دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۶/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  |   نظرات: ۶ نظر
2,856 نفر بازدید

قدوسی: خلیل زاده گفت حرفی نزده / پیگیری می کنیم

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس در پی صدور حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی برای شجاع خلیل زاده این موضوع را پیگیری خواهد کرد و امیدواریم‌مثل دربی در حق او و پرسپولیس احجاف نشود.

حسین قدوسی در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: محرومیت خلیل زاده برای ما غیرمنتظره بود. بلافاصله بعد از صدور حکم با مدیرعامل،سرمربی و مدیر تیم و همین طور بازیکن صخبت کردم‌.اقای خلیل زاده از حکم محرومیت خود متعجب بود و تاکید داشت نه حرفی زده و نه اقدامی کرده‌.ما این موضوع را از طریق کمیته انضباطی بررسی می کنیم تا مشخص شود داور یا ناظر چه گزارشی ارایه کرده اند و یا مبنای حکم چه بوده.

وی افزود :بعد از دربی رفت خلیل زاده دو جلسه محروم شد و احمدزاده سه جلسه و تماشاگران پرسپولیس یک جلسه در حالی که درگیری های دیگر محرومیت نداشت و تخلفات سنگین تماشاگران برخی تیم ها محرومیت نداشته .در آن مقطع باشگاه به حکم اعتراض کرد و در جلسه استیناف با حضور بازیکن و خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه مشخص شد اقای خلیل زاده با استناد به یک عکس که هیس نشان دادن به داور تلقی شده محروم شده است در حالی که اثبات شد چنین برداشتی کاملا غلط بوده.

انجا بازیکن قسم خورد فقط با اشاره دست به داور گفته “بخدا پنالتی نبود”. کمیته استیناف هم سه چهار ساعت قبل از بازی دوم حکم داد و یک جلسه محرومیت را تبدیل به محرومیت تعلیقی کرد اما چون خلیل زاده بدلیل محرومیت در لیست هجده نفره کالدرون نبود و تمرینات سنگینی یک روز قبل و روز بازی انجام داده بود عملا بازی دوم را هم از دست داد و تعلیق هم در پرونده اش باقی ماند‌.

اقای انصاری فرد هم ضمن طرح اعتراض هایی صریح درخواست کردند انصاف نیست بازیکن با استناد اشتباه به یک عکس دو بازی را از دست دهد و محرومیت تعلیقی هم در پرونده داشته باشد و برخی بازیکنان که کلکسیون درگیری و پرخاشگری اشکار و بزن بزن را داشته اند محروم نشوند.

ان زمان مسوولان کمیته استیناف و انضباطی خود قبول داشتند در حق این بازیکن سخت گیری زیادی شد و مستوجب از دست دادن دو بازی نبود و گفتند تعلیق را هم رفع می کنیم.در حکم استیناف هم به صراحت قید شده بود داور دربی در پاسخ به استعلام رسمی ما اعلام داشته بازیکن هرگز به بنده بی احترامی نکرد.حال نیز اطلاعیه صادره نشان می دهد هنوز گزارش ناظر و داوری دریافت نشده است.

قدوسی تصریح کرد:باشگاه این موضوع و دلیل محرومیت را جویا می شود و پس از پیگیری موضوع اطلاع رسانی لازم را خواهد داشت.مسوولان کمیته انضباطی واقف هستند که در دو سه مورد پرسپولیس از احکام سخت گیرانه در قبال پرسپولیس و مهربانانه در قبال برخی تیم ها و نادیده گرفتن تخلفات شان بشدت متضرر شده است.باشگاه با مستندات قوی این مسایل را مطرح می کند

وی در انتها گفت: حال نیز بررسی می کنیم که مبنای این حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی چه بوده است.ما ضمن دریافت نظرات بازیکن و مدیر تیم موضوع و علل این حکم را جویا خواهیم شد و قبل از بررسی ها قضاوت تمام و کمال نمی کنیم اما خلیل زاده همچون دربی رفت که حقانیتش ثابت شد تاکید دارد مرتکب تخلفی نشده و از این حکم متعجب است و دلیل ان را از ما می خواهد‌ و ما هم ان را پیگیری می کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “قدوسی: خلیل زاده گفت حرفی نزده / پیگیری می کنیم”

 1. قلندر گفت:

  ۰

  ۰

  کاملا واصح است فاصله گرفتن پرسپولیس از مدعیان باز کمیته ها از جمله کمیته انصباطی را اشفته کرده. کمیته انصباطی تلاش میکنه شجاع به دربی نرسه و کمیته داوران نیز کاطمی که یک سپاهانی دو اتیشه است را داور بازی بعدی کرده است. یحیی در بازی با نفت نباید به سیدجلال . ترابی و بیرانوند بازی بدهد مطمینا کاطمی اینها را کارت خواهد داد. عوامل فنی کارشان را خوب انجام داده اند و الان همه عوامل و کمیته ها عصبی هستند . با ید خونسرد و به هوش بود و تیم بیرون زمین هوشمندانه و رندانه در مقابل توطیه ها از تیم حمایت کنند. کارت زرد سیدجلال. بیرو و ترابی هم باید پاک شود.

 2. سرخ سرخ سرخ گفت:

  ۲

  ۲

  علت محرومیت رو میتونید در پست هاى اخیر اینستگرامى این بازیکن دید

 3. محمدرضا ميلان گفت:

  ۲۳

  ۱

  شجاع جان
  خیلى دوستت داریم
  ولى یکم “حرفه اى” تر رفتار کن

 4. حرف حق گفت:

  ۱۳

  ۰

  پرسپلیس باید مثل یه قطاری باشه که هر سنگ و چوبی که بخواد بره زیر چرخاش خوردش کنه .قابل توجه کمیته بی انضباطی و فدراسیون نشین ها

 5. پرسپولیسی گفت:

  ۱۴

  ۰

  این کمیته انضباطی که کشک وپشم هم نیست، دستور از بالادستی هایی است که ازتعصب امثال شجاع به تنگ امده اند وبرای دلجویی بابت این باخت از بعضی اقازاده های دردانه کیسه دوست که همه میشناسنشون
  باید شجاع راقربانی کرد بلکه یه ذره از سوزش این افراد کم بشه،ولی این هابدونن این کارها باعث مصمم ترشدن پرسپولیسی هابرای پوکرقهرمانی میشه این نقشه های کثیف هم برای خلع سلاح کردن پرسپولیس برای دربی هم به درد عمه کیسه کششون میخوره

 6. سید علی گفت:

  ۲۱

  ۰

  برو بابا دلتون خوشه.چیو پیگیری میکنید.تاحالا کدوم پیگیری نتیجه داده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18547 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20751487 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر