌زاده ادامه داد: اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه جلسه را بدون حضور مدیرعامل برگزار می‌کند، مساله خوبی نیست، من اگر جای انصاری‌فرد بودم یک دقیقه هم نمی‌ماندم. متاسفانه اعضای هیات مدیره باشگاه غیرفوتبالی هستند که این اتفاقات می‌افتد و اگر تنشی وجود دارد به نظر من وزیر ورزش باید به این مسئله ورود کند. پرسپولیس اکنون صدرنشین است و تا چندروز دیگر نیم‌فصل دوم شروع می‌شود. این اتفاقات ممکن است تیم را درادامه با چالش جدیدی روبرو کند. پرسپولیس بایدروند روبه رشدش را ادامه بدهد تا به چهارمین قهرمانی برسد و اگر اعضای هیات مدیره خللی به کار انصاری‌فرد وارد کنند هواداران ساکت نمی‌مانند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه رئیس هیات مدیره عنوان کرد برای بازگشت کالدرون قول نمی‌دهد، گفت: با این حساب به قول معروف او می‌ماند و یک تیزی! او باید جوابگوی هواداران باشد. انصاری‌فرد کارش را به نحو احسن انجام داده و اگر کالدرون برنگردد، ‌رسول پناه می‌ماند و هواداران. مربیان خارجی که ‌تاکنون به ایران آمده‌اند همه پروازی بوده‌اند اما کالدرون یک بار هم مرخصی نرفت و طلب پول نکرد.

وی افزود: او در پایان نیم فصل نشان داد کیفیت بسیار خوبی دارد. هم بازیکنان تیم و هم کادر فنی زحمت کشیدند و تیم را به صدر جدول رساندند. من در ابتدا منتقد کالدرون بودم، اما وقتی تیم خوب شد و نتیجه گرفت مشخص شد که تیم شرایط خوبی پیدا کرده است. حفظ کالدرون واجب ترین مسئله پرسپولیس است.

فنونی‌زاده در مورد جذب نفرات جدید برای تقویت تیم عنوان کرد:‌ ما اصلا به بازیکنی نیاز نداریم، خداراشکر در هر پست دو بازیکن خوب داریم که همه آن‌ها باید در تیم ملی بازی کنند. شما شجاع خلیل‌زاده را ببینید، چرا او نباید به تیم ملی دعوت شود. او بازی می‌کند و به روند خوبش ادامه می‌دهد و وقتی به ۳۰ سال رسید می‌گویند پیر شده، در صورتیکه از زمان کی‌روش تا الان باید ۵۰ بازی ملی انجام می‌داد.

وی در مورد اینکه مشکلات مالی که پرسپولیس با آن گریبانگیر است، اظهار داشت: به هر حال بازیکنان همیشه مقداری از قراردادشان را گرفته‌اند که کم هم نبوده، آن‌ها بچه‌های با معرفتی هستند و باید سعه صدر بیشتری داشته باشند و به این مسائل دامن نزنند. کالدرون هم گفت بازیکن جدید نمی‌خواهیم و طلب بازیکنان پرداخت شود. در این زمینه هیات مدیره باید کمک کند و انصاری‌فرد به تنهایی نمی‌تواند مطالبات را بدهد. این مسائل ممکن است باعث تنش و چالش در تیم شود و خدا نکرده موقعیت تیم در جدول به خطر می‌افتد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: شما ببینید، گفته می‌شود پرسپولیس مغانلو را می‌خواهد، اما بنده‌خدا حسین فرکی تنها او را در خط حمله پیکان دارد و مسلم است که مغانلو را به تیم صدرنشین نیم‌دهد. من هم می‌گویم اصلا نیازی به بازیکن نداریم، حتی به یک نفر هم نیاز نیست. دو دروازه‌بان آماده داریم و در هر پست هم ۵-۴ بازیکن خوب هستند که می‌توانند به تناسب برای تیم بازی کنند. اصلا نیاز به جذب بازیکن خارجی هم نیست. همین بازیکنان را حفظ کنند و طلب آنها را بدهند. اگر قرار باشد به عنوان مثال آل کثیر و مغانلو جذب شوند، باید در کنار علیپور به نوبت بازی کنند که ممکن است باعث ایجاد اختلاف در تیم شود. کالدرون با همین نفرات هم می‌تواند کار تیم را پیش ببرد و مطمئن باشید می‌تواند قهرمانی دیگری را برای پرسپولیس به دست بیاورد.

فنونی‌زاده در خصوص نقش وزارت ورزش در حل مشکلات این باشگاه گفت:‌ به قول معروف وزارت ورزش پدر دو تیم استقلال و پرسپولیس است. نمی‌شود به یکی برسد و دیگری را رها کند. همانطور که منابع مالی برای استقلال فراهم می‌شود، باید برای پرسپولیس هم فراهم شود. اما همانطور که گفتم من اگر جای محمدحسن انصاری‌فرد بودم عطای کار آنجا را به لقایش می‌بخشیدم، چون اگر پول نباشد بدون شک دردسر ایجاد می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “فنونی‌زاده: کالدرون برنگردد رسول‌پناه می‌ماند و هواداران/ جای انصاری‌فرد بودم یک دقیقه هم نمی‌ماندم”

 1. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  ما به یک بازیکن تمام عیار در خط حمله و در خط هافبک بازیساز نیاز داریم.

 2. Komeil گفت:

  ۱۳

  ۰

  آقای فنونی زاده انگار خواب تشریف دارید باید در سه جام و اونم فشرده بازی کنیم تیم بدون مهاجم خوب چطور باید بازی کنه اونم زمانی که همه دارن در بهترین شرایط تیم خودشونو آماده میکنن.شما یا در زمان قدیم ماندید یا کلا خودتونو به خواب زدید.اگر علیپور مصدوم شود چه باید بکنیم واقعا تحلیل در سطح ابتدایی کردید.همه از نداشتن مهاجم می نالیم شما از مدافع و دروازبان میگید . کالدرون هم باید زود تکلیف بازیکن رو معلوم کند و تکلیف هئیت مدیره بماند برای آقای انصاری فرد و هوادارن. هئیت مدیره ای که بوی از ورزش نبردن چه میدونن مشکل چیه . کاش کمی از شهید سلیمانی یادمیگرفتیم برای خدا و رضایت بندگان خدا تلاش میکردیم و مرد عمل بودیم ونه حرف

 3. نعيم گفت:

  ۱۲

  ۰

  آقاى فنونى زاده ممنون که مثل بقیه پیشکسوتاى دیگه ساکت ننشستى واعتراض کردى ولى برادرمابه یه مهاجم سرزن وتموم کننده وهافبک نفوذى نیازداریم

 4. سانی گفت:

  ۲۱

  ۶

  واقعا چه نیازی به بازیکن داریم به همینا بها بدن پولشان رو بدن و ازشان تقدیر بشه مگه همینا نبودن تیم رو بردن فینال و قهرمان نیم فصل شدن یعنی خیلی هم خوبن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23350 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962617 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر