سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
  |   نظرات: ۴۸ نظر
3,664 نفر بازدید

فولاد ۲-۱ پرسپولیس / سه امتیاز کثیف / اولین شکست فصل به لطف پنالتی و جنگ روانی

پرسپولیس نیوز : دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز با برتری نماینده اهواز به پایان رسید.

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و در پایان با اشتابه داوری فولاد با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت.

ترکیب فولاد: ناصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی،‌ حسین بیت‌سعید، مهدی زبیدی(رافائل مسی ۶۲)، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا، سیامک کوروشی، عارف غلامی(بابک مرادی۸۹) و رضا میرزایی(آرش افشین ۸۲)

سرمربی: افشین قطبی

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، محمد نادری، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، مهدی ترابی(امید عالیشاه۷۳)، سیامک نعمتی(ماریو بودیمیر ۵۷)، سروش رفیعی(بشار رسن۶۷) و علی علیپور.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

داور:رضا کرمانشاهی

کمک داوران:محمدرضا منصوری و حمید سبحانی

کارت زرد: میثم دورقی(فولاد)،فرزاد جعفری(فولاد)، علیرضا بیرانوند(پرسپولیس)، احمد نوراللهی(پرسپولیس)، پریرا(فولاد)، رضا میرزایی(فولاد)، بشار رسن(پرسپولیس)

گل: مهدی زبیدی(در دقیقه ۲۵ برای فولاد)، پریرا(از نقطه پنالتی در دقیقه۴۵+۳ برای فولاد)، کمال کامیابی نیا(در دقیقه ۸۶ برای پرسپولیس)

نیمه اول
دقیقه ۳:
روی حمله‌ای غافلگیرکننده بازیکنان فولاد صاحب موقعیت خوبی در یک سوم دفاعی پرسپولیس شدند. رضا میرزایی پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و دروازه علیرضا بیرانوند را هم باز کرد، اما کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بلند کرد.

دقیقه ۱۱: ضربه محکم مهدی ترابی به سمت دروازه فولاد توسط ناصر سالاری مهار شد.

دقیقه ۱۴: میثم دورقی با خطایی که روی مهدی ترابی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۳: حمله خطرناک و همه جانبه فولادی‌ها روی دروازه پرسپولیس می‌توانست با ضربه لوسیانو پریرا تبدیل به گل شود که تکل سیدجلال حسینی مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ۲۴: خطایی کنار محوطه جریمه پرسپولیس ضربه ایستگاهی خوبی را نصیب فولادی‌ها کرد که البته ارسال روی دروازه را مدافعان تبدیل به کرنر کردند.

دقیقه ۲۵: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس، با اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج از دروازه و سردرگمی مدافعان برای دور کردن توپ در رفت و برگشت به مهدی زبیدی رسید تا این بازیکن دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه ۳۳: پریرا در محوطه جریمه پرسپولیس با حفظ توپ و پاسی که به رضا میرزایی داد، موقعیت خوبی را برای گلزنی این بازیکن فراهم کرد، اما شوت سرکش این بازیکن توسط بیرانوند تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۳۴: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر پریرا از کنار دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: فرزاد جعفری پس از اعتراض به تصمیم داور، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۴۳: ضدحمله فولادی‌ها روی حرکت حسن بیت‌سعید با ضربه این بازیکن به سمت دروازه رفت که توپ از کنار دروازه به اوت تبدیل شد.

دقیقه ۴۴: ارسال پرسپولیسی‌ها روی دروازه فولاد در پشت محوطه جریمه به احمد نوراللهی رسید، اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت تا این موقعیت پرسپولیس از دست برود.

دقیقه ۴۵: رضا میرزایی با سرعت توانست از محمد نادری عبور کند که مدافع پرسپولیس در محوطه جریمه به او برخورد کرد و میرزایی خودش را به زمین انداخت و یک پنالتی عجیب گرفت!

دقیقه ۳+۴۵: لوسیانو پریرا پنالتی فولاد را خلاف جهت حرکت بیرانوند تبدیل به گل کرد.

در پایان نیمه نخست علیرضا بیرانوند به دلیل اعتراض شدید به داور کارت زرد گرفت.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷:
سروش رفیعی پشت محوطه جریمه فولاد ضربه ایستگاهی را به سمت دروازه شلیک کرد که دروازه‌بان فولاد توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۳: ارسال کرنر از سوی مهدی شیری با ضربه سر نوراللهی همراه شد که توپ او راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۵۷: علی علیپور در محوطه جریمه فولاد خوزستان صاحب توپ شد که ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹: بودیمیر پشت محوطه جریمه توپی را برای علی علیپور فراهم کرد که در ادامه توپ به احمد نوراللهی رسید. هافبک پرسپولیس در محوطه جریمه می‌توانست دروازه فولاد را باز کند که توپ او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۶۵: ارسال درون محوطه جریمه فولاد خوزستان در موقعیت خوبی به کمال کامیابی‌نیا رسید، اما این بازیکن نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند.

دقیقه ۷۱: احمد نوراللهی با خطایی که در میانه میدان انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۴: حرکت پرسپولیسی‌ها روی دروازه فولاد در حالی به احمد نوراللهی رسید که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۸: لوسیانو پریرا از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۲: رضا میرزایی به دلیل تأخیر در خروج از زمین هنگام تعویض، کارت زرد داور را مقابل خود دید.

دقیقه ۸۴: بشار رسن با انجام خطا روی آرش افشین، کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۶: کمال کامیابی‌نیا روی ارسال مهدی شیری از سمت راست توانست با ضربه سر دروازه فولاد را باز کند.

دقیقه ۸۹: بار دیگر ارسال از سوی مهدی شیری از سمت راست صورت گرفت که این بار به امید عالیشاه رسید که ضربه او به پایین تیر دروازه برخورد کرد و به اوت رفت.

دقیقه ۹۳: داور بازی در حالی که با اعلام یک پنالتی فولاد را برنده کرده بود ۴ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد اما ۳۰ ثانیه زودتر از پایان وقت های تلف شده سوت پایان و برتری فولاد را زد!

این بازی در حالی با ۱۵ دقیقه تاخیر آغاز شد که بازیکنان پرسپولیس ابتدا اجازه ورود به ورزشگاه پیدا نکردند و سپس با تصمیم فتاحی بلاتکیف روی نیمکت ها نشسته بود چراکه شورای تامین با برگزاری بازی مخالف بود اما در نهایت پس از بلاتکلیفی و عصبی شدن بازیکنان پرسپولس با تاخیر آغاز شد تا فولاد به نتیجه برسد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

48 Responses to “فولاد ۲-۱ پرسپولیس / سه امتیاز کثیف / اولین شکست فصل به لطف پنالتی و جنگ روانی”

 1. ارامش گفت:

  ۰

  ۰

  بعضی ازشمادوستان منطقی حرف میزنیدامانمیدونم چراکانال پرسپولیس تهران منطق سرش نمیشه درهرشرایطی نعوذبالله برانکوروکرده امام زمان بازیکنان رویارانش خیلی زشته اقای محمدهمتی اینطورپول میخوره به هرحال ماعضویه خانواده هستی نقدمنطقی روبایدپذیرابود

 2. آعشقم پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بقول بابام نون حلال میخوریم توگلمون گیر میکنه یه پارچ آب باید بخوریم تا خفه نشیم،وای به اون نونی که کرمانشاهی داره میبره سرسفره اش واسه خونوادش.آدم ازگرسنگی بی پولی بمیره بهتراز این پولهاست.بعد چند سال کرمانشاهی ازخدا گله میکنه میگه خدایا چرا باید این همه بلا سره خودم وزن وبچه ام بیاد..

 3. آنا یوردوم گفت:

  ۰

  ۰

  فدای سر برانکو،بازیکنان،وهوادارای ارتش سرخ.
  وقتی همه کار کردن این بازیو واسه فولاد دربیارن نمیشد کاری کرد.
  درسته خوب نبودیم،ولی هممون فوتبال بازی کردیم با اون جنگ روانی که قبل بازی درست کردن نمیشد ازاین بهتربازی کرد.بیشتربازیکنا ازاین وحشت داشتن که یهو تماشاگرا بریزن زمین.یاشاسین پرسپولیس

 4. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان بهتره با خودمون صادق باشیم ما باید از این باز شدن پنجره استفاده می کردیم و در دفاع هافبک دفاعی و حمله تیم رو تقویت می کردیم دو ساله در خط حمله از طارمی رسیدیم به منشا از منشا رسیدیم به بودمیر که حتی دوندگی بودمیر رو هم نداره سال به سال داریم تحلیل می ریم هر کسی که فوتبالی بود می گفت ما باید در پست های کمال با این کتفش مصدومش سید جلال با ۳۷ سال سن و شایان مصلح حتما بازیکن بگیریم حالا داور با فولاد بود چرا جلوی سپید روی که ۵ گل از استقلال خورده بود …خط حمله ما زهر خودشو از دست داده و در دفاع و هافبک دفاعی به شدت ایستایی و کند شدیم

 5. امیر السادات گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان ،فقط اتحاد و حمایت از تیم،الان تمام تیم های کشور بسیج شدن تا اتحاد ما رو بهم بزنن فقط از تیم حمایت کنیم.

 6. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  بودیمیر عالی بازی کرد

 7. یک پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  اون از پنالتی پیکان که تو بازی با استقلال دزدیده شد اینم از پنالتی که به ناحق برای فولاد گرفتند و تمام اتفاقات قبل بازی که بازیکنا رو عصبی کرده بود خب همه چی به نفع تیم سوم پایتخت(اس دق لال) نورچشمی فدراسیون هست اگر نورچشمی نبود اون زمان که داشتند از آسیا حذفش می کردند پول بیت المال رو نمی دادند تا از حذفش جلوگیری کنند از اون ور ما که نیمه نهایی آسیا بودیم پولی که زیره می خواست رو ندادند تا دو فصل با محرومیت مواجه بشیم اگر نورچشمی نبود فدراسیون برای انتقال تبریزی میانجی نمی شد کجای دنیا فدراسیونش این کار رو می کنه اگر نورچشمی نبود فدراسیون جای اینکه خودش رو به آب و آتیش بزنه تا برای پاتیوسی کارت بازی بخره قانون رو اجرا میکرد ما به این پنالتی ها به نفع استقلال عادت داریم چهار تا بازی که اینجوری نبود صداشون دراومد گفتند ما استقلالیم داورا و فدراسیون به ما کمک کنند سید جلال راست گفت که پرسپولیس رو می خوان بکشند اونها نمی ذارند پرسپولیس بعد از یک نایب قهرمانی و دو قهرمانی پشت هم برای سومین بار قهرمان بشه تا طرفدارای اس دق لال بشتر از این اذیت نشن

 8. متین گفت:

  ۰

  ۰

  نسبت به محمد نادری هم باید عرض کنم فنیش خوبه بهتر میتونه بشه ولی آمادگی ذهنیش پایین اونم بخاطر تجربه پایین سنش که باید اعتماد به نفسش بره بالا که باید روش کار کرد

 9. متین گفت:

  ۰

  ۰

  الان دیگه نقل انتقالات بسته شده نمیشه بازیکن گرفت باید بازیکن آزاد بگیرن اونم داخلی نیست باید دفاع خارجی بگیرن که بعید بدونم با این سیاستی که باشگاه داره حاضر به خرج کردن بشه

 10. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  آقایون اوسگول سریع پیروانی رو بیارید سر کارش
  سرییییییع اعصاب نداریما
  حداقل یه فوتبالی توی کادر مدیریت این تیم باید باشه
  ریدی عرب جان بدجورم ریدی
  امسال سال جنگ حاشیه هاست
  افشین باید باشه که بتونه یه تنه بجنگه با همه .‌..

 11. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  کناره های پرسپولیس ضعیفن مخصوصامصلح ،که فشار بر روی مدافعین مرکزی میادوضریب خطاشون بالامیره ودوم تعویض های بازیکنان اصلی تیم وآوردن بازیکن جانشین شبیه بازیکن داخل زمین که فقط صورت مسئله رو پاک میکنیم ماباید اسکلت اصلی تیم روحتمابدست بیاریم وتقویت کنیم

 12. پاریس کوچولو قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا حق تیم ما امروز باخت نبود،نمیگم باید میبردیم چون خوب هم نبودیم،مساوی عادلانه ترین نتیجه بود
  خمارلو کجایی چرا صدات در نمیاد،نقش تو توی تیم چیه؟
  چرا از حق تیم دفاع نمیکنی!مگه باشگاه بهت حقوق نمیده!

 13. رومل روبای صحرا گفت:

  ۰

  ۰

  نیمه اول رو یادتونه اومد بازیکن فولادو اخراج کنه با کارت دوم بازیکن دیگه دست داورو گرفت نذاشتتت خاککک بر سر خمارلو

 14. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  امروز همه دیدن سمت دفاع چپ افتضاح بود ای کاش حداقل یه دفاع وسط تخصصی گرفته بودیم شجاع باید یاد بگیره بیخودی به داور اعتراض نکنه تا اینطور تیم محروم بشه. در مورد کرمانشاهی باید گفت حرومت باشی پولی که بابت داوری امروزت میگیری. نوراللهی هم جو گیر شده از هر نقطه ای شوت میزنه. آمار شوت در چارچوب افتضاح بود. دوستان ناراحت نباشید انشاالله از بازی های بعدی بهتر و بهتر میشیم. به امید قهرمانی محبوب ترین سرخپوشای دنیا

 15. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خدمت تمام دوستان گلم سلام میکنم. خوشحالم که بعد سالها میبینم حتی بعد باخت هوادارای عزیز خیلی منطقی با موضوع برخورد میکنن. باور کنید حفظ آرامش ما هوادارا بهترین کمک به بازیکناست. درسته باخت تلخه اما شکی نیست که بهرحال این تیم یه روزی باید میباخت و چه بهتر که تو یه بازی سخت و ابتدای راه. مطمئن باشید افشین امپراطور حال همه صدرنشینارو میگیره. فعلا تراکتور و تیم عزیزمون بهش باختن. پس لطفا انرژی منفی ندین به تیم و مثل کوه پستش باشیم. امسال شک نکنید قهرمانی بسیار سخته و خیلیا دوست ندارن ما هت تریک کنیم. بعضی بازیکناهم تازه اضافه شدن و طبیعیه که هنوز هماهنگ نیستن. انشالله هفته بعد دوباره بردامون شروع میشن.

 16. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب و … چرا اعتراض رسمی نمیکنین؟ از داوری شکایت کنین. من نمیفهمم این داوران خط دروازه چکاره اند؟ چجور داور وسط و داور کنار و داور دروازه نفهمیدن که پنالتی نبست؟ اگر پنالتی نمیگرفتند حتی احتمال برد پرسپولیس بود

 17. Adel گفت:

  ۰

  ۰

  نقش قنبر پور و پندار خمارلو این وسط چیه چرا حق پرسپولیس رو از این هوچیها نمیگیرن . سکوت چه معنی میده وقتی این همه هجمه هست اگه نمیتونن خب برن به درک . پیروانی باید برگرده

 18. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  محمد نادری بازیکن خیلی خوبیه ولی با استرس بازی کرد. باید بهش روحیه داد تا با تیم هماهنگ بشه
  به جای انتقاد احساسی . و فحش، ..
  اگه توپهای نیمه دوم تو گل میرفت برنده بودیم.
  پنالتی اصلا نبود.
  میزبان با همکاری فتاحی سعی کردند قبل شروع بازی تمرکز پرسپولیس رو برهم بزنند. و موفق هم بودند.
  باید از این به بعد حواسمون به این شرایط احتمالی که ایجاد میکنند باشه
  اتحاد تیم رو حفظ کنیم.
  انشالله هم حذفی و هم لیگ قهرمان هستیم.

 19. پارسا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام خدمت همگی چند نکته از دید خودم رو میخواستم بگم نمیدونم چند نفر موافقن ۱)علیپور دوسه بازیه اصلا تو بازی نیست امروز افتضاح بود ۲)خرید بودیمیر اشتباه بزرگی بود که برانکو متحمل شد ۳)تعویضای اشتباه برانکو تعویض سروش با بشار تعویض سیامک با بودیمیر ۴تعویض نکردن علیپور درنیمه دوم ۵)مشخص نبودن جایگاه ترابی تو تیم واز همان بازیه اول تو ترکیب بودن ۶)بازی دادن نورالهی در پست غیر تخصیش

 20. سرخدل گفت:

  ۰

  ۰

  گذشته از داوری کاملا مشکوک که پرسپولیس رو با اون پنالتی کثیف زمینگیر کرد, انصافا ضریب اشتباه بازیکنان پرسپولیس هم خیلی بالا بود
  تعداد پاس های اشتباه و تعداد توپهایی که لو دادیم از کل بازیهای این فصل بیشتر بود!!!هماهنگی خط هافبک و حمله هم افتضاح بود!!! و این بدلیل این هست که تقریبا نصف بازیکنان داخل زمین جدید هستند و ناهماهنگ. همچنین در دفاع وسط. سید جلال عالی بود .ولی باید به نادری جوان زمان بدیم . در آینده دفاع خوبی خواهد شد.
  با تمرکز بالا و کم کردن اشتباه میتونیم در برابر این مافیای متحد قسم خورده پیروز باشیم.
  هواداران باید بیش از پیش اتحاد خودشون رو در برابر بدخواهان پرسپولیس حفظ کنن . فقط حمایت از پرسپولیس برانکو و بازیکنان….

 21. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  درسته دوست عزیز ولی اگه توپامونو گل میکردیم الان این حرفارو نمیزدیم.ضمنا دفاعمون تقربا بدون اشتباه بود و پنالتی رو هم که دیدین چطوری گرفتن

 22. علی گفت:

  ۰

  ۰

  بازم با دو هافبک دفاعی کمال و احمد بودیم در حالیکه جای احمد اگه عالیشاه بود ایجاد موقعیتمون بیشتر بود. احمد موقعیتهای خوبی از دست داد.

 23. علی گفت:

  ۰

  ۰

  تف به ذات کرمانشاهی بی شرف بی همه چیز

 24. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  قول میدم با این وضع بازی دادن به بشار اون تمدید نمیکنه و میره . ای کاش برانکو دست به ترکیب تیم نیم فصل اولش نمیزد و بشار فیکس بود و تعویضش سروش میشد چون بشار تحرکش و ایجاد موقعیتش از سروش بهتره و سروش وقتی جلوییم میتونه بیاد و حفظ توپ رو بالا ببره. بشار وقتی اومد زمین موقعیتهامون بیشتر شد.

 25. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  به خدا اومده بودن که پرسپولیسو ببازونن.فقط به خاطر اینکه طرافدارای تیمای دیگه خوشحال شن و فردا برن خیابون.وگرنه کدوم آدم عاقلی اون صحنه رو پنالتی میگرفت؟؟؟لعنت به پدر و مادرشون.ولی بازم با همت بچه ها و حمایت طرافدارا قهرمانیم.نیمه دوم خودومونم چندتا موقعیت عالی رو گل نکردیم.حمایت کنین دوستان تا قهرمانی… یا علی مدد

 26. نورقرمز گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت به فوتبال کثیف وسیاسی ایران.اخه چی بگم از تماشاگرانشان.از گزارشگر تو مخیش .ازون داور اسکول اخه چه پنالتی گرفتی.تو فوتبال نونهالانم اینو پنالتی نمیگیرن.ولی اینم بگم نبود شجاع کاملا مشهود بود ولی درکل پرسپولیس ببری ببازی دوست داریم ایشالله قهرمانیم

 27. isco گفت:

  ۰

  ۰

  ما همیشه قربانی هستیم

 28. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  اشتباه در چینش اولیه و سردرگمی بازیکنا بخاطر بازی در پست غیر تخصصی- فقط ۱۵دقیقه آخر با برگشتن ترکیب نیم فصل تیم خوب شد- یعنی عالیشاه چپ و رسن نوک لوزی و نوراللهی راست- ته لوزی هم کمال- نوک جای منشا بخاطر دوندگیش خالی بود- اینجاست که باید ب این نکته پی برد وقتی روزایی که میبریم اشکال فنی رو بگیم نباید ب ما حمله کنین و بگین کیسه کش!!! همیشه گفتم ایراد فنی رو بعد بردن باید گفت در کنار حمایت- امروز دقیقا با همون ایراد یعنی دست زدن ب پست بازیکنا و گذاشتن بازیکنایی که بهترن رو نیمکت بازیو باختیم- ۱۵دقیقه آخر خوب بودیم- چون برگشتیم ب ترکیب جاافتاده نیم فصل اول و ترکیب قبلی – بزرگترین اشتباه گذاشتن بیرون عالیشاه چون تموم امار پاس گل و هجوم ما وقتیه که عالیشاه تو وینگر چپ بازی میکنه- امروز نبودن عالیشاه تو بازی از اول در پست چپ – اشتباه در استفاده از نورالهی در چپ- اشتباه در استفاده از نعمتی در راست – در کل اشتباه در چینش و پست بازیکنا باعث باخت شد- ولی ایشالله با رفع این اشکالا و گذاشتن بازیکنا تو پست اصلیشون دوباره برمیگردیم با قدرت نمیدونم چرا یدفعه برانکو تو بازیای بزرگ چینش تیم و پست بازیکنارو دست میزنه و تیم خراب میشه – یا علی- زنده باد پرسپولیس و برانکو-

 29. رامین گفت:

  ۰

  ۰

  بیشرف تر از کرمانشاهی ندیدم

 30. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  اون گل اول فولاد قبل از کرنر یه کاشته پشت هجده که خطا نبود و داور خطا برای فولاد گرفت که تبدیل به کرنر شد و گل خوردیم . پنالتی هم که بنظر من درست نبود . مفت باختیم. بودیمیر هم که دو تا پاس درست و موقعیت براش ایجاد نکردیم . اگه قرار بود برای همچین مهاجمی ایجاد موقعیت نکنیم اینم میشه منشا و کاش یه مهاجم تند و تیز و زبل میگرفتیم که خودش برای خودش ایجاد موقعیت کنه و بزنه توی قلب دفاع . یا همین طارمی رو جذب میکردیم که خودش موقعیت میسازه و گل میزنه.

 31. ولی گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی بد بودیم یه روز شجاع نبود دفاع افتضاح بود داور هم بی تاثیر نبود

 32. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  با سلام خدمت دوستان درسته همه ما الان عصبانی هستیم نباید تمام باخت گردن داور انداخت ..پنالتی ک خداییش خطا نبود ولی دفاع پرسپولیس در نبود شجاع اشفته بود ..اگه سید جلال یا شجاع مصدوم بشن کی قراره بازی کنه !!!!!،،؟….. اقایون مدیر تا دیر نشده فکری برا دفاع وسط بکنیین ..خود بازیکنا هم امروز افتضاح بودن بخصوص بیرانوند .نورالهی .و علی پور

 33. ستاره سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  اول از همه مسئولین فولاد به کثیف ترین شکل ممکن و به هر قیمتی بازی رو برای تیمشون در آوردند. واقعا جای تعجب داشت که چرا بازی تو فولاد آرنا برگزار نشد. چون انصافا تنهاشکلی که میشه از پرسپولیس امتیاز گرفت زمین ناهمواری مثل غدیر. دوما جو روانیی که قبل مسابقه راه انداختن از قطع برق گرفته تا قلدری و برخوردهای ناشایستی که اتفاق افتاد. سوما کرمانشاهی ذلیل شده که قطعا روزی جریان غش کردنش باز تابلو میشه کیس کش. بازیکنای ما باید تمرکز کاملا بالا داشته باشن تا بتونن بازیهای ۶ امتیازی سپاهان، تراکتور،کیسه رو ببرن تا بتونیم به امید خدا و کوری چشم فتاحی و کمیته داوران و دشمنان پرسپولیس در قهرمانی لیگ هتریک کنیم. از آقای برانکو هم میخوایم از عالیشاه بیشتراستفاده کنه

 34. mm گفت:

  ۰

  ۰

  داور بی،شرف

 35. ریحانه گفت:

  ۰

  ۰

  اینهمه گفتیم یه دفاع وسط عالی جذب کنید و اینهمه بازی رو نمیشه فقط با شجاع و حسینی پیش برد و محرومیت مصدومیت هست ولی گوش نکردن و نادری رو جذب کردن و امروز سمت چپ با نادری و مصلح خیلی ضعیف بودیم و توی اسیا جلوی امثال بونجاح و غیره شجاع یا حسینی نباشن چی میشه. گفتن پورعلی گنجی اروپارو رها نمیکنه ولی رفت قطر پس ما میتونستیم جذبش کنیم. استقلال و سپاهان اینهمه بازیکن دفاع و غیره جذب کردن .خدا بداد برسه.

 36. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اشکالی نداره عوصش بازیکنا یکم بخودشون میان.. نیمه اول همش مسخره بازی درآوردن.. بازی قبلم خوب نبودیم.رجاش با این باخت میفهمن که شوخی نیست

 37. مجتبی گفت:

  ۰

  ۰

  کرمانشاهی بی شرف تو کپیِ محسن قهرمانی هستی، تو هم ب سرنوشت اون دچار میشی

 38. isco گفت:

  ۰

  ۰

  تا کی باید از داورای بی شرف بخوریم
  این مسولین بی لیاقت کجان ؟؟
  چه راحت سه امتیازو گرفتن اخه تا کی ب وضع باید اینطوری باشه

 39. مانی با تعصب گفت:

  ۰

  ۰

  ینی هیچی نمیتونه اعصاب خوردمو درست کنه ..درحالی که تراکتور این همه بازیکن گرفت داره همه تیمارو نابود میکنه استقلالم این همه بازیکن گرفت چار تا چارتا میزنه مام باید با تصمیم و خریدهای عحیب و بدرد نخورمون بسوزیمو بسازیم …سروش واقعا خیلی بد شده وحشتناک افت کرده ..ترابی وینگر چپ رو میزاره حمله بغل علیپور ک اصن چارچوبو سه متر اونور تر میبینه !
  نادری اصلا در حد اندازه تیم نیست و جا میموند و سوتی میداد اصلا انتظار نداشتم ..
  نوراللهی بغیر از چند تا توپ گیری چیزی ندیدم فقط چندتا شوت زد ک ده متر بالا تر بود !
  آقای علیپورم ک خودتون میدونید …
  مصلحم ک از بغل نفوذ میکنه اینقد پاهاش درازه میبینه توپ یه متر از خودش عقب تره ….
  شیری و سیدجلال باز قابل قبول بودن …
  بودیمیر هم تو صحنه تک به تک نشون داد هیچی از فوتبال بارش نیس و برای پول اومده باشگا …
  سه امتیاز مفت از دس دادیم خدا به دادمون برسه جلو تیمای مدئی …
  پ.ن : تیم ما نه مهاجم کم داشت ن دفاع نه وینگر …تیم ما برنامه کم داشت ک متاسفانه از شروع نیم فصل هیچ اثری از برنامه نیس …

 40. sami گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت به فتاحی کرمانشاهی حرومزاده ها و لعنت بر بد خواهان پرسپولیس ولعنت بر مسئولین بی عرضه پرسپولیس

 41. amir گفت:

  ۰

  ۰

  صحبت درباره داوری بعد بازی هیچ سودی نداره من درباره اشتباه داور حرف نمیزنم درباره خیانت داور حرف میزنم سه نفر داور بودن صحنه که از چهل کیلومتری مشخص بود ندیدن این اشتباه نیست خیانته میگن بعضی جاها به سودتون بود حالا یه بار ضرر کردین مشخصه یه دستی تو کاره اقای فساد فوتبال چرا رسیدگی نمیکنی یا var رو نمیاری راه اندازی کنی مشخص که همتون توش دست دارین

 42. مخملباف گفت:

  ۰

  ۰

  چند نکته ک شاید دوستان کمی ناراحت بشن:_
  بیرانوند از قبل از بازیو درگیری لفظیش در نیمه اول نامتعادل بود..
  _این چکاریه ک دروازه بانو سید جلالو دفاعها یاد گرفتند وقتی تیم تحت فشاره در اطراف محوطه جریمه متزلزل بهم پاس میدن.. اینکار مال دفاع هایی با قدرت بازی با توپه..مثل مارسلو..کارواخال و راموس. نه اینان ک یادتون باشه فصل قبل گل مفتی ب این خاطر خوردیم..
  _نادری استایلش خوبه. بازی اولش در مقابل انهمه تماشاگر کمی اذیتش کرد و اون پنالتی کاملا مشکوک..
  _شیری و ترابی خوب بودند…متاسفانه ای کیو بعضی ها پایینه..در صحنه هایی ک باید تصمیمات عالی بگیرند بدترینو انجام میدن..نوراللهی در چند صحنه ک باید پاس میداد شوتهای بی هدف زد. بودمیر مهاجمه هدفه…دو سه چشمه اومدش..اما دریغ از سانترهای مواجو اریب…علیپور افتضاح بود…مصلح امروز مثه حلالی.. شلنگ تخته…کمال خوب بود. در بهترین مقطع زمانی حق یا ناحق باختیم..باید تلاشو تلاشو تلاش کنند…خدا کنه نرسیم ب جایی ک بفهمیم رفتن منشا اشتباه فاحش برانکو بود
  انشاالله باید تلاش مضاعف کنند اگر جام میخواهیم..

 43. amir گفت:

  ۰

  ۰

  اینا همش حرفه تیم باید بازی می کرد که نکرد بودیمیر بجای اینکه همون اول بزنه دور میزنه اینم از خریدخارجیمون علیپورم که فقط بلده خراب کنه هیچ کس طارمی نمیشه درسته بد رفت ولی هیچکی مثلش پیدا نشد داورم که کشته مرده اون ور بود کم تعجبم چجوری بااین تیم خوب میبازیم

 44. حميد گفت:

  ۰

  ۰

  برانکوی عزیز … اومدن بودیمیر ( ٢ تا عقب بودیم ) منطقی ! ولی تعویض بشار با سروش ( جفت شون بازیساز ) و عالیشاه با ترابی ( جفت شون وینگر – تو سیستم وقت ) چه دردی دوا میکنه ؟! ما با اون ترکیب ٢ گل عقب بودیم و قاعدتا قانون فوتبال میگه باید آهنگ بازی عوض بشه ! بازیکنان یک مدل علنا تاکتیکی رو تغییر نمیده ! وقتی دو مهاجم سرزن داریم و نیازه که ار جناحین توپ ارسال کنیم می بایست بازی رو ببریم کناره ها و سانتر کنیم پس چرا وینگر بیرون میکشی ؟! ببخشید دوستان ولی واقعا دلم برای روزهایی که امیری و طارمی تو تیم بودن تنگ شده ! آخه چرا انقدر کم خطر شدیم ؟!

 45. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  کرمانشاهی و فدراسیون فوتبال دو – پرسپولیس یک ، به وزیر و فدراسیون فوتبال تبریک میگم ، تا امثال کرمانشاهی هستن فوتبال این کشور پاک نخواهد بود و امیدوارم باشگاه پرسپولیس نتایجی که این داور برای تیم استقلال درآورده و برعکس رسما سر پرسپولیس را بریده لیست کنه و قرار بده هر چند فکر نکنم از نکهبان وزارت خانه که سابقه استقلالی بودنش برای همه رو شده بخاری دربیاد و احتمالا خوشحال هم هست چون ماموریتش نابود کردن پرسپولیس هست ، جناب وزیر امیدوارم روز خوب و خوش نبینی و خنده به لب خودت و خانواده ات نیاد ….

 46. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مثه سایت کثیف ولجن استقلال شمام یه حرکتی بکنید حقمونو میخورن حرفیم نمیزنیدددددددددد

 47. amin گفت:

  ۰

  ۰

  شک نکنید این یک برد مصلحتی بود و باید مردم خوزستان رو شاد به خونه میفزستادن که جشن فردا رو خراب نکنن و اعتراض نکنن… لعنت به همشون

 48. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  فدراسیون باید جواب گو این کثافت کاری باشه
  وگرنه طرفدار پرسپولیس نیستیم اگه پاشنه در فدراسیون و در نیاریم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29050 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24305220 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر