چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۴/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  |   نظرات: ۲ نظر
770 نفر بازدید

فوتبال جهان| کارلوس کی‌روش با ۳۰ سال تأخیر می‌تواند سرمربی مکزیک شود

پرسپولیس نیوز: فوتبال جهان – یک پرتغالی شاغل در مکزیک از احتمال حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور حمایت کرد.

پدرو کایشینیا، سرمربی پرتغالی تیم کروس آسول مکزیک ضمن تمجید از کارلوس کی‌روش از هموطن خود به عنوان ایده‌آل‌ترین گزینه‌ برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال مکزیک یاد کرد.

کایشینیا در این باره گفت: کی‌روش کسی بود که باعث شد من به فکر مربیگری بیفتم. او دانش فوتبال را تغییر داد و بابت کارهایی که برای فوتبال پرتغال کرده، دوست دارم کی‌روش را به عنوان سرمربی تیم ملی مکزیک ببینم. او با ۳۰ سال تأخیر می‌تواند سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک شود.

وی افزود: ما در مورد احتمال حضور کی‌روش روی نیمکت ال‌تری صحبت می‌کنیم و من تمایل دارم او را در این پست ببینم. کارلوس نماینده فوتبال پرتغال است. او در کنار آماده‌سازی تیم برای جام جهانی می‌تواند تمامی جنبه‌های فوتبالی تیم را بازسازی کند، به بازیکنان بیاموزد که چطور تمرین و بازی کنند و اینکه باید برای خود هدف‌گذاری کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “فوتبال جهان| کارلوس کی‌روش با ۳۰ سال تأخیر می‌تواند سرمربی مکزیک شود”

 1. سعیدمیربختیاری گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کی روش وکسانی که این شایعات رادرست میکنید.مردم ما دیگه فهمیده ترازاین صحبت هاشدن که گول این چرندیات رابخورند.کیروش مگه چکارکردبرای فوتبال ماکه آقای برانکونکرده؟کی روش چطرش راخوب جایی پهن کرده.جایی که آقایان فدراسیونی دارن بابت کیروش دلارپارو میکنند.

 2. arya گفت:

  ۳

  ۰

  این آقا هم که خودش گفته از دوستان دلال کی روش است. خوب با هم هماهنگ هستند و بازار گرمی می کنند. کاش تاج و دوستان دلالشان کی روش را رها کنند تا ببینیم که هیچ مشتری با ارزشی خواستار کی روش است.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19001 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7479920 بازدید

افراد آنلاین: 33 نفر