جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  |   نظرات: ۳ نظر
838 نفر بازدید

قدوسی: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی، قطعا شکایت خواهد کرد

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی برخی از رقبا و عوامل تیم‌ها قطعا شکایت خواهد کرد و از فدراسیون فوتبال انتظار دارد برخورد قاطعی با این ادعاهای باطل و غیرمستند داشته باشد.

حسین قدوسی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بدون تردید این ادعاهای کذب که با هدف فرافکنی و توجیه ناکامی‌ها از یک سو و ایجاد هجمه و فشار علیه پرسپولیس مطرح می‌شود اتهام‌زدن به ارکان و متولیان ورزش و فوتبال کشور نیز هست و جا دارد فدراسیون فوتبال بدون مماشات برخورد قاطعی داشته باشد.

طی روزهای اخیر نیز شاهد واقع بینی طرفداران برخی تیم‌ها هستیم که به جای اتهام‌زنی در حال طرح نقد و بررسی علل ناکامی هستیم و فریب این ادعاهای عوامفریبانه را نمی‌خورند. به باور ما برخی تیم‌ها تا به جای توجیه ناکامی و طرح ادعاهای کذب علیه پرسپولیس بدنبال رفع ایرادات نروند خدمت بزرگی به پرسپولیس کرده و در جاده ناکامی قدم خواهند زد.

باشگاه پرسپولیس به رقابت خود در مستطیل سبز ادامه داده و در قبال اتهام‌زنی‌ها سکوت نکرده و اقدامات قانونی را انجام می‌دهد.

ما همه را دعوت می‌کنیم به بررسی علل ناکامی تیم‌های پرمهره و پر ستاره در این هفته از رقابت‌های لیگ که چگونه از کسب پیروزی مقابل تیم‌های در خطر سقوط و میان جدولی بازماندند و اکنون بدنبال بهانه جویی و فرافکنی هستند.

گفتنی است؛ اطلاعیه باشگاه پرسپولیس نیز امروز منتشر می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “قدوسی: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام‌زنی‌های پوچ و واهی، قطعا شکایت خواهد کرد”

 1. محمدرضا میلان گفت:

  ۱

  ۰

  یکی به کاپیتان سوم تیم ملی بگه هرچی جام ما گرفتیم که شما دوم شدید برای تو.

 2. دیوونه پرسپولیس گفت:

  ۱

  ۰

  از تابش خاموش روبه موت شروع کنین بعدشم حاج کفی لطفا

 3. hji گفت:

  ۷

  ۰

  جناب آقای قدوسی،به هیچ عنوان نباید در قبال کسی که به دروغ اتهام زنی میکنه کوتاه بیای،هیچ باشگاه یا شخصی بالاتر از پرسپولیس نیست…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8085 بازدید

بازدید دیروز: 35847 بازدید

بازدید کل : 22525759 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر