شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
  |   نظرات: ۲ نظر
1,013 نفر بازدید

قدردانی خانواده کاشانی از شرکت‌کنندگان در مراسم پیشکسوت پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: خانواده مرحوم کاشانی با صدور پیامی از مردم قدرشناس، تمامی مسوولان، نهادها و افرادی که در روزهای گذشته ضمن اعلام همدردی در مراسم مختلف مربوط به پیشکسوت اسطوره‌ای فوتبال ایران و ادای احترام نسبت به ایشان شرکت داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است؛

گوهری با ارزش را ناباورانه از دست دادیم، اما چاره‌ای نبود و نیست جز این که با توکل به حضرت حق، آن چه مقدر شد را بپذیریم و یاد، خاطره و آرمان‌های جعفر کاشانی عزیز را زنده نگه داریم.

در این روزهای سخت، بعد از توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار بی‌تردید آن چه تحمل این داغ را بر ما میسر کرد، محبت و بزرگواری همه عزیزانی بود که از لحظه حادثه در بیمارستان، منزل، مراسم تشییع، خاکسپاری، بزرگداشت و ترحیم با حضور ارزشمند خود و پیام‌های پر مهرشان در کنار ما بودند و بدرقه‌ای شایسته را تدارک دیدند.

زنده یاد کاشانی تمام عمر خویش را به تلاش برای این مرزو بوم در عرصه های گوناگون صرف کرد و همواره می خواست جوان ها به آرزوها و موفقیت های بزرگ بیندیشند. همواره برای ورزش و جوان ها و به ویژه باشگاه های شاهین و پرسپولیس که مهمترین بخش های زندگی و دغدغه های او را تشکیل می دادند، تلاش کرد و بهترین ها را می خواست.

در پایان، با آرزوی سلامتی برای همه اهالی ورزش، فوتبال و مردم شریف ایران، سپاس و قدردانی خود را از مردم به ویژه هواداران قدرشناس پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه، فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال، شهرداری تهران، پیشکسوتان و خاک خورده های ورزش و فوتبال ، به ویژه شاهینی ها ، پرسپولیسی ها و دیگر تیم ها چون استقلال، اهالی هنر و همچنین ازمحبت فراوان رسانه های گروهی اعلام می کنیم. بی تردید مواردی هم در این شرایط که آلام روحی ناشی از این فقدان پابرجاست از قلم افتاده اند که بابت آن عذرخواهی می کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “قدردانی خانواده کاشانی از شرکت‌کنندگان در مراسم پیشکسوت پرسپولیس”

 1. امیر حسین گفت:

  ۰

  ۰

  روحت شاد و در آرامش. کاشکی کمی خویشتن دار بودی و حرفهایی رو نمیزدی تا باعث دلخوری هوادار بشه. من بخشیدم و امیدوارم همه کدورتها را فراموش کنند و بگذرند تا در آرامش باشی. به امید داشتن بازیکنان فنی و با اخلاق و البته متعصب مثل شما. روحت غرق نور

 2. hadi گفت:

  ۰

  ۰

  پیشکسوت ها و مردم آرزو به دل ماندند که قهرمانی پرسپولیس در آسیا را ببینند تف به این دنیا بیاد پرسپولیس باید قهرمان آسیا شود

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31930 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24423806 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر